Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mi budeme mit polivku, hovezi vyvar s nudlema a pak kureci se spenatem krokety a zeleninu a nemame zadny desert, pak za hodsku budeme krajet dort a vecer raut - salamy, syry, tepla sunka na kosti, mam topinky (ty ja miluju), ikdyz me asi nikdo po nich libat nebude :-D , salaty, medovnik, strudl a par desertu a ten gulas
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to zni super, Urcite jim to bude chutnat a kazdy si neco co ma rad vybere. A kdyz ne, zabalte a poslete nam to , mi to dojedeme tady. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to mam taky tak... ja kdyz mame oznamila ze svatbu bude nejspis v lete tak cervenec srpen tak hned vysilovala ze jeee potece cukrovi a jak sem ji oznamila ze zadny nebude... ze budeme mit 3patrovy dort kde kazdy dostane kus jako zakusek tak se divila ze je to divne... jako abych tyden pred svatbou rozvazela krabicky jak to nekdo dela na to se teba muzu pekne ... vykaslat hehe.....no kremova polivka by se dala udelat ta tomatova.. to chutna jak nase rajska omacka takze vim ze proste to bude chutnat kazdymu... to uz rikal i pritel skocime do teska nakoupime kupu plechovek polivek dovezem to autem a pak se to jen ohreje.. coz je taky fakt...
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, lae radeji rajcatovou ne, co kdyz se lidi pokapou, preci jenom je to cerveny a blbe se to pere :-N mi budeme mit obed ve 3 odpoledne a myslim si, ze rozhodne nikdo nebude mit velky hlad pokud bude horko :-) , ale mame minizakusky a slany tycinky a bramburky ja vysluzky nedelam z toho duvodu, ze by to nebylo fer, ceska strana by dostala vysluzky a anglicani nic? tak radeji nedelame nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co vubec delate tady v Anglii a jak jste tu dlouho a jak dlouho jste se skoromanzely nebo manzely?????
Odpovědět
Profilova fotka
Ja sem v Anglii uz skoro 5 let.. 8. rijna to bude 5 let cece ten cas leti jak svina... s pritelem se zname uz strasne dlouho on je to Dj v nasem mistnim klubu takze ja do klubu litala od te doby co sem sem dojela... a pred 2 roky na velikonoce sme spolu zacali nejak litat ... nic zavaznyho a pak v lete to na nas nejak padlo ze teda jako budem par no a v listopadu sme se k sobe nastehovali.. a minulou nedeli me pozadal o ruku.. takze z pratelstvi laska... uzasne...
Odpovědět
Profilova fotka
Cutce: my vysluzky take nedelali, jenom jsme vsem dali svateb ni vino - jak cechum tak prespolnim. No , ale pak hodne jidla zbylo z bufetu, tak se to rozdalo cechum...Anglani o tom ani nevedeli. ;-) Jinak ja jsem manzelka jiz skoro mesic -zitra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nechci davat ani vina, protoze je nemuzou prevazet, nechci riskovat, ze by se jim rozbili v kufru a jinak je prevazet nemuzes ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, nastesti nikdo ujmy nehlasil a vsichni mohli odvest... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne uz takhle nas to bude stat spoustu penez, budou mit od nas zvonecky a malinkou kavovou cokoladku s nasimi jmeny a datumem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to je hezke... Musim uznat, ze vina opravdu stala hodne...
Odpovědět
Profilova fotka
no prave, mi i chteli ty cokoladky vetsi, ale nechtela jsem za to davat 100 liber nebo kolik staly, takhle ty maly kavovy cokoladky staly kolem 27 liber a mame zvonecky (mam je v labu), na ktere se daji jmenovky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja ted priteli ukazala ty vinka ktere se davaji jako podekovani .. a on na to.. a to musime? hihi.. ze pry uvidime jaky budeme mit rozpocet a pak budem resit drobnosti jako vinko hihi coz ma pravdu.. ja se tu tak tesim a planuju a on jediny ma asi rozum pac ja bych asi kazdou blbost... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tady se to rozjelo :-D Tak ja jsem v anglii 4 roky a s pritelem jsme spolu uz 3 roky a par mesicu. Svatebni vina jsou hezky, ale taky si rikam, ze je to trochu drahy, to radeji usetrim na vineckach a za usetreny penizky pronajmu na hodinu jachtu na plavbu po vltave :-N
Odpovědět
ta my mame vinecka ako menovky, chceli by sme aby anglani vyskusali nase vinko hihi... Vyslo nas to asi na 600 cakompak
Odpovědět
Profilova fotka
cuttysark: 600 neni vubec drahy!!Mate to od nekoho znameho? Ja myslela ze by nas to vyslo tak na 2.5 - 3.5 tisice..Budeme mit kolem 30ti hostu a vinecka jsem videla kolem 90ti az do 180kc..
Odpovědět
Profilova fotka
cuttysark: ted jsem se mrkla k tobe do albicka, porad mi vrtalo hlavou jak jste udelali ty oznamka, ze vypadaji jak ozehnute ohnem, a ted jsem si teprve vsimla fotky Tveho skoromanzela, jak to opaluje nad svickou!! To je pecka!!! :-D :-D Strasne se nam to libi :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nase vinecka stali 190 Kc jedno. Vybrali jsme si ale jake ceske vino chceme v lahvy a navic jsme meli vyrite pisno na lahvy, zadna etiketa. Poslu foto, asi ve stvrtek - tedy, dam do alba... :-)
Odpovědět
bluejay diky moc, jj serkali sme sa s tym pekne dlho, dokonca sme si robili vlasnty papier, pecate, vsetko :-N S tymi vineckami to sme robili tak, ze sme kupili prazdne lahvinky za 5.-/ks (korun, nie libier :-D ), naplnili vinkom, ktore sme kupili od znameho za babku :-p a etikety sme si robili sami z papiera, ktory nam zostal z oznameni :-N
Odpovědět
sabi, vyryte na lahvi? Tak to je super x-)
Odpovědět
jo a budeme mat 50 hosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cuttysark: ty brdo, vy jste fakt sikovni, s tema uzasnyma oznamkama a ty vinecka, to by me nikdy nenapadlo, ze si je vlastne muzes udelat sama! ;-)
Odpovědět
hehe najaaaa it's called insufficient budget....... :-N :-D aj tak nas uz svadba stoji miliony penazi =-) =-) tak aspon takto usetrime, robili sme si sami oznamka, vyvazky, dekosky na auta, vinecka...vyzdoba stolov bude jednoducha ale elegantna, nic moc drahe.....usetrene peniazky pojdu na vylety s H rodicmi, ktori pridu na 2 tyzdne z NZ prvykrat v zivote do prahy, a to by nam uz nevysli prasulky, tak sme to vyriesili takto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky dneska konecne pritel donesl zmenseny prstynek z klenostnictvi a ja sem v sedmem nebi... :-D :-D :-D cekat sem musela pouze tyden... coz je super jelikoz nam rekli ze tak 2 tydny
Odpovědět
myslis zasnubny?? No tak to gratulujem...... inak my ked sme davali moj zmensovat, tak to trvalo asi pol hodky :-N pockali sme nan v kaviarni...ale zase to bolo v prahe, nie v UK
Odpovědět
Profilova fotka
jojo zasnubni... no tu v anglii to trva dyl jelikoz ho museli zmensovat fakt o hodne a jak to je platina a prstynek ma na tech ramenech kaminky tak to bylo slozitejsi... ale jsem rada ze uz ho mam... ale furt se bojim ze ho ztratim je to nezvyk nikdy sem na tom prstu nic nenosila..
Odpovědět
Profilova fotka
luciebx: je, gratuluji k prstynku. cuttysark: teda, vy jste sikovni. My jenom vyrabeli oznameni a pak thank you carticky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my taky jen asi thank u carticky ale podle rozpoctu mozna jako jen rodicum a svedkum vinko.. no ale uvidime.. na detaily casu dost... hehe
Odpovědět
Profilova fotka
cutty: je super, ze si toho muze clovek udelat tolik sam, ja chci delat i kosicky na kolacky a tak, ne treba az tak kvuli rozpoctu ale aby me to zabavilo do svatby, mam jeste 352 dni casu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych si asi taky hodne veci chtela delat sama ale nejak nevim jak bych to pak dostala do Cr a vubec nevim kde zacit... ale mozna si navrhnu svatebni oznameni... a jmenovky na stul..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?