Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak jsme dneska udělali na zahradě nový chodníček :-) Já do změn vlasů moc mluvit nemůžu :-D Od jisté doby toho na vlasech moc neměním :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My máme konečně hotové podlahy u manželových rodičů (bydlí pod námi) :-)
Odpovědět
Holky ahoj, už jsem doma :-) Protože se nám pátek kryl s výukou na PdF, tak nám výtvarníci vyšli vstříc a kurz ukončili už ve čtvrtek a tělocvikář nám vyšel ještě víc vstříc a zapsal nám do indexu taky ve čtvrtek po kurzu, takže jsme si odbyli kurz malby, hodinu sportovních her i prázdninové soustředění sportovek v jeden týden :-D V indexu mi za jeden den přibylo 11 kreditů :-D :-D :-D To je můj denní rekord! Všech 22 domácích maleb mi bylo schváleno, i když to asi určitě není žádné umělecky hodnotné dílo, ale hlavně že to mám. Kurz byl docela náročný, i když jak se to vezme ;-) Ráno zadali téma, pak nás vyhnali do parku, kde jsme malovali od 9 do 15hod. a pak to zkouklia zkritizovali. Bydlela jsem u kamarádky, s kterou jsme si hned první den padly dooka, ale dojížděly jsme vlakem 30km za Olomouc, tak jsme večer vždy padly za vlast. Klidně bych tam vydržela i déle, líbilo se mi to. Dnes mám prací den, všechno oblečení od barev, snad to půjde vyprat a zítra si manžel naplánoval slavit se svými sourozenci a jejich paetnery u nás doma čarodějnice, takže mě čeká chystání..Jinak Nuni: gratuluju k chodníčku, taky se chystáme na úpravy zahrady a Marki: gratulace k novému účesu i podlaze, určitě to musí být super, na změnu si zvykneš, neboj. Země je už rok blondýna a taky to byl šok, ještě jsem i radikálně zkracovala, ale zvykneš si rychle, neboj. Já už nebudu experimentovat, teď mito naprosto vyhodvuje, jen už potřebuju zastřihnout a dobarvit..Tak, už vás nebudu zdržovat, zatím papapa, mějte se a užívejte sluníčka x-)
Odpovědět
allie: tak to je supr, ze se ti tam libilo. By me zajimalo, jak vypadaji ty tve vytvory. Drive jsem byvala docela kreativni, ale ted uz nejak neni cas :-| . Jako dite a dorostenec ( :-N ) jsem kreslila, doted delam sem tam sperky, i kdyz ted uz spis jen jako darek nekomu. Sperku mam strasne moc ;-) , i kdyz nektere ty starsi uz jsou ve spatnem stavu, nebo to byly me zacatky a ted vidim, ze jsou docela desne :-D ...
Odpovědět
Fili: to raději nechtěj vědět :-p Moje výtvory jsou těžce impresionistické a jen málokdo je chápe :-D No ale musím se pochválit za jeden akvarel, malovali jsme odrazy a stíny ve vodě, tak to mi dokonce i páni profesoři pochválili. S drátkama a korálkama mi to jde ale určitě líp, malíř ze mě už asi nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Jak jste si užili čarodějnice a první máj? x-) Marki: Gratuluji k podlahám u rodičů, jaké dělali? My jsme zase pomáhali tchánovcům s novou kuchyní, jídelnou,obývákem a podlahami. Taky bydlí pod námi ;-) Allie: Tak to je super mít v jeden den tolik kreditů ;-) Ze mě malířka 100% nikdy nebude, nejsem na to :-D
Odpovědět
nun: ahoj. My carodejnice neslavime, ale manzel mel v ten den narozeniny, takze oslova stejne byla :-) . Sli jsme do restaurace a poradne se nadlabli a v sobotu jsme cely den makali kolem baraku. Delalo se drevo a ja jsem sazela kytky a uklizela ten bordel po dreve ...
Odpovědět
Profilova fotka
fili: My je taky neslavíme, jen si vždycky opečeme buřtíky nebo něco, prostě aby byl ohýnek. Letos jsme byli u mamky a jejího přítele, bylo nás 6. No a na prvního máje jsme měli pohodičkový a odpočinkový den, samozřejmě nechyběla líbačka pod třešní a večerní grilováníčko :-) Dneska jsme měli pracovní dopoledne na zahradě...
