Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Ahoj holky, Marki, to jsi ty? Nebylajsem včera nanetu a dnes jsem valila oči, když jsem otevřela maila =-) to mám radost,že se ti něco zalíbilo. Hned ti do mailu odpovím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, máš tam pěkné věcičky :-) A jak vám to jde holky v práci po novém roce?
Odpovědět
Ahoj Marki, balíček je na cestě :-)
Odpovědět
marki: tak cos vybrala? Ja takhle obleceni nenakupuju, protoze mam nesoumernou postavu(kazdopadne jako skoro kazdy :-p ). Nahore 36, ale na 36 prilis velky prsa, dole 38 (i kdyz ted z toho stresu uz mi pomalu kalhoty nejsou ]-( ) a bala bych se, ze mi to nebude sedet. A na nejaky presivani nemam sikovny rucicky, a nez to enkam donesu, tak se to rok vali ve skrini.
Odpovědět
jo a navic jsem jeste mala (proto si me taky kazdy plete s patnactkou :-N ) No nic, musim se jit pripravit, i kdyz se mi ted teda maximalne nechceeeee.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak já si oblečení z netu objednávám docela hodně, naštěstí mi vždycky všechno bylo ;-) Přinejhorším to potřebovalo jen zkrátit, protože jsem prcek (169 -170 cm = podle toho, jak se narovnám :-D ) a to dovedu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alie, moc děkuju, těším se! Fili, budu mít od Alie šaty na ples, tričko a svetr :-) To já už takhle nakupuju docela dlouho a zatím jsem neměla problém, když mi to nebylo, tak mám kolegyni v práci, která si to ode mě odkoupí :-D Včera mi přišly riflíky, úplně božský a sedí mi perfektně.. Tak se hezky připravuj, já vařím guláš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Jakou máš přezdívku na MMB? Nebo Marki, jakou má Allie přezdívku? Mrkla bych, jaké věcičky tam jsou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Alie je Nezynka a já jsem Metuje..já tam mám zatím jen botky, další věcičky musím nafotit.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki díky ;-) Allie: Máš na MMB moc pěkné věcičky ;-) Některé bych si hned koupila, ale teď jsem si dala zákaz nakupování oblečení, musíme šetřit :-| Tak snad příště...
Odpovědět
Ahoj holky, Nuni díky, všechno je skoro nové, párkrát na chviliku oblečené. Nechce se mi v obchbodech moc zkoušet, tak to někdy úplmněneodhadnu. Mám kupu oblečení, manžel z toho roste, prý tolik hader niky neviděl :-D K tomu nedokážu nic jen tak vyhodit, kor když je to skoro nenošené, tak aspoň něco, co už fakt nikdy asi neoblíknu, dávám na mimi nebo jedné známé, která to rozdá svým známým....A ty máš na mimi jakou přezdívku? Marki, doufám, že ti to přijde v pořádku. Nemáš někde foto těch rifliček? Mě se tam minule líbila jedna riflová minisukně, jen nevim, jestli by na mých 184 cm nebyla mini až moc ;-) Jo a zapomněla jsem ti napsat, že ty šatičky jsou od Nextu. Já na ty značky moc nejsem, spíš nakupuju neznačkové oblečení, ale třeba tě to potěší x-) Dneska jsme nalepili tu tapetu. Vypadá to krásně, lepilo se to dobře, za 2 hoďky nebylo co řešit, vřele doporučuju vliesové tapety :-) Teď už jen tu ložnici.....
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Jako tady ;-) Ale já zatim nic neprodávám. Koukám, že jsi skoro stejně vysoká jako můj manžílek, ten má 185 nebo 186 cm ;-) Já jsem se svýma 169 - 170 cm trpaslík :-D Tak to je fajn, že šla tapeta dobře lepit ;-) Hodíš fotečku na MS?
Odpovědět
Článek se načítá
JJ, jdu na to :) Jsem obvykle vysoká jako většina manžílků i nemanžílků, někdy i o dost vyšší.... :-D Naštěstí ten můj je ještě větší žirafák než já.
Odpovědět
Profilova fotka
Alie, mně na značce nezáleží. Před chvílí jsem dala nějaké věcičky na MMB, tak kdyžtak mrkněte :-) i když Nun nic nechce :-)
Odpovědět
Už se jdu podívat. Tapetu máte na MS U Neználků. zatím pracovní foto.
