První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
baby dakujem za podporu ;-) este ze tak skoro som nato prisla len skoda mohla som aj skor no co uz =-) aspon mam krasnu a zdravu dcerku ;-)
Odpovědět
drobcek,máš niekoho,s kým o tom možeš hovoriť?
Odpovědět
drobcek bude líp uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Drobcek: to je fakt síla.... :-. :-( držim ti palečky ať to zvládneš ;-)
Odpovědět
frisbee ano mam kopec skvelych ludi okolo seba ktory ma nielen vypocuju ale aj pomozu :-) :-) ;-)
Odpovědět
drobcek tak to je super držím palečky at to zvládneš ;-) halvně pevný nervy vím o čem mluvím sama to mám za sebou
Odpovědět
Ahojte, som v tejto téme prvýkrát, ja sa ešte len 19.9.vydávam...ale ked čítam vaše príbehy, je mi trochu smutno :-( Zvlášť ma zaujal drobčekov príbeh, ja sa totiž tiež vydávam za bývalého športovca, teda, ešte tak poloaktívneho, dalo by sa povedať..a on sám mi toho dosť porozprával,čo sa v takých kruhoch robí...a videla som aj drobčekove albumy z príprav,svadobný album...a teraz mi je z toho trochu smutno,ale som aj naštvaná. Ked si predstavím, že by mi ten môj niečo také urobil, ja by som sa ani rozviesť nemohla,lebo by som ho nedokázala ani na tom súde vidieť,jedine,že by ma držali,lebo by som ho inak asi zabila ]-( Je fajn, že to berieš vcelku pokojne, drobček, držím palce,aby si to zvládla,viem, že to máš teraz ťažké...
Odpovědět
kalimera dakujem ved to ze som vedela co sa deje na sustredeniach ...ale/ mne sa take nieco nemoze stat/vzdy som hovorila a slepo mu doverovala lebo ja mam toho najlepsieho chlapa/ no najlahsie to nebudem mat ale zivot ide dalej a veriiiim ze sa im to obom vrati a Dakujem za podporu ;-)
Odpovědět
drobcek....nepísala si,ako sa k rozvodu stavia manžel...hovorili ste o tom spolu teraz...neľutuje toho,čo sa stalo?musí ťa to strašne bolieť,ale rozprávate sa?
Odpovědět
rozhovor????????ufff co ja viem ci sa to da nazvat takto??????ak nahodou spolu komunikujeme tak len urazky z jeho strany a rozvod on ho chce len sa akosi nema k cinu ho podat najprv chcel aby som ziadost podala ja lebo to mam zadarmo nakoniec ze ho poda on len uz ho akosi podava mesiac :-N
Odpovědět
panebože...chová sa ako decko...on uráža teba,za to,čo urobil on? :-( potom to nemá cenu,dospelí inteligentní ľudia spolu aspoň komunikujú.......je to šok,po takej dlhej dobe vzťahu....dúfam,že toto smutné obdobie skončí rýchlo,a ty budeš šťastná...niekde inde a hlavne so zodpovedným mužom...nemám rada frázy,ale mňa úplne vytočí,keď dospelý človek niečo urobí a nevie za to prijať zodpovednosť..tak už sa kurnik musí zachovať ako chlap,on je ako dieťa prichytené pri čine.....srdiečko,vydrž,je to veľmi nepríjemná situácia,vydrž...
