Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si dobra. Snad bude stat za ty penize. Myslim ten muj dort. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: urcite bude, vase cukrarna je vyhlasena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, bracha od nich mel loni dort a byl vyborny. Jeste aby ne za ty prachy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zas treba usporis na necem jinem, ja to tak delam, doprejeme si hodinovou projizdku na vltave a ty penize za to usporim jinde, jako treba na dortu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky pravda, akorat ted uvazuju, na cem se mi podarilo usetrit??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D neco si vymysli, a budes se citit lepe, tak to delam ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja jsem usetrila na vyjizdce na lodi, kterou mit nebudeme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidis!takhle na to musis jit! :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mile nevestinky, zase Vas po dlouhe odmlce zdravim. Jelikoz uz to mame za sebou , tak Vam v kratkosti vylicim nas den. Ohledne vyvazek- mela jsem cerveno-bilou svatbu , takze byli cerveno- bile vyvazky , anglani z toho byli nadseni , co to je za krasnou tradici , vzali si je i domu ;-) , dort nas stal 1750 kc , 3 ptra 14 kg. Jelikoz jsem z vesnice , meli jsme i staveni brany a zatahovani a hoste musely zaplatit , aby mohly projit. To jsem vse pred svatbou anglanum rekla , at si urcite pripravili nejake drobne , ze je to tradice a oni se na to dokonce tesily ;-) byla jsem prekvapena jak zareagovaly. Cela svatba se sesla u rodicu nevesty na zahrade , kde bylo moravske pohosteni ;-) tlacenky , klobasky ... 32 let stara slivovice ;-) Anglani uplne mrkaly , ze takovou pohostinost necekaly.Co potom svatecni obed a do toho vecerni bufet. Tolik jidla na anglickych svatbach nikdy nedostanete , tak byli nadseni jaka pohostinost v Cz je ;-) Mela jsem z tech anglanu strach , ale byli naprosto v pohode a uplne zapadly. Slivovice tekla proudem , takze bylo veselo ;-) Jedine na co si stezovali , bylo na komary ;-) po zaplavach jich je na Morave pozehnane ;-)Meli jsme pro ne pripravene svatebni noviny , to se jim mooooc libilo , tombolu , meli jsme ten "americky prvni tanec " ;-) to bylo i prekvapeni pro ceske hosty , vsem se to moc libilo. Proste uzasny den!Vsem co je to teprve ceka , jen poradim , uzijte si ten den co nejvice , udelejte spoustu fotek , cely den hrozne rychle utece ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj eva!!! :-N Moc gratuluju k svatbe!! Mate prekrasny fotky!!!! :-D :-D strasne vam to sluselo!! :-) Je super, ze se vam vse tak krasne povedlo! :-) Ja si myslim, ze nasi anglicani taky zapadnou, zvlast snoubenum bratr je tezkej pohodar a bavic :-) :-) Snoubenec dneska nakoupil citronela svice a olejove lampy,mamka nas totiz tez varuje pred komarama! chci se zeptat ty svatebni noviny jsi delala dvoje, nebo jedny a dvoujazycne? Prijde mi ze to bude silena prace :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! eva, tak s tou moravskou pohostinnosti si to dokazu zive predstavit :-N Vim ze mame taky doma schovany svatebni demizonek :-D :-D Trochu se ale bojim, jestli Anglani tu slivku ustoji :-D Pritel vzdycky pred odjezdem do CR trenuje, aby to tam zvladl :-D :-D blue, ja bych asi udelala 2 vydani, jedno ceske, jedno anglicke a pak poverila druzicky, at to rozdaji... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blujay: noviny jsem delala 2x cz a Uk. Nakonec jsme je vytiskli jen jedny noviny pro rodinu.Takze pres 30 ks cz a 8 ks uk.Tisknuti bylo pres £150.A to bylo z uplne obyc papiru.Noviny jsem mela na zidlich u stolu, kde jsem mela jmenovky na stolech. veronila: uplne jsem hledela s tou slivovici , jak to do sebe lamali a zapijeli vinem.Nejstarsi anglicanka ( 70) to do sebe klopila , jen jsem mrkala ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
prave z te kombinace vina a slivky mam obavy =-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Opravdu to ustali vsichni ;-) A potom , ze cesi piji vic!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evagois: Gratuluji!!! Mate krasne fotecky. Snad se nam to taky tak vydari. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: vydari , neboj. Ja se strachovala a uplne zbytecne. Ten den byl tak uzasny. Zadne starosti me v ten den nezajimaly. Uzivala jsem si to naplno!
Odpovědět
Profilova fotka
evagois: jak dlouhe jsi mela anglicke svatebni noviny, mela jsi tam i vtipky o svadbach atd?Vy jste si je nechali tisknout v nejake profi tiskarne, ze vas to vyslo na £150?
Odpovědět
Profilova fotka
Nase noviny - 7 listu, 14 stranek. Vicemene vtipky o manzelstvi , hodne jsem je stahovala z netu.Jen o nas jsem prepsala ;-) Tiskly jsme asi 4 doma a hned ink ukazovalo , ze uz bude prasdno , a to mame profesionalni tiskarnu na fota , tak to bylo levnejsi to nechat vytisknout profesionalne.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ja je mela dvoje. Anglicke noviny a cz noviny , pak je pridam do alba at se muzete mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evag: jee to budes moc hodna kdyz je tam pridas, jsem zvedava :-) Ja bych chtela delat oboujazycny. Chtela jsem tam dat fotky kazdeho hosta a napsat o nem 2 vtipne vety jakoby kazdeho predstavit v novinach :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super napad , to ale musis mit malo hostu , ze se Ti do toho chce? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evag: no my mame jen 30 hostu, tak by se to dalo zvladnout :-N ale nevim,jestli se k tomu dokopu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo. Dokopej se k tomu , bude aspon sranda pro hosty. :-D
Odpovědět
přesouvám vás do kategorie Společný termín, místo, kam se vaše téma hodí víc. vzhledem k tomu, že píšete o všem možném.
Odpovědět
Profilova fotka
No nazdar, to tu nikdo nenajde :-S
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: Ja vas hledam a hledam az jsem si to musela dat do vyhledavace!!!!! Fakt no comment. evagois: Supni tam ty noviny, at mame inspiraci. Ja noviny nechtela delat, ale jak tak ctu, tak to muze byt good. Mam 20 dni na to abych je vyrobila, tak nevim nevim, jestli se mi bude chtit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mishis: presne, za pul dne jsme pohrbeni nekde na 3 strance v tyhle novy kategorii, a spolecny termin ani misto nemame, takze to smysl fakt nedava ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky , vecer to tam dam , nebojte ;-) mam porad nejake litani po zakaznicich a tak... vecer sednu k vinku a dam to tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) tak jo, cekame :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?