Máme zásnuby oznámit i vzdáleným rodinným příslušníkům?

Jedná se o bratra od mého dědy a bratra mojí babičky... Ale nejsme nijak zvlášť v kontaktu, tak si nad tím lámu hlavu :(
Odpovědět
Je to na každém. My neměli důvod oznamovat to všem. Oznámili jsme to těm co jsme chtěli a těm co byli na svatbu pozváni.
Odpovědět
My jsme naše zásnuby krom rodičů nikomu neoznamovali, kamarádi to samo věděli, ale hlásit to po celé rodině, na to nejsme :-)
Odpovědět
pokud je budete zvát na svatbu pak ano.....oznámila bych jim to... a pokud nebudete, tak bych jim to ani neoznamovala
Odpovědět
my jsme to řekli doma, babičkám, dědům a kamarádům a dál se to rozneslo samo
Odpovědět
Profilova fotka
My budem zasnuby oznamovat asi rodicum, pribuznym v pripade, ze je uvidime a kamaradum, kde se clovek bavi proste o vsem mimodek. 50% lidi pozvanych na svatbu (ne na hostinu) a tom budou vedet az z oznameni, pokud si to nevykecaj pribuzny mezi sebou a nekterym i pozvanym na hostinu, ktere moc nevidame kvuli vzdalenosti (a ja fakt nejsu na telefonni kontakt) o zasnubach infromovat taky nebudu. Podle me to je jen vase vec.
Odpovědět
Profilova fotka
Oznamovalo se jen u rodicu, resp. u mych se zadalo, u manzelovo oznamovalo, po pribuznych a rodinnych znamych si to rozkecali pak rodice, bydlime na druhem konci republiky a moc se s nimi nevidame, kamaradum jsme to rikali proste mezi reci. Az pak oznameni s pozvankou jsme rozvazeli po vsech zvanych osobne.
Odpovědět
Profilova fotka
my to oznámili rodičům a sourozencům a jen pár kamarádům, dozvěděli se to ještě babička s dědou a pár tet a strejdů z mojí strany (ale ti to neměli od nás).. když se někdo zeptal, jestli to náhodou není zásnubní prstýnek, tak jsme řekli že ano... ael jiank to nikdo nevěděl, například ze snoubencový strany myslím vůbec nikdo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?