Máme zásnuby oznámit i vzdáleným rodinným příslušníkům?

24. čvc 201370

Jedná se o bratra od mého dědy a bratra mojí babičky... Ale nejsme nijak zvlášť v kontaktu, tak si nad tím lámu hlavu 😞

 • Je to na každém. My neměli důvod oznamovat to všem. Oznámili jsme to těm co jsme chtěli a těm co byli na svatbu pozváni.

 • My jsme naše zásnuby krom rodičů nikomu neoznamovali, kamarádi to samo věděli, ale hlásit to po celé rodině, na to nejsme 🙂

 • pokud je budete zvát na svatbu pak ano.....oznámila bych jim to...

  a pokud nebudete, tak bych jim to ani neoznamovala

 • Sponzor fóra
 • my jsme to řekli doma, babičkám, dědům a kamarádům a dál se to rozneslo samo

 • My budem zasnuby oznamovat asi rodicum, pribuznym v pripade, ze je uvidime a kamaradum, kde se clovek bavi proste o vsem mimodek. 50% lidi pozvanych na svatbu (ne na hostinu) a tom budou vedet az z oznameni, pokud si to nevykecaj pribuzny mezi sebou a nekterym i pozvanym na hostinu, ktere moc nevidame kvuli vzdalenosti (a ja fakt nejsu na telefonni kontakt) o zasnubach infromovat taky nebudu. Podle me to je jen vase vec.

 • Oznamovalo se jen u rodicu, resp. u mych se zadalo, u manzelovo oznamovalo, po pribuznych a rodinnych znamych si to rozkecali pak rodice, bydlime na druhem konci republiky a moc se s nimi nevidame, kamaradum jsme to rikali proste mezi reci. Az pak oznameni s pozvankou jsme rozvazeli po vsech zvanych osobne.

 • my to oznámili rodičům a sourozencům a jen pár kamarádům, dozvěděli se to ještě babička s dědou a pár tet a strejdů z mojí strany (ale ti to neměli od nás).. když se někdo zeptal, jestli to náhodou není zásnubní prstýnek, tak jsme řekli že ano... ael jiank to nikdo nevěděl, například ze snoubencový strany myslím vůbec nikdo

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Precizně provedené Snubní prsteny z chirurgické oceli,Titanové snubní prsteny a Wolframové.
  Jsme tradiční český zlatnický ateliér. Zabýváme se zakázkovou výrobou dle individuálního návrhu. Zaměřujeme se na originalitu a jedinečnost.
  Ruční výroba šperků z nerezové oceli damasteel - snubní a zásnubní prsteny, výroba šperků z chirurgické oceli, bižuterie, zakázkové šperky.
  Články od našich partnerů
  Buďte na své svatbě dokonalá! Napravit se toho dá hodně i pár dnů před
  Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Archiv článků od partnerů