Vysoká škola, svatba, učení. Jak vše zvládnout?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak mám zase perfektní depku ze školy, neudělala jsem zkoušku..jasně, chápu, že se to stává, ale se svatbou atd.to na mě vše dolehlo..navíc jsem se na to učila a dopadla jsem tak, jako ti, kteří se na to ani nepodívali. Cchi se teda zeptat vás, vysokoškolaček, jak jste s vysokou školou bojovaly vy??Já jsem ve 4.ročníku a čím dál tím hůř se mi učí a cokoliv dělá, připadá mi, že na nás kladou stále větší nároky atd. 8-(
Odpovědět
já se přiznám, že jsem makro ani mikro nikdy moc nechápala.... :-N takže máte můj obdiv ;-)
Odpovědět
Holky tak mikro mě taky čeká, ale dala jsem si ho až na konec ledna. A makro příští semestr :-D Ach jak se těším. Ale stejně mi to přijde lepší než ta blbá statistika. Ritush já taky nepracuju, mám brigádku. Myslím, že kdybych měla vedle studia chodit do práce, tak to nedám. Obdivuju všechny, kteří to takhle zvládají.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak zapocet z makra mam za sebou, ale jeste cekam na vysledek. No i kdyz si myslim, ze by to mohlo klapnout. :-) Ucila jsem se celkou nedeli a do 3 do rana. :-( a za tyden me ceka ustni zkouska z marka. To bude mazec. aliciznicka, ja taky obdivuji ty, kteri zvladaji pri prezencnim studiu jeste praci. Ja bych to fakt nestihala.
Odpovědět
ahoj holky, ritush to si urcite dala ;-) aliciznicka: no ja mela dneska v planu dopsat seminarku a ucit se jakysi blaboly o manager.inform. systemech, ale byla jsem z prace tak KO a boli me hlava a zada, ze jsem akorat prisla, padla, spala a pred chvili se vzbudila :-) tak jsem se akorat vykoupala, prevlikla do pyzama a jdu zase spat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to makro mam :-) ted jeste zkousku a pak dasli a pak snad 2 tydny volna- :-p Luci, co studujes za skolu?
Odpovědět
vs obchodni v Praze - management cest. ruchu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky smím se přidat? VŠE v Praze ....
Odpovědět
ahoj holky, tak jak je? celý týden jsem se sem nedostala, měla jsem v práci docela makačku, a doma už se mi nechtělo na noťas ;-) jinak mě čeká příští sobotu první letošní zkouška, tak už se fakt "těším" :-N
Odpovědět
Ahojky, tak statistika za dva :-p ale až napodruhé :-D V úterý jsem měla super příklady a hroznou teorii, a taháček, jako zbytek studentů, jsem neměla. Kámoška mi v průběhu půjčila svůj, ale opsat jsem stejně nestihla nic:) Tak jsem šla druhý den hned na další termín a tentokrát jsem měla debilní příklady a teorii celkem ok, tak jsem to dohromady dohrabala na tu dvojku - ale hlavně díky dobrému výsledku z předchozích cvičení. ;-) Teď se šrotím na pondělí na Likvidaci a insolvenční řízení, je to další děs běs, ale taky mám dost nasbíráno za zápočet, tak snad se zadaří alespoň na tu trojku =-) Lu - moje kámoška taky chodí denně do práce a já prostě žasnu, že to dává. Ještě k tomu vstává po čtvrté, aby byla v práci co nejdřív a domů jezdí mezi šestou až půl osmou.... Jenom to vstávání by mě asi odrovnalo...
