Menu Forum

Fotograf Praha a okolí 1.5.2015

3. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
moneska86
1
Registrovala se 21. června 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
moneska86
1
Registrovala se 21. června 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
 Dobrý den,

hledám fotografa na naši svatbu, kterou budeme mít 1.5.2015. Nejlépe z Prahy či blízkého okolí. Cena do 10.000,- za celý den focení. Nemáte někdo, prosím, tip na někoho šikovného? emoticon
24. zář 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

@moneska86
Zdravím nevěsto,

koukněte ke mě na profil či na web, kde najdete i ceník mých služeb. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Z Prahy jsem, termín volný, do ceny se taky vejdu emoticon .

Hezký den, ZeZu
24. zář 2014 ve 13:26  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
 Dobrý den,
velmi rád bych Vám nabídl své služby. Moji tvorbu můžete zkouknout na mých webových stránkách. V případě zájmu mě kontaktujte.
Míra
24. zář 2014 ve 13:31  •  www.miravodicka.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
pokud Vás zaujme naše práce, rádi Vaši svatbu vyfotíme a do 10.000 Kč bychom se vlezli. Mrkněte na naše stránky emoticon

S přáním hezkého dne

Martin Hnátek
24. zář 2014 ve 13:43  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Krásný den, bydlíme jen pár kilometrů od Prahy a pohybujeme se tam denně. Do 10.000 Kč se vejdeme úplně v pohodě, a to s nabídkou celodenního fotografování od ranních příprav až po závěrečnou afterparty. Fotíme vždy ve dvou a samozřejmě zcela formálně oblečení. emoticon
24. zář 2014 ve 13:58  •  www.kachnaproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@moneska86 Dobrý den. Jsem z Prahy a ráda Vám nabídnu své foto služby. Pokud budete mít zájem, můžete se na mé práce podívat zde na můj profil nebo na mých webových stránkách (kde najdete i ceník - MAXI balíček by Vašim potřebám určitě odpovídal). Mějte se krásně, Petra emoticon
24. zář 2014 ve 14:16  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
24. zář 2014 ve 14:57  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jseckova (31 r.)
Jitka Sečková - photography
Jitka Sečková PRO

Foto a video - Region Pardubice
2

“Ahoj holky (doufám, že můžu tykat), naskytla se mi možnost focení boudoiru v Liblicích (8.5.), skvěle se hodí i pro předsvatební boudoir. Mrkněte na můj facebook, mám tam i fotečku. Cenu a bližší info, pošlu do zprávy nebo mi písněte na jseckova@gmail.com. Jinak 11.5. již mám na boudoir plno, ale plánuji otevření ještě jednoho termínu 18.5. a to v Hradci”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jseckova (31 r.)
Jitka Sečková - photography
Jitka Sečková PRO

Foto a video - Region Pardubice
2

“Ahoj holky (doufám, že můžu tykat), naskytla se mi možnost focení boudoiru v Liblicích (8.5.), skvěle se hodí i pro předsvatební boudoir. Mrkněte na můj facebook, mám tam i fotečku. Cenu a bližší info, pošlu do zprávy nebo mi písněte na jseckova@gmail.com. Jinak 11.5. již mám na boudoir plno, ale plánuji otevření ještě jednoho termínu 18.5. a to v Hradci”
(Před 2 lety)

Dobrý den, mrkněte i ke mně na profil nebo facebook. emoticon Do Prahy to mám kousíček. emoticon Krásný den. Jitka
24. zář 2014 ve 23:32  •  www.facebook.com/jseckova  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Krásný den,

připojuji se i já. Koukněte na mé portfolio na mém webu či zde na beremese.cz. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat.

S pozdravem

Vratislav Jenšík
25. zář 2014 ve 13:23  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

