Domluvili jsme si svatbu, ale přítel ji už nechce

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, se slzami v očích řeším co mi přítel dneska oznámil. Mně je 26 let a příteli 27, chodíme spolu skoro 6 let. Před Vánoci jsme se bavili o tom, že chce odjet zkusit pracovat do zahraničí, že by se cítil jako že mu něco uniklo kdyby tam nejel. Vzhledem k tomu, že už 4 roky pracuje 200 km od místa kde bydlíme, vídáme se jenom o víkendech a to ještě na střídačku s jeho rodiči, po dlouhém rozmýšlení jsem mu řekla že odjet může, ale chci vidět že si váží toho všeho co pro něj dělám a že bych byla ráda kdybychom spojili svoji budoucnost. Řekli jsme si, že se vezmeme až se vrátí, čili v červenci 2012. Od té doby se situace změnila a nikam nejede, já ale o té svatbě samozřejmě mluvila dál, plánovala jsem, brala jsem to tak že jsme si ujasnili naši budoucnost... Dnes mi řekl, že se na usazování necítí a minimálně 3 roky ještě nebude a ať ani nepočítám s nějakym miminem a nebo přestavbou domu ("bydlíme" v chatě která nebyla koncipována k bydlení). Dovršil to tím, že mi zcela vážně řekl, aby byla CHÁPAVÁ.... CHÁPAVÁ? copak nejsem, když mu nevymlouvám pracovat tak daleko? vídat se 6 dnů v měsíci včetně víkendů? nejezdit na žádné výlety a ani dovolený? (nebyli jsme ani jednou a to ani v Čechách), když mi nevadí že mi nedává dárky k vánocům ani k narozeninám??? Jsem strašně zklamaná a říkám si že chyba přeci není na mé straně... Co si myslíte Vy?
Odpovědět
1
4
5
No já se také přidávám k otázce jako stepull,teďka jsem se prokousala celou diskuzí. :-p
Odpovědět
Nápodobně! :) Protože jestli si toho Střelce opravdu vezme, tak je s prominutím střelená ;) Snad ne, snad ne, snad ne, protože mě ten "na posteli relaxující týpek" vážně moc nenadchl :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych chtěla vědět jestli je happy end nebo mlčení jehňátek pokračuje. :-D
Odpovědět
Já jsem taky zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikaver @kaaacaaatkooo @alyssun holky přidávám se k vám, doufám, že ten nastávající je někdo jiný ... ale trochu se bojím, že není, protože podle alb bude svatba v HK, což znamená, že tam aktata zůstala...
Odpovědět
Profilova fotka
já se také přidávám ke zvědavcům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
také mě moc zajíma jak to dopadlo, diskuze je opravdu zajímavá
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 zakladatelka diskuze ma termin svatby s nami:-) otazka je, koho si bere:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, ńemám nějak čas se prokousávat diskuzí, ať už to dopadlo jakkoliv, zažila jsem dosti podobný příběh....Bohužel dopadl špatně a doufám, že si ho dotyčná nevzala....Rozvedla jsem se po 6 letech manželství a celkem 11 letém vztahu....Bývalý jezdil do zahraničí....atd., nedával mi dárky, nejezdili jsme spolu nikam....a jsem ráda, že jsem z toho vztahu pryč, ale nemusí mít pak vyhráno, může ji potkat i něco horšího....Takže držím pěsti.
Odpovědět
@aktata já jsem četla jedním dechem a zajímá mě konec :-D Takže jak Kači?
Odpovědět
...ale jelikož 14. 2. 2011 jsi psala, že jsi tam byla a nic a v profilu píšeš 17.6.2011 - první zkouška svatebních šatů... si říkám, že by to na někoho jiného byla asi mega rychlost... I když... :-)
Odpovědět
Já jsem se kvůli vztahu na dálku, který někdy skřípal kvůli nedorozumněním v telefonu, rozhodla, že pojedu bydlet za ním 400km daleko, kde nikoho neznám. Našla jsem si tu práci, poslední rok školy dodělala dálkově a jsem stastna. Ale musim podotknout, ze on uz nemohl vydrzet vztah na dalku a uz to skoro vypadalo na rozchod, nez jsem se rozhodla odstehovat se, nechat vsechny kamarady a rodinu pryc. Jsem tu ted moc stastna. Ale sam se aktivne zapojoval nebo spis cely inicioval hledani prace pro me, hledani bytu, vymaloval, vsechno pripravil, nasetril si penize, abysme meli kde bydlet, proste to tak chtel. pak me pozadal o ruku a v cervenci se berem a ja jsem si nasim vztahem dost jista, proste se milujeme, to musi clovek poznat. a pokud ma pochybnosti, neco je spatne. a tohle nejsou pochybnosti - to jsou proste fakta, ktery bys nemela prehlizet. myslim, ze pokud v tom vztahu setrvas, nic se nezlepsi, mozna spis naopak zhorsi.
Odpovědět
Článek se načítá
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?