Odpovědět
Ahojky, ali, já vstávám v pět, v práci jsem od šesti do půl čtvrté minimálně, a po večerech dělám věci do školy, teda když se k tomu přemluvim,většinou se stává, že se na to třeba tři týdny vykašlu a pak všechno honím na poslední chvíli...takže mám akorát stresy...navíc u mě v práci nehrozí, že bych se třeba učila nebo si dělala něco do školy....no je to fakt záhul, ale stojí to za to, člověk vidí, že dokáže fakt víc, než si myslel ;-)
Odpovědět
Veru, tak to klobouk dolů. Já jsem dneska měla ráno zkoušku, odpoledne jsem šla na 4,5 hoďky do práce/na brigádu, a teď jsem kantare... Vstávat každý den v pět bych nedala. |-| Jinak zkouška za dva ;-) Teď konečně přišlo na řadu mikro ]-(
Odpovědět
ahoj holky, tak se taky přidávám... pauza při psaní diplomky... už jsem z toho nějak unavená, ale asi se zase vrátím k tématu:) Držím palce všem studujícím:)
Odpovědět
Článek se načítá
Ali, kdybys musela, tak bys to dala, neboj :-D Já teda nemusim chodit na šestou, ale raději si přivstanu, než abych byla v práci třeba do šesti do večera... :-p Dneska se začínám učit na první zkoušku na tuto sobotu, organizační chování :-|
Odpovědět
Veru: Věřím, že si člověk umí zvyknout snad na všechno. ;-) Nicméně pokud to finančně bude možné, radši bych po zbytek studia zůstala jen brigádníčkem:) Jinak co všechno obnáší předmět organizační chování? Zní to zajímavě:) Market: My ti taky držíme palce, ať zdárně diplomku dokončíš. :-) Já když si vzpomenu, co za nervy jsem si užila jen s bakalářkou... Ne ani tak během samotného psaní, jako při dokončování, tisknutí apod. Tiskla jsem ji tuším na 3x... Ten finiš je asi nejhorší. Ale pak má člověk ze sebe radost, jak se mu to hezky povedlo :-) a ještě větší, když je to všecko svázáno a odevzdáno a najdou se tam překlepy a chybějící čárky :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj, kde jste kdo? hlásím, že mám první zkoušku za 1 ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru - gratulace ;-) jinak jestli dovolíte také se k Vám přidám; v r.2008 jsem dodělala dálkově Bc. Podnik.ekonom. a manag. a ted´mě přemluvili od září at´zkusim ještě na tu ing :-D tak sem si řekla proč ne, jenže sem měla práci, kde jsem neustále místo do 2 končila v 6 a i s domácností a malym jaksi nebyl na školu čas, nakonec sem o tu práci přišla a ted´jsem bez práce - bohužel taky bez peněz :-p, ale zas mám čas na školu :-D
Odpovědět
ja prvni zkousku za 2 :-N (sice hromadne dilo vsech, ale hl. ze je) ;-) tenhle tyden bude hur - ve CT kongres.cest.ruch, v Pa NJ a So dane ]-(
Odpovědět
Ahojky holky. Od pátku se šrotím mikro a myslím, že mám hlavu jako balón. Říkala jsem si, ve všem mám takový ten obecný přehled, tak to teď jen doplním a bude ok, ale teda pochopit některé zákonitosti je pro mě nadlidský úkol. :-|
Odpovědět
holky nebojte, to zmáknete ;-) mě čeká v sobotu pracovní právo, ale to učení nebudu nijak moc hrotit, jako personalista snad ke každé otázce něco řeknu vždycky...takže si to maximálně dvakrát přečtu a šlus :-N a pak přijde na řadu socka a té se bojííííím moc moc moc :-.
Odpovědět
já bych potřebovala poradit na jakou výšku...:_( cítím se bezradně....musím zvolit dálkové studium, přemýšlím nad personalistikou, pedagogikou a tak..ale když budu mít pedagogiku dálkově jak se dělá praxe? po víkendech a tak to nejde..tak jak? budu moct pracovat s oborem Pedagogika jako učitelka?