Odpovědět
Profilova fotka
My byli na čarodějnicích v kiosku, který má firma, kde manžel pracuje, měli jsme tam soukromou akci..byli jsme tam od 17h, cca ve 22h jsme se přesunuli na letní parket, kde byla diskotéka a po půlnoci jsme byli doma..byla to fajn akce.. Podlahy už tvrdnou, musí se ale nechat pořádně vyschnout, takže se tam nastěhují až tak koncem měsíce..
Odpovědět
tak my se snad uz brzy taky konecne hneme s domem. :-S Zatim se furt predelavala studie, tak ted uz by se mel delat na cisto projekt a do zimy budou snad alespon zaklady. Samozrejme bysme nejradeji meli hrubou stavbu, ale nedelam si iluze :-S . Nakonec z toho vzniklo neco modernejsiho, nez klasicky dum ;-) , az bude co ukazat, tak se pochlubime na strese. Taky jsem se vam chtela vyfotit s novejma vlasama, ale musim si vzpomenout za svetla. V umelym osvetleni to vypadalo hrozne tmave a nerealne ...
Odpovědět
Profilova fotka
Fili, tak to se budeme těšit na fotečku..taky bych se Vám mohla vyfotit, jen bych si musela vzpomenout a dát nabít baterky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Tak to jste si to určitě hezky užili ;-) fili: Moderní domy jsou některé moc hezké ;-) Jsem zvědavá, jaký jste vybrali :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ja se picnu. Uz druhou hodinu sedim v praci a hledam neco na ty zitrejsi zacatecniky a zatim teda nemam skoro nic 8-( 8-( 8-( Nebo jsem nasla jakesy aktivity, ale nemam k tomu popis, k cemu ty obrazky slouzi a jak se s nima pracuje 8-( . Tak takhle to teda provozovat kazde pondeli nehodlam 8-( , to jsem teda vazne nas...na
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Tak to musí být fakt na palici 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Užili, někteří tam prý byli až do konce, tj. do 4h do rána..to bych nevydržela, to na mě už není.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme šli na prvního máje spát v půl 4 ráno, ale taky to ponocování už na mě moc není :-D stárneme :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juj, to my byli v 10h v pelíšku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My chodíme ve všední den spát brzy, protože každé ráno v 5 vstáváme. O víkendu někdy jdeme taky brzy spát, ale někdy to trochu protáhneme :-D viz minulý víkend...
Odpovědět
Profilova fotka
My ve všední den chodíme pravidelně o půl 10 a o víkendu jak kdy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak my včera byli tako unavení, že jsme byli ve 20:45 v posteli :-D Ale předevčírem se nám to nějak vymklo z ruky a do postele jsme se dostali ve 23:15 :-N Holky, taky máte to, že musíte napsat sebehodnocení své práce a na základě toho, co napíšete, vám budou rozděleny prémie? My tento "úkol" dneska poprvé dostaly a čumíme na to všichni jak puci =-)
Odpovědět
dost debilni napad ... :-N Jakyho pitomce to proboha napadlo? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fili: To netušim 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se nám ještě nestalo..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Je tu nějaké ticho po pěšině :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) No je tu nějaké ticho :-( Dneska jsme opravovali žlábek na baráku, to byla akce :-D V pátek 7.5. jsme se byli nechat vyfotit v ateliéru. Bylo to přesně 2 měsíce před naším dvouletým výročí svatby, tak to bylo hezky symbolické x-) Fotili jsme se 3,5 hodiny a máme 1100 fotek, z toho jsme vybrali asi 240 fotek, které se upravily ;-)
Odpovědět
Týjo, to je víc fotek než máme svatebních =-) tak doufám nže se nám pak s nějakýma pochlubíš, Peti x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: No já bych se pochlubila, ale tady to nejde, hned je smažou... :-| Takže jedině mailem...
Odpovědět
nunacek: ty jo, tak to bude urcite pekny! Date si nejakou vyvolat na zed? Ja na fotky na zdi ale moc nejsem, i kdyz mame ze svatby porad nastenku, kde jsou nasi pribuzni a par fotek nas. Ja jsem zjistila, ze budem manzele uz vlastne 3 roky =-) , to to nejak leti ...
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít za měsíc 2 roky, fakt to letí..a naši jednu ze svatby zvětšenou fotku máme v obýváku na zdi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky na fotky na zdi nějak moc nejsem (v současné době). Máme jen jednu fotku v rámečku v obýváku pod televizí. Jinak nikde žádnou. A všeho všudy máme jeden obraz nad gaučem v obýváku, jinak nikde nic. Mám ráda holé, barevně vymalované stěny :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?