Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: no oznamka a ruzny tiskoviny jsou v poho vid, ty prevezes, i kosicky muzes prevezt rozlozeny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nejak nevim o jakych kosickach tu mluvis.... nemas nekde fotku?
Odpovědět
no my taky oznameni vyrabeli doma,protoze se mi nikde nic moc nezamlouvalo, ale po 4 mesicich co sme je vyrabeli jsem byla ochotna rozeslat nadepsanou ctvrtku papiru, ale de to vytisknout pekne i doma, a vlastnio vytvor vzdycky potesi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bouncing_czech: ohledne tech oznameni delanych doma to sis nasla nekde nejaky sablony nebo sis to proste navrhla cely sama...
Odpovědět
ja si to udelala sama,chtela jsem neco trochu "jinyho", koupila jsemuz hotovy uplne hladky rozkladaci oznameni s takovou tou kapsickou na informace v confetti, ktery jsme pak strkali do krajkovejch kapsicek positejma perlickama, vnitrky jme taky koupili v confetti a text co se nam libil jsem nasla u Very Wang, doma jsme to tiskly na inkoustovce na nejvyssi kvalitu a vsichni byli nadseni. Byla ses uz mrknout v confetti?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je krasny... ja uvidim jak mi to pujde jelikoz moje zrucnost no nevim nevim :-N :-N v confetti sem teda nebyla...kde to je?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted na to koukam na netu no reading je asi nejbliz pro me asi vyrazim hehe
Odpovědět
mrkni na www.confetti.co.uk prodavaji tam takovy svatebni blbosti,od oznameni, jmenovek,vyzdob, bublifuky masle.... a prave si tammuses nakoupit co chces a pak to doma jen seskladat, nektery veci meli moc hezky. nevim kde vsude jsou mi mame jeden v Glasgow, jeden je v birminghamu, pac jsem tam par veci priobjednavali,myslim ze v kazdym vetsim meste. jako v raji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ty blaho ted na to koukam ... Neilova segra je uplne unesena z nasi svatby a ja praveze letim k nasich na 2 tydny 1niho rijna a to tu zrovna je svatebni veletrh tak me dost mrzi ze to prosvihnu... no ale do reading su zajedu a omrknu co tam maji.. jupiiiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
zas neni to tak obrovsky, ale ja tam mohla ztravit casu. Ja byla jen na dvou veletrzich, moje tchyna a svagrova se mnou sly kupovat saty, tak nam Lea koupil VIP listky jeste i na veletrh, tak sme se tam lehce zpumprlikovali na sampanskym ale bylo to super. Urcite si aspon na jeden zajdi!
Odpovědět
Profilova fotka
no praveze ten velkej svatebni veletr je kdyz sem pryc ale urcite neco dalsiho bude takze urcite zajdu... jako uz se tesim ... prvni tyden v rijnu jdeme domluvit lokaci a uz pak to pujde jak po masle.. pritel sice na me kouka kazdy den co si za blazna kdyz na to mame rok a ja tu resim prkotinky ale ja se rada podivam a planuju vsak at mam z ceho vybirat zejo :-) ;-)
Odpovědět
luci: u nas to bylo to samy, porad bylo na vsechno casu dost, az toho bylo mesic pred svatbou tolik ,ze jsem byla spis otravena ze sem musela, a tyden pred svatbou uz v cechach, porad pohodicka a ja byla naprosto histericka, hromadu veci byla nedodelana, coz me docela mrzelo, takze ho ignoruj jak muzej a radsi pekne do predu. Utikam do kina na Coco Chanel tak jsem zvedava, zatim papa :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ja si to taky myslim ....sice je fakt ze tak od ledna uz to pojede naplno ale i tak ja chci uz neco podnikat ted... za tyden letime na dovcu a budu doma 14 dni a pak hned letim k nasim coz prileti i pritel se kterym jdeme na ty lokace... no a pak uz jen domluvit termin... kino si uzij papa
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: ja mluvim o kosickach na vysluzky, nebo nekdo ma krabicky, ale tradicni jsou kosicky do kterych das svatebni kolacky hostum s sebou ;-) ted koukam na ten confetti shop, hm nejblizsi je od nas asi 4 hodiny daleko, takze nic.. Ale neva, na internetu se prece sezene vsechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ajo takhle tak to jo.. kosicky dobrej napad teda... jako je fakt ze my asi tu krabicku .. tak uvidime no
Odpovědět
Profilova fotka
ja si rikam, ze cim vic toho zvladnu predem, tim vetsi pohoda to tak bude, :-N hlavne kdyz taky budeme muset bavit anglickou rodinku, ktera dorazi uz asi tyden pred svatbou.. :-) No a taky me strasne bavi resit svatbu a vse kolem, naramne si to uzivam :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no Anglicka rodinka asi dorazi jen tak 2-3 dny predem ale zustava par dni po svatbe jako asi do Prahy na pamatky se chteji podivat a tak podobne... no ja si to taky uzivam... furt nekde koukam a rikam hmm tohle bych taky chtela a toto taky a tohle mozna ne.. hihi.. no je toho kupa vid? presne tak at to mam naplanovany ted a pak at se uz jen rozhodnu a je to..
