Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: U nás se něco vrazí do vybavení, něco do školení a něco do odměn za práci na projektu. Ovoce do škol mají mamka v práci :-D ;-) My zatim ne.
Odpovědět
hmm ovoce do skol - obavvam se, ze to bude totalni propadak. Zive si predstavuju, co budou deticky s tim ovocem provadet :-S . Urcite ho budou jist, kdyz budou mit z domova tycinky a bagety s majonezou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s fili, u nás si to tuplem nedokážu představit..u nás si děti kupují mléčka..
Odpovědět
Profilova fotka
Mamka si na "akci" ovoce nestěžuje, zavedli jisté opatření, aby nedocházelo k bojům s ovocem, aby nebyly případné slupky všude po cestě ze školy, apod. a funguje to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jaká jsou ta opatření?
Odpovědět
Profilova fotka
Ovoce si žáci smějí sníst o přestávce, ale nesmí z místa a nebo na začátku hodiny. Pokud někdo ovoce nechce, zůstává v bedýnce u učitelky do doby, než ovoce bude chtít (ale zase opět buď na začátku hodiny a nebo o přestávce, ale na místě), neexistuje, aby si někdo ovoce vzal, nesnědl a pak ho někde házel nebo s ovocem pochodoval po chodbách školy...
Odpovědět
ale jo, tak to je dobre opatreni. Hlavne, ze funguje. Sice to detem musi pripadat jak buzerace, ale jak treba posloucham bratra, tak tomu prijde nespravedlivy, ze musi byt v 7:50 uz ve skole, kdyz hodina zacina v 8 :-N ...
Odpovědět
Profilova fotka
U nás třeba děcka o malých přestávkách mohou jen na WC a pak musí být ve třídách. Nesmí se navštěvovat ani o velké přestávce, můžou být ale na chodbě, kde je dozor..docela to funguje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte dámy, hlásím se také mezi učitelky :-N
Odpovědět
sharma: ahoj. Co ucis? (ja AJ)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sharmo, vítám tě mezi námi učitelkami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fili: No ona to asi trochu buzerace je, ale když se ty děti chovají jak zvířata (mnohdy ještě hůř), tak si za to můžou samy. Kdyby se chovaly jako lidi, tak nikdo nebude vymýšlet takovéhle opatření. Ahoj sharmo, vítej :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nunacek, souhlasím!
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kolegyně. No... já učím hudebku a hlavně zpěv.
Odpovědět
Ahoj holky, teda tak my měli bláznivý týden, teda 3 dny...předevčírem jsme s K. přišli z procházky brzo (byl vítr), ještěže tak, protože najednou slyším divný zvuk a jak teče voda..no a nám prasklo akvárko...nechápu, takže s Kubou na ruce jsem letěla pro kýbl, hadry, ručníky...volala manželovi, no komedie hadr, ale naštěstí to dopadlo dobře, rybičky přežili, sousedy jsme nevytopili, i když asi trochu vody jim tam nateklo... Ovoce do škol...no tak to je taky dobré téma, souhlasím s tím, al etaky se bojím, aby se ot neválelo všude..Ale pokud to trochu pomůže, bud jen a jen ráda, u nás ve škole jsem totiž neviděla dítě jinak než s párkem v rohlíku a brambůrkama... :-| :-| sharma: vítej:-) teda to bys mohla učit i mě, zpívat :-D :-D to dělám jen v sebeobraně a teď teda synáčkovi, al eten tu faleš ještě nepozná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
renat2 : Děkuji za přivítání :-) Ovoce do škol je náhodou super. Plně to podporuju. Štve mě, že ve školních bufetech se dají koupit jen blbosti, ale třeba sýr, nebo jogurt tam člověk prostě nesežene. Takže ovoce jo, jen houšť :-D
Odpovědět
Ahoj holky, jdu se s váma rozločut, zítra odjíždím ana týdenní kurz malby a kresby :-p Tak se tu mějte hezky, papapa A.
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, užij si to! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Allie: Užij si kurz a ať se ti moc nestýská po manželovi ;-) V pátek jsme byli na muzikálu Děti ráje. Jedním slovem super x-) Doporučuju ;-) Ale znám i lidi, kterým se to vůbec nelíbilo, takže je to hlavně o vkusu. V sobotu jsme byli s kamarádama na výletě na Bezdězu a v neděli jsme pracovali na zahradě a grilovali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli so i ne pracovní, ale pak byla grilovačka, tak to bylo fajn.. :-) Dnes u mě proběhla změna vlásků, jsem blonďato zrzavá, i když té blonďaté je víc :-D Potřebovala jsem změnu, je to mega velká změna a při pohledu do zrcadla mám šok..musím si zvyknout :-) Jinak jsem nadšená a moc se mi to líbí ;-)
Odpovědět
ahoj, nestudujete náhodou některá speciální pedagogiku - učitelství na ujak?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já studuju na Ujaku spec. ped., ale zatím Bc...
Odpovědět
markitka: to si neumim predstavit :-) . ja jdu zitra "znovu" :-p na zrzavo ... Jinak si musim zase postezovat, ze jsem neschopna :-N . Ja mam strasnou chut prenechat ty zacatecniky nejakemu kolegovi, mne to hrozne, ale hrozne nejde :-( :-( prijdu si uplne desna .... a ani se to nezlepsuje. Hlavne - jak mam porad zdravotni problemy a jsem extremne unavena, tak nemam ani cas se poradne pripravovat na nic, a kdyz uz mam energii, tak pracuju na DP. U ostatnich hodin to neni poznat, ale tady se to podepisuje hrozne 8-( .... Ach jo. ;-( allie: doufam, ze te to bavi(lo)!! a ze to nebyl moc velky zahul ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Marki: Já změním za chvíli barvu vlasů "přírodně", vždycky přes léto mi vlasy hodně zblonďatí ze sluníčka :-D fili: A zkoušela ses už s někým domluvit, že by si vzal tvé začátečníky a ty by sis vzala jeho pokročilé?
Odpovědět
Profilova fotka
Fili, mám to promelírované, jen té blond je tam více, takže pořád jsem na půl zrzka..musím říct, že se mi to moooc líbí. Jinak jsem přírodní blondýna, takže jde jen o zvyk. celozrzava jsem byla něco přes 2 roky, tak jsem už potřebovala změnu..a manžel je nadšen :-D
Odpovědět
nun: jeste jsem o tom s nikym nemluvila. teda - predtim se sefovou, ze mi nejdou a potrebovala bych se na nekoho mrknout jak on uci zacatecniky apod .... ale nejak je ted nikdo nema, tak se nemam na koho divat. A obe jsme cekaly, ze se to zlepsi praxi .... jenze jak nemam cas se dve hodiny pripravovat (coz jsem byla ochotna driv delat na kazdou hodinu...), tak je to nanic. Jo, jinak uz mam konecne tu zrzavou barvu a povedla se ;-) ale je to enzvyk. A nevim, co s obocim ... mozna si ho encham taky nabarvit. Mam ho hnede, ale ne moc tmave, ale ten barevny rozdil je dost znat ...
Odpovědět
Profilova fotka
Fili, to je dobře..co na to manžel? :-)
Odpovědět
rikal "tý brďo, tý brďo" nebo neco takovyho :-D ale myslim, ze se mu to libi. Ale nevim, jestli mi to slusi vic - to asi ne. Ta tmava hneda je asi prirozenejsi, ale chtela jsem neci uplne jinyho proste
Odpovědět
Profilova fotka
To chápu a znám moc dobře..já chci změnu kažnou chvíli :-) Teď jsem na chvíli zase spokojená a manžel taky.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?