Menu Forum

Hledám dobrého fotografa na 26.7.2014 (Ostrava a okolí)

9. bře 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zamek7
10
Registrovala se 7. března 2014 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 4 přátele. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
zamek7
10
Registrovala se 7. března 2014 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 4 přátele. Region Karviná.
 Nejlépe by bylo, aby byli dva. Třeba manželský pár. Předem děkuji za nabídky. emoticon
8. bře 2014 v 07:01  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, Váš termín mám zatím volný..
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
8. bře 2014 v 08:44  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

Váš termín máme volný a rádi přijededeme do Ostravy. Více fotek a další informace najdete na našem facebooku nebo webu. Ozvěte se! ;)

Filip a Linda
8. bře 2014 v 10:05  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@zamek7 Doporučji z Dolního Benešova pana Jana Vlčka či z Rožnova pan Ryszard Perzynski.
8. bře 2014 v 11:04  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Posíláme více informací do vaší pošty.

Pěkný den, Mika a Petr Čočkovi
8. bře 2014 ve 21:05  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

@zamek7
Dobrý den, dovoluji si Vám taky nabidnout své služby, v případě potřeby fotíme taky dva. Portfólio mé práce, fotografie a fotoknihy si budete moci prohlédnout na svatebním veletrhu Nevěsta v multifunkční aule Gong ve Vítkovicích, kde budu i já prezentovat své služby.
8. bře 2014 ve 21:27  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, vždy fotíme v páre a nerobí nám problém sa k vám dopraviť emoticon Mrknite na naše stránky, cenovú ponuku vám môžem zaslať na mail. Lucia
8. bře 2014 ve 21:48  •  www.keridafoto.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
fotíme společně s manželkou, takže v rámci jedné ceny máte dva fotografy.
Jsme přímo z Ostravy a Váš termín máme v tuto chvíli ještě volný.

Bližší informace o nás naleznete na našich webových stránkách, anebo zdejším profilu.
8. bře 2014 ve 22:29  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný ... emoticon
8. bře 2014 ve 23:03  •  www.zz-production.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

MY jsme dva. A jsme manželský par emoticon mile pripravy přejí Slámovi emoticon
8. bře 2014 ve 23:18  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Dobrý den, nejsem dva, ale v galerii (odkaz níže) sami uvidíte, jestli na to podle Vašich představ stačím sám nebo ne.
Mějte se fajn
David
9. bře 2014 v 18:02  •  davidkorsa.blogspot.cz  •  To se mi líbí