Fotograf na termín 26.5.2016 Háj ve Slezsku

Celodenní focení, prosím o nabídky. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme volno, rádi přijedeme. Veškeré info najdete u nás na webu a reference na Facebooku. Pohodový večer. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. Nabídku jsem poslal do zpráv. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a dojezd není problém. Jsem z Ostravy, takže to mám kousíček :-). Nevím, kde přesně to máte, ale pokud v restauraci u Vodníka Slámy, tak tam jsem letos svatbu fotila :-) Posílám z ní pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy. Hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný. Klidně koukněte na moje webovky, najdete na nich ukázky ze svatebního focení, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit :) Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Vřele doporučujeme Michala Krusberského. Nadherne fotky, super přístup, prizniva cena a dobra domluva. Byli jsme moc spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
26. 5. je čtvrtek... Volno mám, tak se koukněte na stránky a v případě zájmu mě můžete kontaktovat. Hezký večer, Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Vodníka Slámu milujeme :) Letos jsme tam jednu svatbu fotili a rádi se vrátíme. Pokud by Vás naše práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám také Váš termín zatím volný ;-) Přeji hezký večer Vratislav jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pridavam se ke kolegum a nabizim sve sluzby. Pokud se Vam moje prace bude libit, napiste a vse probereme, vytvorim Vam nabidku celodenniho foceni. Hezky den Tomas W.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pořípadě zájmu Vám zašlu ceník. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
@kukuvy Dobrý den, posílám soukromou zprávu. S pozdravem Radek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den Rád bych Vám nabídl své fotoslužby. Pěkný den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ráda dojedu ...
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky, doporučuji ti LENKU CHUDOU? měli jsem svatbu ve Lhotě u Vodníka a fotila nás, takže se můžeš mrknout na fotečky, jinak posílám odkaz na její stránky, fotila tam už nekolik svateb. https://www.facebook.com/Lenka-Chud%C... http://www.chudasci.cz/svatby/
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím stále volný a rád bych Vám tímto nabídl své služby. Více fotografií ze svateb a podrobnější informace naleznete na mých stránkách. S pozdravem Martin Kubečka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?