Fotograf Praha a okolí 1.5.2015

Profilova fotka
Dobrý den, hledám fotografa na naši svatbu, kterou budeme mít 1.5.2015. Nejlépe z Prahy či blízkého okolí. Cena do 10.000,- za celý den focení. Nemáte někdo, prosím, tip na někoho šikovného? :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@moneska86 Zdravím nevěsto, koukněte ke mě na profil či na web, kde najdete i ceník mých služeb. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Z Prahy jsem, termín volný, do ceny se taky vejdu ;-) . Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád bych Vám nabídl své služby. Moji tvorbu můžete zkouknout na mých webových stránkách. V případě zájmu mě kontaktujte. Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme naše práce, rádi Vaši svatbu vyfotíme a do 10.000 Kč bychom se vlezli. Mrkněte na naše stránky :) S přáním hezkého dne Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, bydlíme jen pár kilometrů od Prahy a pohybujeme se tam denně. Do 10.000 Kč se vejdeme úplně v pohodě, a to s nabídkou celodenního fotografování od ranních příprav až po závěrečnou afterparty. Fotíme vždy ve dvou a samozřejmě zcela formálně oblečení. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moneska86 Dobrý den. Jsem z Prahy a ráda Vám nabídnu své foto služby. Pokud budete mít zájem, můžete se na mé práce podívat zde na můj profil nebo na mých webových stránkách (kde najdete i ceník - MAXI balíček by Vašim potřebám určitě odpovídal). Mějte se krásně, Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte i ke mně na profil nebo facebook. ;-) Do Prahy to mám kousíček. ;-) Krásný den. Jitka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, připojuji se i já. Koukněte na mé portfolio na mém webu či zde na beremese.cz. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@moneska86 Dobrý den Moniko, v případě, že ještě stále shánite fotografa na svoji svatbu, dovolím si nabídnout své služby. Váš termín mám volný. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, do vasi ceny se bohuzel nevejdu, ale je mozne, ze vas ma prace zaujme i pres to, ze mirne presahuje vas limit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem v případě zájmu k dispozici :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Při objednání focení na příští rok nabízím slevu 10%. Jsem z Prahy, takže by odpadlo cestovné. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Přeji krásný den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda Vám nabídnu naše fotografické služby. Fotíme vždy ve dvou fotografkách. Více informací naleznete zde na profilu nebo na webu, případně na facebooku (fotoatlier atelika). Budeme se těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, budeme rádi, pokud kouknete i na naše portfolio
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Také ráda nabídnu své služby, termín volný :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den.Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný, dovolím si ještě zprávu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dorý den, mrkněte na fotky:) V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat:) S pozdravem IM
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme pořád ještě volný. Pokud byste měla zájem, tak budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Nabízíme široký výběr fotobalíčků pro Váš velký den. Navíc na první květnový den nabízíme zajímavé slevy. S pozdravem Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, chtěla bych Vám nabídnout své služby. Fotím na svatbách 7-8 hodin za cenu 7700 (230 upravených fotografií na CD). Dala bych Vám ke svatebnímu focení 50% slevu na focení "rande nebo portétu pro Vás" a vypůjčuji i své svatební rekvizity. Jsem z Prahy a mimo Prahu si účtuji 4,-kč za km.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste si ještě nevybrala svého fotografa na svatbu mohu vám nabídnout naše služby. Termín mám zatím volný. Pokud chcete, pošlete vaší představu a já vám připravím nabídku přímo pro vás. Přeji fajn den Lukáš Letzel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Pokud je zájem novomanželů natáčíme i video. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek <3 Více info do zprávy :-) K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím volný termín a profesionální práci. Mám ráda jak klasickou tak moderní fotografii ale vše záleží na vás co preferujete a na čem se dohodneme a samozřejmě na vašich časových možnostech. S pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, cenové zvýhodnění května vám nabízí 8hodinové celodenní focení za 12tis, mrkěte na mé fotky na webu
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?