První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gabikiri, netreba teda zovšeobecnovat ako písala kobliha...viem, že chlapi sú rozni..ale nie VŠETCI sú zlí... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
vieme :-N
Odpovědět
Já jsem bohužel měla štěstí na samé smetáky.. ;-) Tak jsem nedůvěřivá...toť vše...
Odpovědět
Jo a tu větu "Chlapům se obecně nedá věřit" tak to jsem citovala Terezu Maxovou, ta by také mohla vyprávět... člověk by si řekl,,..taková kráska...a co jí provedl ten její tenista!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No krása nie je všetko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to tiež patrí do iných diskusií :-D
Odpovědět
janino: ]-( ]-( ]-( tak toto je fakt sila! ja si myslím že ak chlap pred svadbou a v jej deń cíti že to tak má byť ale za krátky čas príde na to,že to tak nie je,tak je podľa nevyzretý s rozumom rozmaznaného soploša,ktorý nevie čo chce a neváži si to čo má. Je zbytočné takto hlúpo sa zachovať a ublížiť tým nadarmo tomu druhému. S takýmto chlapom netreba zbytočne mrhať čas a jedno je pravda a aj to tak funguje: postupne ten fagan zistí čo mal a o čo prišiel a tiež bude nútený skonštatovať,ako sa len pri svojej žienke dobre mal! Aspoń to ťa môže tešiť milá Janino,ono sa mu to vráti a možno aj trojnásobne. A tiež si myslím,že ak to urobil tebe,bez mihnutia oka ublíži aj iným.Takže koniec koncov,ak ho uvidíš pri hocijakej ženskej,môžeš sa len kľudne pousmiať a poľutovať ju :o) Držím ti palce,aby si raz našla pravú lásku a šťastie... Na margo tvojho prípadu: Aj moja kamoška sa vydala,mali krásnu svadbu a predstav si,ten zmrd hneď NA DRUHÝ deň jej oznámil že odchádza bývať k milenke....chuderka veľmi ju to zobralo,veď kto by také niečo čakal hneď na druhý deň po najkrajšom dni v živote. Ja by som takých chlapov asi najradšej nakopala do tých ich namyslených zadkov!A inak čo myslíš,kto z nich sa dnes má lepšie? Ona sa pozbierala,má super chlapíka a on blúdi z postele do postele hahahaaaaa!!!! x-)
Odpovědět
Milá Janino, držím ti veľmi palce, aby si túto situáciu zvládla. :-) Nie je to bohviečo a verím, že to veľmi bolí...hlavne, keď veríš...Ale dúfam, že to zvládneš a budeš šťastná... ;-) Ak sa smiem opýtať, koľko ste spolu chodili predtým ako ste sa vzali?
Odpovědět
Kocky tentokrat ostavam fakt v nemom uzase Tak asi ten muz naozaj nebol zrely do manzelstva...no treba mu pripomenut slova vyrieknute pred oltarom - ze prisahal na kriz, ze svoj slub dodrzi Tak len tak krestansky napisem, ze diabol si vybera za obet prave mlade rodiny, a preto sa treba vela modlit za svoj vztah aj manzelstvo... a obaja
Odpovědět
sice to prisahal na kriz a slibil ze to dodrzi, ale maji vedle sebe zit cely zbytek zivota jako dva cizi lide jen a jen proto, ze to slibil, i kdyz uz nema zajem? kdyz se ze vztahu vytrati laska, tak to podle me nema cenu drzet nasilim... Lidi se meni, nekteri bohuzel k horsimu a nikdo nevi proc presne to udelal. Kazdopadne jestli uz ted vi, ze toho za nejakou dobu bude litovat, a presto to chce udelat, tak to opravdu nema v hlave v poradku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zezul: co ty tady delas? jsem te zahlidla ;-)
Odpovědět
cutce neboj nerozvadim se... Jen si to tady ctu a nestacim se divit... :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja radeji ne, jinak bych se asi nevdala :-|
Odpovědět
je tady tolik paru, ktere mely svatbu v lonskem roce a uz tolik rozvodu :-( :-( Nekteri by vazne meli vic uvazovat, nez k tomu oltari jdou, protoze rozvadet se ani ne po roce je fakt smutne :-(
Odpovědět
janino: držím palce a neboj sa,on zistí,čo stratil,môžeš mi veriť ;-) :-D
Odpovědět
janino: polovica výdavkov na rozvod je 1000Sk za kolok,tak mu ich daj,nech má radosť ;-) .Môj ex by teraz dal vraj celý majetok za to,keby mohol vrátiť čas späť :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
podla mna je lepsi rozvod po roku ako po 10tich...to uz su vacsinou vacsie nasledky
Odpovědět
Profilova fotka
to bolo pre zezulicku
Odpovědět
ahojte baby...ste zlaté, veľmi mi pomáha vaša podpora... :-) :-) ja viem, že nakoniec budem len rada, že som sa ho zbavila...ale je mi ťažko...hlavne po tom, že vlastne ani neviem prečo...keď mi čítal žiadosť, tak ako dôvod uviedol, že ku mne cíti už len priateľstvo...a že si žijeme každý svoj život...a pritom dodnes spíme v jednej posteli...pár dní pred jeho "oznamom" sme sa pokúšali o bábo...a hospodárime naďalej spolu...je to nevyzretý rozmaznanec...ešte aj za advokátom bol s mamičkou |-| nuž nešla som s ním ja...hm asi sa sám bojí :-( marianka...nedám mu už ani korunu...on chce, nech platí :-|
Odpovědět
Leishmania - presne ;-) je to sice smutne, ale nez setrvavat ve vztahu, ktery nefunguje, je lepsi se rozvest a hledat nekoho, s kym to fungovat bude.... A ne se nekolik let trapit a pak to tim rozvodem stejne skonci, akorat uz jsou treba deti a je to horsi... Tim ale nerikam, ze by se lidi meli rozvadet pri prvnim problemu.... Ale kdyz uz to fakt nema cenu, tak lepsi reseni nez rozvod neni...
Odpovědět
veď to si vravím aj ja stále dokola...radšej teraz ako po 10 rokoch... a hlavne, keď mladému pánovi sa nchce riešiť...takže keď nerieši teraz, nebude ani potom... :-p
Odpovědět
janino - za advokatem s matkou??? tak to bud opravdu rada, ze ses ho zbavila :-S Uvidis, ze bude lip ;-) krome toho, koukni kolik je tu nevest co chystaji druhou svatbu, taky jsou ted stastne :-)
Odpovědět
jáj blbec,nech sa teší...na takom dôvode na rozvod po roku manželstva si sudkyňa/sudca zgustne podľa mňa. Môj ex tiež udal fantastický dôvod a aj tak dopadol na súde...na posmech a so skvelým odporúčaním :-D No a to ostatné,čo píšeš(spoločné hospodárenie atď)...to tiež rozvod neuľahčí. Na všetko sa nás pýtala sudkyňa =-)
Odpovědět
hm...tak skoro sa na to zas nechystam :-) , hoci neverím, že ostanem sama...som predsa nejaká hviezda :-N :-D
Odpovědět
veď to ja viem...len on to nevie... ]-( že to nie je dôvod na rozvod... hneď mám lepšiu náladu... :-D
Odpovědět
janino..drzim ti silno prsty,nech si aj po tejto tazkej skuske silna.. je to hrozne smutne,ze este len minuly rok bola svadba a tento rok uz tolko ziadosti sa podalo a tolko rozvedenych ludi pribudlo.. ahoj maji..dufam,ze ty uz mas klud..aj ked sa mi nechce verit,ze by si mala..
Odpovědět
leatea:ahoooj ;-) Kľud? Ale kde...ale ani sa mi to nechce sem písať ]-( janino: a počkaj,akú dobrú náladu budeš mať,keď bude prosíkať po rozvode :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janino ja len citam a nechapem :-( drzim palce nech to co najskor prehrmi a nech to zvladnes s co najvacsou pohodou
Odpovědět
maji..no aj som si myslela,ze neda pokoj ]-( dufam,ze nechodi aj jeho mamka prosikat,aby si sa vratila k nemu..lebo nema do koho rypat :-N
Odpovědět
to nie :-D ,ale informoval ju o pár veciach a hlavne o tom,aký je nešťastný...No,dobrá mamička zariadila synovi život a teraz mu chodí na oči len tak striedmo 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?