Profesionalny fotograf na 15.8.2015

Zdravim. Hladam profesionalneho fotografa s dlhorocnymi skusenostami alebo fotograficke studio na svadbu. Prosim ozvite sa alebo niekoho odporucte. Dakujem.
Odpovědět
Profilova fotka
@ernik123 Zdravím Vás, tedy se ozývám ;-) . Tento termín mám stále volný. Budu ráda, když se podíváte na můj web a pokud vás zaujme moje portfolio, koukněte i do fotoblogu, kde najdete galerii svateb. Budu ráda, když se ozvete. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volno, naše tvorba a ceník jsou k nalezení na stránkách, nejnovější fotky a reference pak na FB. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný. Reportážní fotografii se věnuji cca od roku 2010, kdy jsem začala studovat fotografii na OSU. Více informací a fotek z dalších svateb najdete na mém profilu na beremese.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, posílám interní zprávičku s nabídkou. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám zatím volný a zkušeností také dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Rád Vám nabídnu své služby. Ceník i další ukázky mé práce, naleznete na webu. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat ke mně na stránky v odkazu zde po tímto příspěvkem. Třeba vás můj styl v kombinaci s ceníkem osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Přeji krásný den a díky za přízeň. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své profesionální zkušenosti. s pozdravem Petra Jansová fografka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ernik123 Dobrý den. Mohu Vám nabídnout své služby fotografa. Mám také mobilní ateliér, který postavím v místě svatby, pokud budete mít zájem. Zhotovím papírové fotografie i fotoknihu. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud chcete lepší než průměrné fotky, můžete se podívat na mou práci.
Odpovědět
@ernik123 Lukáš Šámal - https://www.facebook.com/lukas.samal?... Fotky jsou jeho poslední práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete naší práci. Budeme rádi, když se ozvete. Hezký den. Zdeněk Krejcar - fotograf - AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
@ernik123 Dobrý den, zkušeností moře od nás i za kopečky:) V případě zájmu, ozvěte se.
Odpovědět
Profilova fotka
@ernik123 Dobrý deň, súdiac podľa toho, že ste takú istú výzvu zverejnili i na slovenskej strane tohto portálu, je vidieť, že Vám na výbere fotografa záleží. Ku špičke medzi svadobnými fotografmi na oboch brehoch rieky Moravy patria Pavol Bigoš, Petr Wagenknecht, Pavol Delej, Jan Veleta, Radovan Chvíla, Zuzana Scharf, Lukáš Navara, Michal Szydlowski, Jiří Hloušek, Robo Fojtík, Ján Čechovský, Fero Lipták, či manželia Žitňanskí a mnohí ďalší. Vopred sa ospravedlňujem, pokiaľ som niekoho vynechal z tohto zoznamu. V každom prípade drtivá väčšina z nich už bude mať Váš termín obsadený. Prajem teda šťastnú ruku pri výbere fotografa, zaiste budete mať z čoho vyberať aj z ponúk na tomto portáli. S pozdravom, Ján Senčák
Odpovědět
Dakujem velmi pekne za spravu urcite skusim oslovit aj ked som uz asi mam vibrate ale este to mam otvotene :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?