@moneska86 Dobrý den Moniko, v případě, že ještě stále shánite fotografa na svoji svatbu, dovolím si nabídnout své služby. Váš termín mám volný. S pozdravem, Ján Senčák
26. zář 2014 v 16:56  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 Dobry den, do vasi ceny se bohuzel nevejdu, ale je mozne, ze vas ma prace zaujme i pres to, ze mirne presahuje vas limit.
26. zář 2014 v 19:34  •  www.fotovlcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, jsem v případě zájmu k dispozici emoticon
28. zář 2014 v 11:16  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Při objednání focení na příští rok nabízím slevu 10%. Jsem z Prahy, takže by odpadlo cestovné. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Přeji krásný den, Martin Pokora
28. zář 2014 ve 14:55  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný den, ráda Vám nabídnu naše fotografické služby. Fotíme vždy ve dvou fotografkách. Více informací naleznete zde na profilu nebo na webu, případně na facebooku (fotoatlier atelika). Budeme se těšit. emoticon
28. zář 2014 v 15:33  •  www.atelika.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na web stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Krásný den, budeme rádi, pokud kouknete i na naše portfolio
29. zář 2014 v 09:22  •  www.hsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
13. říj 2014 v 10:50 • sillvione
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Také ráda nabídnu své služby, termín volný emoticon
14. říj 2014 ve 20:05  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den.Radek
19. pro 2014 v 18:46  •  www.radeksvidersky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikajenhotography
Nikajen photography
Veronika PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Dámy, dívky, nevěsty, neměla byste některá zájem o budoar/portét focení - 5.3. Brno?:-) Máme ještě 1 místo volné. Lze fotit jak 1 osobu, tak třeba s kamarádkou nebo s dítkem:-)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nikajenhotography
Nikajen photography
Veronika PRO

2

“Dámy, dívky, nevěsty, neměla byste některá zájem o budoar/portét focení - 5.3. Brno?:-) Máme ještě 1 místo volné. Lze fotit jak 1 osobu, tak třeba s kamarádkou nebo s dítkem:-)”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, Váš termín máme volný, dovolím si ještě zprávuemoticon
fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
iva_mazgutova_profi_fotograf (28 r.)
Iva Mažgútová profesionální fotograf
Iva Mažgútová PRO

30

“Pokud máte zájem i o video nabízíme výhodné balíčky v kombinaci s kameramanem. Ukázka zde: https://www.dropbox.com/sh/rzo0ym9c4xrgf7v/AACEoNsoN1paC5YgTO_8uXwNa?dl=0&preview=R%26T+Wedding.mp4 :)”
(Před 2 měsíci)

Dorý den, mrkněte na fotkyemoticon V případě zájmu mne neváhejte kontaktovatemoticon
S pozdravem IM
29. pro 2014 v 09:08  •  www.say-chees.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

termín máme pořád ještě volný. Pokud byste měla zájem, tak budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Nabízíme široký výběr fotobalíčků pro Váš velký den. Navíc na první květnový den nabízíme zajímavé slevy.

S pozdravem

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
30. pro 2014 v 01:20  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketanovak
Marketa Novak - svatební fotografie s půvabem ...
Marketa Novak PRO

48

“Prosím nevíte kde by se dali levně sehnat tabulky na psaní a klapka? =)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
marketanovak
Marketa Novak - svatební fotografie s půvabem ...
Marketa Novak PRO

48

“Prosím nevíte kde by se dali levně sehnat tabulky na psaní a klapka? =)”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

chtěla bych Vám nabídnout své služby.
Fotím na svatbách 7-8 hodin za cenu 7700 (230 upravených fotografií na CD).
Dala bych Vám ke svatebnímu focení 50% slevu na focení "rande nebo portétu pro Vás" a vypůjčuji i své
svatební rekvizity. Jsem z Prahy a mimo Prahu si účtuji 4,-kč za km.
31. pro 2014 ve 14:15  •  marketanovak.wix.com/photographer  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.
2. led 2015 v 10:48  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
letzel (39 r.)
Svatební fotograf Lukáš Letzel
PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
letzel (39 r.)
Svatební fotograf Lukáš Letzel
PRO

8
 Dobrý den,
pokud jste si ještě nevybrala svého fotografa na svatbu mohu vám nabídnout naše služby.
Termín mám zatím volný. Pokud chcete, pošlete vaší představu a já vám připravím nabídku přímo pro vás.
Přeji fajn den Lukáš Letzel
14. led 2015 ve 22:53  •  www.ltl-studio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout také své služby.
Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
15. led 2015 v 00:38  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
25. led 2015 ve 20:55 • silviajanecek
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Hezký den, ukázky mé práce na webu.
26. led 2015 v 10:39  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.

Pokud je zájem novomanželů natáčíme i video.

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek <3

Více info do zprávy emoticon

K&J
9. únor 2015 v 18:32  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Hezký den,
nabízím volný termín a profesionální práci. Mám ráda jak klasickou tak moderní fotografii ale vše záleží na vás co preferujete a na čem se dohodneme a samozřejmě na vašich časových možnostech.
S pozdravem Petra Jansová fotografka
9. únor 2015 ve 22:42  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

Hezký den, cenové zvýhodnění května vám nabízí 8hodinové celodenní focení za 12tis, mrkěte na mé fotky na webu
11. únor 2015 v 09:55  •  www.svatebnifoto.cz, www.sebestova.cz, www.glamourfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí