Vysoká škola, svatba, učení. Jak vše zvládnout?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak mám zase perfektní depku ze školy, neudělala jsem zkoušku..jasně, chápu, že se to stává, ale se svatbou atd.to na mě vše dolehlo..navíc jsem se na to učila a dopadla jsem tak, jako ti, kteří se na to ani nepodívali. Cchi se teda zeptat vás, vysokoškolaček, jak jste s vysokou školou bojovaly vy??Já jsem ve 4.ročníku a čím dál tím hůř se mi učí a cokoliv dělá, připadá mi, že na nás kladou stále větší nároky atd. 8-(
Odpovědět
aurinko - vitej v systemu VS :-D :-D cos cekala ze te na skole bude vsechno supr bavit a ze to bude sranda??? moje definice studia na VS - zatnout zuby a proste prolizat a prolizat a prolizat at je ten predmet sebevetsi prasecina....vystudovana skola svedci jen o tom ze to clovek vydrzi 5let...jo jinak na technickych zamerenich jako je napr.stavebni sou predmety matematika, fyzika, chemie temer vsude to by sis nevybrala...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo, kdo má v plánu doktorát (PhDr) nebo už ho studuje?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Ahojky, je tu někdo, kdo studuje, denně nebo dálkově? Můžeme obnovit tuto diskusi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dálkově, před pár dny jsem byla první dny na přednáškách :-D a hrůza =-) 8-(
Odpovědět
Já teda studuju dálkově druhým rokem...ale pocity mám stejné :-D navíc mám psát semimárku z knížek, které jsou beznadějně vypůjčené a nemůžeme nic sehnat, je to fakt sranda :-N
Odpovědět
Jo, taky studuju dálkově - naštěstí už poslední rok. První dva roky jsem dělala prezenčně, pak jsem přešla na dálkový a doufám, že ty státnice příští rok udělám, protože déle už to fakt nevydržím, nějak mi na školu dochází energie :-S veru85: to mám podobný, já se na jeden předmět mám učit z knížky, která je v knihovně jen prezenčně (nejde si ji půjčit domů), ten vyučující to moc dobře ví (sám se ještě chlubil, že jemu se podařilo získat autorské vydání), ale že by nám aspoň zadání úkolu z toho opsal a dal mezi studijní materiály na internet, to ne... ]-(
Odpovědět
jancee, koukám, že je to všude stejný...akorát mě štvou lidi, co si knížku vypůjčí a neobtěžují se jí včas vrátit, pak jsme my ostatní nahraní...jedna kámoška se naštvala a normálně si ty knížky koupila přes net, tak mi je snad půjčí, jinak vážně nevím... :-N co studujete? já andragogiku
Odpovědět
Profilova fotka
Marketing. :-) Mě dostalo když jsem byla včera poprvé ve škole, první dvě hodiny právo a pak pan profesor řekl ,, takže za dva týdny .. vlastně za týden a půl, zápočet, děkuji za pozornost, nashle " :-D Vím, že je to fofr, ale myslela jsem že mi daj tak ten měsíc 8-(
Odpovědět
Tý jo, tak to máš docela rychlovku =-)
Odpovědět
Ahojte, já dělám druhák prezenčně speciální pedagogiku a letos jsem si přibrala dálkově ještě sociální pedagogiku:-) Upřímně musím říct, že to prezenční studium se mi líbí mnohem víc zatím (tam aspoň nemusím psát do každýho předmětu jednu až tři práce jako na kombinovaným).
Odpovědět
Já abych řekla pravdu, tak jsem spokojenější na dálkovém. Sice musím chodit do práce (díky bohu za ní), ale studium si tak nějak plánuju podle sebe, když se mi prostě nechce, nic mě nedonutí :-D a pak mám na krku termíny a holt musím, no :-D Jachm: taky jsem studovala jednu školu prezenčně a jednu dálkově najednou, a byl to teda mazec, přeju hodně štěstí ;-) tu VŠ jsem nakonec přerušila, protože mě to vůbec nebavilo a teď studuju konečně to, co mě baví, a hlavně to dělám i v práci, takže ideální stav :-)
Odpovědět
Studuju ekonomiku a management :-) Jo, to psaní seminárek do každého předmětu taky miluju, ale chodit každý týden na cvika (a stejně nějakou seminárku psát, většinou nám nějakou zadali) by mě asi bavilo mnohem míň :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojda, studuji pátý ročník marketing, management+logistika ;-) První 3 roky do Bc. na denním, teď druhý rok dálkově a čím více se ty státnice blíží, tím mám k tomu laxnější přístup :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já se bojím, že to nedodělám kvůli tomu, že je to soukromá a nemám do teď práci 8-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Veru a Ty jsi v prvaku? Zkus udelat alespon jeden roka a pak muzes prerusit ;-) Ani brigada neni? Ja zrovna dnes mela prednasky, ale jsme na sluzebce, tak to fakt nedavam...Jesteze tam mam dobre lidi co mi poslou zapisky...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, no na ten rok mám školu ještě zaplacenou :) No jako doufám, že se to vyřeší, co nejdřív :/ Dneska jsem si slíbila, že se mrknu na to právo, když já mám furt něco lepšího na práci, než se učit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak studium vám nezávidím, jsem ráda, že to mám za sebou. Hlavně obdivuju, které jsou schopné vystudovat při práci a ještě při dětech. Zdravím Jachm, máme stejné zaměření. Mám vystudovanou speciální pedagogiku a ještě sociální pedagogiku se zaměřením na etopedii.
Odpovědět
ahoj holky, já pořád sháním ty knížky do sociologie - marně... :-( Navíc mě dneska v práci rozčílil jeden z šéfů, takže se půjdu odreagovat k otázkám ke zkoušce z té socky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, také jsem dnes měla školu, ale fakt nestíhačka... Mně čeká statistika a kalkulace-z těch "jobovek"....Pak také nějaká Ekonometrie a také Analýza řídících činností ... :-p
Odpovědět
taky samé lahůdky asi, viď... :-N
Odpovědět
ahoj, tak já jen chci zahlásit, že jsem si už na ten vysokoškolský styl trochu zvykla (od toho loňského postěžování si na týhle diskuzi), krom jedné zkoušky mám všechno splněné a za měsíc budeme nahlašovat, jaký obor chceme studovat (doteď máme všichni společné všeobecné zaměření). rozhodovala jsem se mezi Pozemníma stavbama a Managementem stavitelství a asi to vyhrál Management. Sice moc nevím, co mě čeká, ale přítel vystudoval obchodku a ségra ji studuje taky, tak mi alespoň pomůžou při tom rozkoukávání. Já k ekonomice nikdy úplně nepřičichla (krom jednoho roku na Ekonomickém lyceum-prvnák na střední, ale tenkrát mě to odradilo na pořád). Čeká mě spousta biflování, tak snad to bude v pohodě. Držte mi pěsti, nevím, do čeho jdu...
Odpovědět
Ahoj, ja studuju ted dve vejsky a obe prezencne:-) ale po cca 5 tydnech semestru muzu rict, ze mam dost, jsem v neustalym spankovym deficitu, nehlede na to ze chodim ze skoly dyl nez manzel z prace, to znamena tak kolem sedmy. Takze pokud teplou veceri neuvari on, tak ji nemame ;-) nastesti mi dost pomaha, minule jsem prisla uplne vyflusnuta a doma vonela jeste tepla babovka a uvarenej gulas x-) nebyt tohohle jeho pristupu, asi bych to nezvladla.
Odpovědět
Profilova fotka
frodimila : tak to ti závidím, ten můj má ,, jen výuční list ",takže věta ,, jedna zkouška na vysoký je občas jak jedna maturita " je pro něj nepochopitelná, protože ani neví, jak maturita vypadá ;-)
Odpovědět
teda dvě vysoké najednou, to by mě asi kleplo. mám školu každý den od 8 do 18, čtyři dny v týdnu a to všechno jen v jednom oboru+dva předměty navíc. a jsem večer tááák ospalá! fakt obdivuju.
Odpovědět
verunkaa: to je nahoda, ten muj ma taky jen vyucni list:-D ale nastesti je chapavej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
frodimila: mně udělá masáž, když přijedu ze školy po těch dvou dnech, ale jinak ? Bordel, ennakoupeno atd. 8-( No však počkej, zařekl, že když já pujdu na vysokou, tak on si dodělá maturu, tak jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Ahojky, mlžu se přidat? Prvním rokem studuju prezenčně učitelství pro 1. stupeň a speciální pedagogiku a zatím si nemůžu stěžovat:)
Odpovědět
Profilova fotka
catry : vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ja sice studuji jednu VS, ale loni jsme si vzala 2 rocniky najednou (4. cely a skoro cely patak). Ted uz mi zbyvaji asi 4 predmety, diplomka a jdu ke statnicim... :-p Pred statnicema mame svatbu a zaciname stavet :-p :-p :-p Pritel pomaha jak muze-od venceni psika/kone kdyz jsem K.O., pres masaz, vareni, nakup, jidlo do postylky... x-) Bez nej bych to nedavala uz vubec.
Odpovědět
Teda Luc, to si machr, kde bereš tolik energie? To je teda mazec...a přítel, klobouk dolů, úplné zlatíčko, co? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?