Fotograf pro Znojmo a okolí na 15. 8. 2015

Ahoj:) Hledáme fotografa, který má mj. zkušenosti s focením v interiéru kostela, jenž neoplývá přemírou světla, ale má jistou atmosféru a krásu, která touží po špičkovém zvěčnění ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, všechny svatby jsem zatím fotila v kostelech a podobných místech, kde bylo světla pomálu. Posílám tedy fotky z takových míst. :o) Více fotek a ceník je na mém profilu (web se aktualizuje, víc fotek z růzých svateb mám tu na beremku) Přeji hezk večer, Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mrkněte na web, nebo profil, jestli jsem vhodný kandidát na zvěčnění atmosféry Vašeho dne .-) Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v kostelech fotím rád, i techniku mám přizpůsobenou pro focení za špatných světelných podmínek a bez blesku, používám objektivy f1,2-1,4 to právě pro dobré výsledky v tmavých prostorech. Pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, když se podíváte na moji práci zde na profil nebo na web kde najdete i ceník. budu se těšit na případnou spolupráci Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, na focení ve špatných podmínkách jsme dokonale vybaveni. Koukněte se ke mě na web, kde najdete vše potřebné. Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je zatím stále volný, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?