Dobrý den, sháním šikovného fotografa na 14.8.2015, okolí Kutné Hory?

MIn 6-8 hod focení, přípravy a obřad Kutná Hora, hostina a zábava Český Šternberk. Prosím o případné nabídky, díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud se nejedná o překlep a máte svatbu v pátek 14. 8., tak bychom měli volný termín. Více z naší práce najdete na našem facebooku. Jsou zde jak aktuální fotky, tak i svatební fotobalíčky, jejich obsah a ceny. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Prozatím klidně mrkněte na web, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. V případě zájmu stačí jen napsat. Budu se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, mám příbuzné v Kolíně, takže byste nemusela platit ani dopravu :-). Více info pošlu do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím volno..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám volno :-) Budu ráda, pokud se ozvete. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji :) Váš termín prozatím nemám obsazený. Kdykoliv mne můžete kontaktovat pro více informací. S pozdravem Zaňková M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu ráda, pokud mrknete na moji práci na blog a třeba Vás oslovím :-) Termín také volný. Přeji krásný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojím s nabídkou volného termínu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také neobsazen a i přesto, že nejsem z okolí, Vám rád nabízím mé služby. Moje tvorba je k nalezení u mě na webových stránkách. Hezký den Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se i na moje webové stránky a v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Termín mám volný.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jestli Vás moje práce zaujala, pošlu ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?