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba se ti bude něco líbit :-)
Odpovědět
Ahoj holky, než zasednu k učení, jdu na V8s juknout, drahé kolegyně? Tak jak to jde po Novém roce? Já jsem vždycky říkala, že co se stihlo do Vánoc, to se stihlo, ted to bylo takové období,. pprada na krku, pololetí...prázdniny...nevím, pak mi to strašně rychle utíkalo a najednou byl červen...a prázdniny. Koukám, že se tu kšeftovalo s oblečením. Markitko to budeš na plese kočka... No to já nemám šanci od Vás hubeňour něco koupit :-D :-D po prodou mám sice hoděn dole, ale steně něoc se mě drží zuby nehty, i když kojení a noční vstávání (teď jsme měli trochu krizi, míň mlíka, ale už je to dobrý) ...a kila jdou dolů. Markitka: a jak seš na mmb?? na věci juknu, třeba se mi něco zalíbí a budu mít důvod rychleji zhubnout (až to půjde :-) a jinak se připojuji k tobe nunacku :-) já taky 169-170...takže nic moc velkýho /na výšku/ Zatím papa, děkuji za pochvalu fotek, zase se ukážu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renat, jsem tam jako Metuje..A já žádnej hubeňour nejsem, ba naopak.. :-)
Odpovědět
Marki: určitě juknu :-) třeba něco vyberu. ;-)
Odpovědět
Tak jsem asi vybrala :-D no to jsem neměla vidět :-D :-D ale co mateřská přišla, tak si to mou dovolit :-D :-D navíc bych mohla mít ohoz na státnice...ale musím se přeměřit, fakt teď nemám moc přehled, kdyžtak písnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Co se ti líbilo? To mě těší :-)
Odpovědět
markitko: IP :-)
Odpovědět
AHOJ holky, Renat tebe zdraví obzvášť x-) Marki, tak jsem sena MB dívala, ale asi by mi bylo tvoje oblečení krátké ;-( Moc se mi líbí ten žlutý svetřík x-) No vlastně se mi líbí úplně všechno :-)
Odpovědět
pche - prej ze jste maly :-p ... Ja mam 160, tomu rikam teprve trpaslik :-D Respektive, kdyz jsem mela na starosti tridu ze zakladky, tak se jina ucitelka ptala, kde mame dozor :-D ... asi tak ... ahoj renat! Ja te obdivuju, jak to vsechno zvladas - i s tim ucenim. Ja jsem uplne nemozna, az dnes jsem si predsevzala, ze uz konecne zacnu, uz musim, ale energie chybi. Nechapu, jak se muzes kdyz malej usne jeste ucit, to ja bych uz nezvladla ...
Odpovědět
ahoj holky :-) allie: jéé to je pocta, děkuji za speciální pozdrav :-D :-) :-) Radu: no zvládám, musím...učím se co to jde, nebaví mě to, ale tak to bylo vždycky, ale chci to zkusit a mít to za sebou (damozřejmě že nejraději s pozitivním výsledkem) - jdu do toho protože vím, že na NJ to je spíš o štěstí na toázku, na náladu...ale to asi všude. A pak diplomku, ale tu mám skoro hotovou. Chápu tě nejhorší je se dokopat...ale pak to jde, věř mi :-D :-D marki: dnes snad konečně najdu metr a přeměřím, jsem nějak nestíhala.
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: v pohodě.. :-) Dnes mi přišly věcičky od Alči, bohužel šaty mi nejsou přes prsa :-( jinak ostatní dobrý :-) Já se taky učím v pátek mám1. a nejtěžší zk a už z toho šílím.. :-S
Odpovědět
marki: drzime palce. ja jsem si dnes vymenila misto v posteli s manzelem, zatla jsem zuby a zacala delat na te diplomce. Mam sice jen par poznamek a jeden cely odstavec, co jsem smolila hodinu se mi neulozil, ale aspon neco :-N . Ted buhuzel musim zase jit na pripravu na zitra, mam od 12 do 7 s minimalnima mezerama, to se asi nestihnu pripravit rano :-| ... renat: at ti to nasazeni vydrzi a malej hodne spinka, nebo si treba tise brepta se zvonkohrou nad postylkou ;-) ... (miluju sci-fi :-D )
Odpovědět
AHOJ, Fili: nejdůležitější je dokopat se a začít (aspoň já to tak mám). Taky se už začínám učit. 22.1. dělám zk z patopsychologie, není to náročný ale je toho hodně :-p Marki: budu ti držet pěsti, z čehoto děláš???
Odpovědět
allie: byva to tak. Takze prvni krok mam za sebou :-N . Taky budu drzet pesti.
Odpovědět
Profilova fotka
Alie, ze sociální psychologie..je to docela mazec..pak mám ještě 2 zk a to 23. 1.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?