Menu Forum

Fotograf na termín 27.8.2016 Ostrava

6. črc 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzen
Registrovala se 12. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
zuzen
Registrovala se 12. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Ostrava.
 Dobrý deň,hladám dobreho a nie moc draheho fotografa v Ostrave a okolí ktorý by nam nafotil obrad na zámečku v Šilheřovicach,par fotiek po obrade +par s hostami.Termín svadby je 27.8.2016 za každu pomoc ďakujem
5. črc ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nikolatumova
5
Registrovala se 25. května 2015 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků a 10 inzerátů. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
nikolatumova
5
Registrovala se 25. května 2015 na beremese.cz. Přidala 72 příspěvků a 10 inzerátů. Má 4 přátele.
 Renata andrlova
5. črc v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

Foto a video - Region Ostrava
PRO Shop: 64 inzerátů
10
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
 Dobrý den, máme různé balíčky více info na stranách
5. črc v 19:51  •  www.studio-vanesa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný, pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda dorazím. Jsem z Ostravy. Ceník a veškeré potřebné informace jsou na mém webu.

Přeji hezký den,

Mariana Ryšavá
6. črc v 07:57  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzen
fotoportrét
fotoportrét
zuzen
 Moc Vám ďakujem za ponuky.Fotografka na moj den D je dohodnuta a moc sa teším na spolupracu emoticon
6. črc ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí