Menu Forum

Fotograf pro Znojmo a okolí na 15. 8. 2015

26. led 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
naslise
1
Registrovala se 16. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
naslise
1
Registrovala se 16. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojemoticon Hledáme fotografa, který má mj. zkušenosti s focením v interiéru kostela, jenž neoplývá přemírou světla, ale má jistou atmosféru a krásu, která touží po špičkovém zvěčnění emoticon
16. led 2015 ve 21:20  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, mrkněte na web, nebo profil, jestli jsem vhodný kandidát na zvěčnění atmosféry Vašeho dne .-)
Soňa Goldová
16. led 2015 ve 22:12  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
všechny svatby jsem zatím fotila v kostelech a podobných místech, kde bylo světla pomálu. Posílám tedy fotky z takových míst. :o) Více fotek a ceník je na mém profilu (web se aktualizuje, víc fotek z růzých svateb mám tu na beremku)
Přeji hezk večer, Mariana
16. led 2015 ve 22:02  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, v kostelech fotím rád, i techniku mám přizpůsobenou pro focení za špatných světelných podmínek a bez blesku, používám objektivy f1,2-1,4 to právě pro dobré výsledky v tmavých prostorech.
Pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.
16. led 2015 ve 22:14  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

Foto a video - Region Brno
12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

budu rád, když se podíváte na moji práci zde na profil nebo na web kde najdete i ceník.

budu se těšit na případnou spolupráci

Radim Hájek
16. led 2015 ve 23:29  •  www.radimhajek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

Hezký den,
na focení ve špatných podmínkách jsme dokonale vybaveni. Koukněte se ke mě na web, kde najdete vše potřebné.
Zdeněk
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
17. led 2015 v 16:12  •  www.matousbarta.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín je zatím stále volný, ukázky mé práce na webu.
26. led 2015 v 11:16  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”