Odpovědět
Profilova fotka
lucie:presne, je to toho hoodne tak musime zacit vcas :-D :-D :-N ;-) jen me desi to papirovani, hrozim se toho ze prijdem na matriku a nejaka baba nas bude honit od certa k dablu jako cuttysark, to my se mnou seklo..
Odpovědět
Profilova fotka
no od toho sme tu abychom si pomohli ze jo? takze to papirovani co holky uz maji po svatbe tak uz tu resili co je potreba co by si pritel mel dovest do cr a prelozit a tak podobne.... takze si myslim ze to snad bude ok... .no ale je fakt.. narazis na vola a jednej s nim
Odpovědět
Profilova fotka
No ten muj truhlik nemuze najit rodny list, tak musime objenat kopii..zajimalo by me jak dlouho presne maji tady ty urady na vybaveni te apostille, ja to rozhodne budu muset poslat postou, Londyn i Milton Keynes je hoodne z ruky.. Jinak my letime domu za mesic a taky pujdem obhlednout restauracku, jsem do ni pres fotky uplne zamilovana :-) ;-) no a pak se jdem podivat na mista obradu, mame 2 zamky hned asi 5km od sebe a jen 10min od nasich, tak uvidime ktery se nam bude libit vic. :-N Psala jsem tam na matriku, a rekli mi, ze se mam na terminy zeptat az tak v lednu nebo v unoru! ]-( Ja uz mam ale i rezervovanou fotografku, tak doufam, ze me nevypecou s tim datem!!
Odpovědět
Profilova fotka
no tak s tema papirama to spis bude vedet pritelova mamka.. ta ma ve vsem jasno hihi.. MK je docela kouse od nas coz je vyhoda... no lokace mame 2 urcite a kdyz se nebude libit ani jedna.. coz z fotek obe vypadaji krasne a v jedne sme uz i byli loni na obede... tak uvidime no... fotografka je kamaradka ze stredni rikala ze at ji dam vedet co nejdriv ale i tak ze by uprednostnila me... a ve kterem meste budete mit svatbu.. moje rodina je okoli NOVE MESTO NA MORAVE takze nekde tam no.
Odpovědět
matrikarkam treba hned preventivne vynadat :-D :-D :-D inak si myslim, ze vy sa baby toho bat nemusite, lebo taky pripad, ako moj Haden, je jediny na svete :-D anglican, ktory za zivot 2x menil priezvisko, sa zeni v CR :-D vacsiu haluz som nezazila, a ani matrikarky nie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haha tak to ste meli veselo...
Odpovědět
Profilova fotka
No nasi bydli kousek od Melnika takze svatba bude na melnicku, bud na Zamku Nelahozeves nebo zamek Veltrusy no a hostina v Marine Vltava Nelahozeves, je to tam krasne u reky, a i s ubytkem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my si rikame hotel ski nove mesto na morave taky s ubytkem nebo je tam dalsi penzion kde je super venkovni posezeni a dobry na grilovacku../ a cenove super a taky trosku utulne pro anglicany...moje mama furt resi proc vymyslime takovy ubytko ale nejak ji nemuzu vysvetlit ze anglicany nemuzu ubytovat do ubytovny kde je hromadna koupelka na chodbe hehe
Odpovědět
no........veselo, skor na pest matrikarke ]-( ]-( no ale uz mame vsetko a mozeme sa zobrat :-D ale fakt odporucam dajte si oapostilovat rodny list ASAP aby ste potom s tym nemali problemy ako my - nam vratili jeden papier ze ten solicitor uz nezije ani ta jeho firma takze nam to musel nietko druhy re-podpisat ,aby sa to dalo oapostilovat, tak az sa vam nestane to iste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeezisi.. .no tohle asi budem resit po vanocich.. pak v na velikonoce jedeme oba k nasim kde uz asi aji neco na uradech vylitame.. aby to bylo na leto hotove...
Odpovědět
Profilova fotka
cuttysark: jezisi, ja se bojiiim ;-( no mi potrebujeme apostillovat i decree absolute o rozvodu.. lucie: to je sranda, nasi nastesti chapou ze nechci anglicany dat to turisticky ubytovny se sprchou v druhem patre :-D to by byl mazec. Nasi se naopak chteji tvarit a vypadat desne posh :-D :-D To ja zase nemusim, proste zlata stredni cesta, prijemne ubytovani s vlastnima koupelkama.. Me se Marine taky strasne libi kvuli venkovnimu prostoru, je to nadherne u reky, mam fotky v albicku, a je tam taky gril a maly hriste pro deticky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak moje mama se proste boji ze dojedou anglicani s kupou penez a mama si tam bude pripadat blbe coz ji vysvetluju ze nevim kde zije. ja jako se chci teda ukazat ale ne to prehanet ze jo....proste krasnou svatbu ktera je o me a Neilovi a o nikom jinem... ja budu mit fotecky v pulce rijna.. .domu si beru laptop takze budu fotit a hned hazet na stranky.... no sem zvedava jak nam to vse dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
presne taky chci aby se tem nasim anglicakum v Cechach libilo, ale nevezmu si kvuli tomu silenou pujcku na drahe hotely :-) Oni jsou stejnak fajn a naprosto normalni, uz se hrozne tesi na Prahu, Jayova mamka plasi a tesi se se mnou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?