Fotograf na 22.8. 2015 okolí Jihlavy

Dobrý den, sháním šikovného fotografa na svatbu 22.8. 2015 v Jihlavě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, dovolila jsem si Vám zaslat do soukromé zprávy naší nabídku :-) Hezký den, Svačinová Sylvie
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal styl mé práce, ukázky najdete na stránkách pod čarou, moc rád si s vámi naplánuji nezávaznou předsvatební schůzku. Na ní vše proberem, seznámíme se a nafotíme v rámci balíčku několik předsvatebních fotografií. Na vaší svatbu jsem schopen dodat profesionální fotobudku s rychlým tiskem (16s), máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé). Díky za váš čas, třeba se setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Velmi ráda zachytím Váš jedinečný den. Pro více informací o mne a více mé tvorby navštivte můj web. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv, velmi ráda Vám jej zašlu. Přeji hezký den, fotografka Nikola
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den i my máme Váš termín volný. Více z naší práce najdete na našem webu, kde jsou aktuální svatební fotobalíčky, jejich obsah a cena, informace o nás a další. Pokud by Vás naše fotky zaujaly, ozvěte se děkuji Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, posílám vám nabídku do pošty, pokud chcete info o mě najdete vše potřebné v mém profilu, hezký den Jáchim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i my máme Váš termín prozatím volný. Pokud by Vás zaujala naše práce (více najdete na našem facebooku), ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
@klarys1234 Dobrý den, Váš termín mám volný. Mé svatební portfolio naleznete buď zde na beremese, nebo v odkazu pod tímto textem. S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín také volný ;) Přeji krásný den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám nabídnu své služby. Mou předností je nenarušování obřadu, nevyumělkované fotky :) A dále pak několik malých-milých překvapení. Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete fotky a orientační ceník. Samozřejmostí je smlouva. Přeji dobrou ruku při volbě fotografa!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, Váš termín mám ještě volný, posílám Vám zprávu. Mějte se moc hezky. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Máme stejne datum :) bude to kouzelný den :-) Hodně štěstí přeji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín volný. Třeba se uvidíme. Mějte se hezky. David
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?