Menu Forum

Fotograf/ka na 4.7.2015 Ostrava

11. kvě 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
alexis01 (26 r.)
4
Registrovala se 2. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Ostrava.
  • Svatba byla 4. července 2015
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
alexis01 (26 r.)
4
Registrovala se 2. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Ostrava.
  • Svatba byla 4. července 2015
    Region Ostrava
 Dobrý den, hledáme fotografa nebo fotografku pro naši svatbu. Prosím, nabídněte.
Děkuji.
25. dub 2015 v 19:32  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný a jsem přímo z Ostravy emoticon. Do sz Vám zasílám nabídku.
25. dub 2015 ve 20:22  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @alexis01 Dobrý den, hlásíme volno;)
Jindřich a Pavla
25. dub 2015 ve 20:50  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Hezký den, Váš termín mám zatím volný. Robin
26. dub 2015 v 01:30  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný. Pokud by se Vám líbily mé fotografie, neváhejte mě kontaktovat co nejdříve. S pozdravem, Ján Senčák
26. dub 2015 ve 14:24  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
 Za sebe můžu doporučit fotografa Martina Kubečku. Byli jsme moc spokojeni.
26. dub 2015 v 19:56  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
termín mám také prozatím volný a jsem z Ostravy. Více mé práce naleznete na webu či fb. V případě dotazů, mne neváhejte kontaktovat.
S pozdravem,
Radek Šviderský
26. dub 2015 ve 20:15  •  www.radeksvidersky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Dobrý den, do Ostravy bych sice musel dojet, ale už jsem to párkrát zkoušel a zvlád jsem to emoticon
26. dub 2015 ve 22:25  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdakubeckova
1
Registrovala se 16. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Ostrava-Zábřeh, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
magdakubeckova
1
Registrovala se 16. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Ostrava-Zábřeh, Region Ostrava.
 Ano, taky doporucuji martina Kubečku, skvělá spoluprace
27. dub 2015 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Doporučuji Michala Krusberského! Super přístup, cena a v neposlední řadě FOTKY!! emoticon Byli jsme maximálně spokojení. Ale fakt netuším, zda má ještě tento termín volný...
27. dub 2015 ve 14:27  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
Registrovala se 20. dubna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 327 příspěvků a 92 alb. Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
Registrovala se 20. dubna 2013 na mojasvadba.sk. Přidala 327 příspěvků a 92 alb. Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Pekný deň,

som fotografka zo Slovenska a rada by som Vám ponúkla aj moje fotoslužby. Ak sa Vám moje práce zapáčia, rada poskytnem bližšie info.Termín zatiaľ voľný! emoticon

s pozdravom

Simona, SHINE VISION
27. dub 2015 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
 Dobrý den, ráda nabídnu naše služby
28. dub 2015 ve 22:59  •  www.studio-vanesa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vitavecera
Víťa Večeřa - fotograf
Víťa Večeřa PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
vitavecera
Víťa Večeřa - fotograf
Víťa Večeřa PRO

1
 Dobry den, jsem z Ostravy emoticon
9. kvě 2015 v 17:35  •  www.vitavecera.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
foforen
1
Registrovala se 3. února 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
foforen
1
Registrovala se 3. února 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den prosím marně sháním fotografa na svatbu termín 5.9 nenajde se tady někdo kdo by měl volno prosím spěchá děkuji za případné nabídky emoticon
11. kvě 2015 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí