Menu Forum

Hledáme ve F-M a okolí fotografa na datum 1.8.2015

16. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
darinka2015
3
Registrovala se 1. února 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
    Frýdek-Místek, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
darinka2015
3
Registrovala se 1. února 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
    Frýdek-Místek, Region Frýdek-Místek
 emoticon emoticon emoticon emoticon za rozumné ceny...
15. únor 2015 v 19:41  •  Svatba byla v srpnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 MICHAL KRUSBERSKÝ!!! Super přístup i cena.. A v neposlední řadě FOTKY, KTERÉ PŘEDČILY OČEKÁVÁNÍ! emoticon
16. únor 2015 v 16:54  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zvdom
Registrovala se 16. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
zvdom
Registrovala se 16. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
 Měli jsme šikovného mladého francouze z Havířova. Fotky a kontakt najdeš na odkazu níže v sekci Weddings. Jednání, cena a rychlost zpracování byla super. Mluví francouzsky, anglicky a částečně česky.

http://www.bellxone.com/index-1.html

Kuba.
16. únor 2015 v 18:19  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný. Více informací zasílám do soukromé zprávy.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
15. únor 2015 v 19:51  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, cenovou nabídku zasílám do zprávy emoticon Hezký večer Lucie M.
15. únor 2015 v 19:54  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@darinka2015 Hezký den,
tento termín mám zatím volný. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí přístup ke svatebnímu focení. Novomanželé fotím podle toho jací jsou a jak na mě působí. Nejsou to tedy fotky "přes kopírák" ale jedinečné vzpomínky. Do zprávy Vám ještě pošlu ceník a info. Hezký zbytek dne, Mariana Ryšavá
15. únor 2015 v 19:58  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný večer,

termín Vaší svatby máme zatím stále ještě volný. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Prozatím budeme nesmírně rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobné popisy k jednotlivým cenovým balíčkům.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
15. únor 2015 ve 20:57  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
15. únor 2015 ve 21:01 • ivanes
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím volný termín, ceník najdete na webu a reference od nevěst zde na profilu..
S pozdravem, Soňa Goldová
15. únor 2015 ve 21:38  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný... emoticon
15. únor 2015 ve 22:57  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Nejsem sice z F-M, ale není problém kamkoliv dojet. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme", z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
16. únor 2015 v 08:21  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

i my máme Váš termín volný. Veškeré informace o cenách, obsahu fotobalíčků, termínech apod. najdete na našem facebooku, příp. webu. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Pokud by Vás naše práce oslovila, ozvěte se ;) v srpnu je to náš poslední volný termín.

Filip a Linda
16. únor 2015 v 08:34  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete fotky a videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
16. únor 2015 v 16:51  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
1. bře 2015 v 18:13 • hmku