Odpovědět
ahoj ivet, já dělám dálkově personální management na Univerzitě Palackého v Olomouci, výuku máme v Telči, což je cca 30 km od Jihlavy, od příštího roku se to přesouvá přímo do Jihlavy, takže paráda. Ale záleží na tom, v jakém oboru pracuješ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivett - hlavně vyber dobře, nejen co Tě zajímá, ale zda taky máš v tom oboru po té uplatnění (z toho co píšeš bych volila pedagogiku) jinak já dělala dálkově ZČU ekonomickou (bc.) a ještě si dodělávám zbytek na ing, když už sem v tom procesu :-D a dnes kdybych mohla tak si vyberu jinej obor, protože tohle má každej druhej, navíc v našem regionu je málo práce nebo je strašně špatně placená - prostě poptávka po práci převyšuje nabídku slovy ekonoma :-D , no dopadlo to tak, že je mi Vš tady u nás spíš na obtíž :-S takže kdybych se rozhodovala znova,tak jdu třeba na pedagogiku nebo na stavárnu nebo na jinej obor, co jen tak někdo nemá - prostě to bych měla práci hned a dobře placenou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ta predchozi zkouska dopadla za B :-)Ted ja se od soboty ucim makro, mela jsem jit 19., ale prehodila jsem si to na 21. Ten den mam jeste zkousku z managementu IS, takze to bude sranda. ivett: jak pise brumdinka, hlavne si dobre vyber. Kdybych se rozhodovala ted tak vyberu neco jineho. :-| Jinak vsem drzim moc palecky, at to vsichni zvladneme. :-)
Odpovědět
ahoj holky, no tak já jsem takovej trochu zvláštní človíček, střední mám střední zemědělskou obor: ekonomika (takže umím jak se zvířaty tak ekonomiku trochu), no a pracuji v kanceláři. baví mne práce v administrativě, ale přeci jen to není ono. byla jsem na táborech jako vedoucí a moc se mi líbila práce s malýma dětma, tak mne napadlo zkusit pedagogiku. nyní jsem v praze, ale plánujem časem přesun do moravskoslezského kraje, a tak by se mi i vysokou školou otevřeli dveře kam jinak ne. nyní se šrotím na ECDL (zatím předběžně, ale doufám, že do půlroka to dám), ráda bych dupla trochu do studia AJ, páč sem se zhoršila jak to nepoužívám a každej koho se ptám kdo umí aj chce bud zaplatit (což bohužel nemůžu) nebo nemá čas...asi by mi zde odsud nechtěla dobrá duše pomoct se zlepšením že....:( takže volím proto ¨pedagogiku. mohu tuším jak do školky, tak i do školy. učí lidé, kteří ani pajdák nemají ale pro školu je důležitý titul. vím jaký pitomci nás učili:) není někdo z prahy kdo to již studuje? :))že by pomohl s přípravou:))
Odpovědět
já jsem se svým oborem naprosto spokojená, protože v něm pracuju....a jsem si jistá, že si vydělám daleko víc, než kdybych šla studovat zmíněnou pedagogiku... ;-) ale záleží na každém, na co se cítí ;-)
Odpovědět
veru85: tak to máš dobré...mě právě zajímá ta pedagogika... personalistika taky, ale tady v praze se mi ten obor moc nelíbí...je to smůla když si vyberu obor na škole, není to v praze..a ostatní chodí studovat sem:) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivett - pedagogika je dobrá volba - jinak měla bys brát v úvahu i region, já bych například v Praze s oborem co mám problém neměla, bohužel jsem zakořeněná tady na západě :-N :-D
Odpovědět
brumdinka: tak nyní sice žiji v praze, ale vím, že tady bych si neškrtla. tady je hrozně moc lidí. nemám v plánu tu zůstat. chceme se s přítelem během několika let cca 5let stěhovat do moravskoslezského kraje. a tam vím, že je nedostatek učitelů, respektivě, kvalitních učitelů. jsou tam spíše takové ty staré baby nad hrobem...v různých vesničkách jsou i malé školy a to by mi stačilo. ráda bych měla první stupeň. nejlépe tak 1-3třída:) a co děláš ty? také pedagogiku? víš, ráda bych studovala něco, co mi něco dá a případně prostě se budu ucházet i o jinou práci, ale někde zohlednují že máš vůbec tu vysokou. tak kdyby mi nevyšlo ze začátku učitelství, což bez praxe jen se školou je asi děs, i když moje sestřenice nemá pajdák, ale zemědělku ekonomiku a taky učí na střední škole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivett - já mám právě tu ekonomku, ale radši bych učila - jenže tady, když sem se ptala na škole, tak kdybych měla pajdák, tak mě vezmou hned bohužel nemám a tak sem bez práce :-S a ta první až třetí třída je nejlepší - to by mě taky bavilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak válčíte ve zkouškovém ? :) já ještě dva zápočty, jednu zkoušku a semestr mám za sebou :-) Akorát se zadrhnu na mikru jak to tak vidim :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?