Odpovědět
presne tak, správa sa ako decko ]-( On urobil chybu a teraz si ju nechce priznať, tak radšej bude urážať teba..to je skvelý prístup, ale takí sú chlapi...a presne, aj ja si hovorím, že mne sa to nemôže stať...našťastie, ten môj už nie je aktívny športovec,takže sústredenia nehrozia,ale ak osa vraví, kto chce, príležitosť si nájde. Podľa albumu som videla, že máš krásnu dcérku, drobček, tak sa teš z nej..držím palčeky,aby to čím skôr prebolelo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
drobecku, to je teda slaboch..... ty urazky mas asi za to, ze sis dovolila prijit driv domu..... no to je vrchol 8-( clovek, aby za ty chlapy delal uplne vsechno.... i vyplnoval rozvodovy papiry. to je nakonec nejvetsi sranda, kdyz si muz odejde a pak se divi, ze za nim zaklaply vratka a tak nejak samy se vymenily zamky :-D
Odpovědět
drobcek drž se a bude líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pekne ty rozvodovy papiry vypln a dones mu je. na co cekat. bude se tvarit jak suva z nudli. boze, ja mam vzteka. v okruhu mych pratel je takovych rozvedenych! stava se, ze se sejdem v takove konstelaci, ze dalekosahle popirame ceskou statistiku - neni rozvedeny kazdy druhy, ale skoro kazdy. a vsichni jsme si mysleli, ze se nam to nemuze stat. zrovna predevcirem jsem se dozvedela o dalsim paru, kde tatinek od dvou deti mel rok a pul paralelni vztah s krasnou blondynou - a jeho zena to vedela a cekala, kdy prestane blbnout... no tak prestal blbnout a odesel k te blondyne. aspon maj ted jasno... debil :-o
Odpovědět
jéžiši co ty chlapy blbnou 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
by me zajimalo jestli se v tech statitstikach take pisi jake pohlavi vetsinou ten rozvod "zpusobi". RIka se ze je to pul na pul, ale jak to tady ctu, tak se zda ze vetsinou chlapi se nekoho najdou, a odejdou, neb od nich odejdou jejich manzelky potom co vse zjisti... :/ Drobcek, preji ti hodne sily, drz se a ver ze bude lip!! Rika se nam to snadno, ale hlavu vzhuru!!! drzim pesti.
Odpovědět
No ja som citala,ze sa v dnesnej dobe rozvadza skoro druhe manzelstvo a zvacsa o rozvod poziada zena...ved chlapom to vyhovuje,pokial je o nich postarane,maju milenku a este aj zenu,kt. sa koli detom nechce rozviest....myslim si,ze chlapi sa ani trosku nezmenili za tie roky...to my zeny....uz si nenechame ,,skakat,, po hlave ako si kedysi nechali nase maminy...Netrvdim,ze je to pravidlo,su aj pozorny a dobri muzi... Drobcek,drzim ti velmi palce...ja som tiez podala o rozvod,bolo to smutne,bolelo to,ale vies bola to tarosku aj taka ulava a hlavne som pri tom v okienku v podatelni myslela KONECNE na seba....a mala som vsetkych v pazi... Drzkaj s!!!! Sme tu s tebou a pre teba ;-)
Odpovědět
katka moja :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
drobecek a ty to podat sama nechces, kdyz se k tomu nema? Jak se prosim te na tebe tvari ta tva "kamaradka"? Ja si neumim predstavit, tohle kamaradce udelat - i kdyby se mi ten kluk libil sebevic. kkatka, gratuluju k tak odvaznemu kroku ... uvidis, ze kracis vstric lepsim zitrkum :-D :-D (sorry, me ta veta veta proste sedla). jsi odvazna a silna zena a najdes muze svych snu. Moje kamoska ma prave rozvod za sebou, po spouste probrecenych noci nasla tak uzasneho kluka, ze brzy zapomene na vsechny ty vystrednosti sveho manzela. Jinak to take byla ona, kdo podal zadost, ale manzel ji nepodvadel, jenom se s nim nedalo zit - takovy slabsi odvarek domaciho psychopata, ale ani ne tak hrozneho, jako je ten tvuj. K te tve statistice bych jeste pridala, ze podle me v dnesni dobe uz lide nemaji silu resit problemy a casto tak zadaji o rozvod driv nez aby se to pokusili vyresit. Taky mi casto prijde, ze spousta zen se vdava se zavrenyma ocima nebo v nadeji, ze se manzel po svatbe zmeni (pripad me kamaradky) a rada muzu se zeni aniz by byli presvedceni o tom, ze to chteji, ze je to ta prava (tim jedine vysvetluju takove to ochladnuti, odcizeni po svatbe).
Odpovědět
baby posielam vam velke DAKUJEM dost mi to pomaha dnes mi povedal ze v pondelok ide poziadat na rozvod a bol vytoceny lebo mu dosli papiere zo sudu o predcasnom zvereni dietata a o vyzivnom ako sa tvarila ona?????predomnou ako moja kamaratka a pozamoj chrbat mi prednim no aj pred mojimi kamoskami podkopavala no a keby ste zazili co vyvadzala na mojej rozlucke zo slobodou uff moem aj telenovelu nakrutit :-D
Odpovědět
drobcek...ešte otázku,neodpovedaj,keby si nechcela...svadbu ste mali nedávno,z nejakého dovodu si ťa vzal...on nemá snahu to zachrániť?Je s tou kamrátkou?Porozrávajte sa ešte,máte dieťa... :-(
Odpovědět
zachranit??????donedavna som oto bojovala ale nato musia byt dvaja preco si ma bral 1.vysvetlenie-myslel ze svadba to vyriesi/ja nato ze svadba nic neriesi/ 2.bolo mu trapne rusit svadbu/dva tyzdne po svadbe mu asi nebolo trapne/ ano aj nie polovicu veci uz ma unho a na dovolenke sa mala rozhodnut
Odpovědět
vcera si dokonca zacal obtierat usta o moju nebohu mamku ktoru vzivote nevidel :-o :-o :-o ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
drobcek tak něco podobnýho mám za sebou ale po 6,5 letech manželství a máš pravdu na záchranu manželství musí být 2 proto přeju hodně štěstí a pevných nervů ;-) jsi statečná ;-) bude líp najdeš lásku kterou si zasloužíš
Odpovědět
studanka ma pravdu,budeme ti držať palce,je to smutné,že kvoli blbosti chlapa to odnesie toľko ľudí okolo,včetne partnera tej kamarátky.A píš sem,aspoň sa ti trochu uľaví,rozvod je hrozná vec a my vieme,ako sa cítiš.
Odpovědět
fris ahojky ;-) drobcek jen piš mi tě podržíme ;-)
Odpovědět
ahoj studanecko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
drobecek, dat mu po papuli :-D , to by bylo nejlepsi reseni. Jinak je fakt, ze holky tady jsou fakt skvely a psychicky rozhodne pomuzou :-)
Odpovědět
drobcek - technická poznámka, o rozvod můžete požádat až po roce od svatby...ale možná je to na SK jinak...držím samozřejmě pěsti, dobře to dopadne. Ať to máš celé co nejdřív za sebou ;-) Já taky chtěla rušit svatbu dva měsíce před ní, ale byla jsem mladá a blbá.... Zrovna včera jsem se snažila vysvětlit jedné "puberťačce" trochu ze života...jí je 19, dva roky chodila s chlapem 35 a rok spolu žili...on jí zahýbal...s kým nebudu rozebírat, nepřímo se to potom stáčí ke mně (ale nejsem ta, se kterou jí zahýbal!!!). Je z toho hodně špatná, tak jsem se jí snažila trošku ulehčit makovičce...jenže kočka je trošku myšlením jinde...trošku jednodušší, takže moje slova "Miluju svůj život i přes to, jak mě kope do prdele a podkopává nohy" bohužel nepochopila... Ale je to tak...rány osudu jsou nemilosrdné, bolestivé...ale když se na to podívá člověk s odsupem času...měnil by svůj život? Já tedy ne, chci ten svůj žít naplno, se svatbou, která neměla být, s rozvodem, se ztrátama....a brzo snad s nálezama, štěstím a radostí a třeba zase svatbou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?