Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Pohádky já miluju x-) A Vánoce bez pohádek by nebyly Vánoce ;-) Před chvílí jsme s manžílkem dobalili poslední dárečky, takže vše hotovo x-) Večer nás čeká první oslava mých narozenin, sice týden dopředu, ale jinak to nejde, je nás moc a pak o svátcích je toho i tak dost. No holt jsem si uměla vybrat, narodit se o Vánocích :-D Allie: Tak to musela být dobrá besídka, vy 2 a 3 dětičky :-D Ale hlavně, jestli se publikum bavilo ;-)
Odpovědět
Naštěstí je to vděčný publikum a jsou unešení ze všeho ;-) Předběžně ti moc a moc a moc blahopřeju k narozeninám :-) Moje mamka i brácha jsou taky vánoční a hned po sobě, tak vím jak to asi chodí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Tak to je dobře, takové publikum to je super ;-) Děkuju moc za předběžné přání k narozkám x-) Když jsem bydlela u našich, tak naproti nim bydlel místní farář a jednou mi řekl, že to je boží znamení, že jsem se narodila přesně na den co Ježíš, tak prý ať se toho znamení dobře zhostím...No já věřící nejsem, takže se žádného znamení asi nezhostím :-N ale moje datum narození se mi líbí :-D
Odpovědět
Ahoj :-) Pro Vás pro všechny: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... (nestíhám, domácnost, Vánoce, Kubík, ve volných chvílích se učím...ale nestěžuji si :-D :-D :-D jen není nějak na net moc času a když, tak sháním rozumy na koníku...ale slibuji, že se polepším ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
renat: Krásný přání ;-) Celé Tvé rodince přeju taky krásné Vánoce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem se konečně rozhoupala a zkusím to rigorózní řízení (PhDr.). Včera jsem děkance poslala dvě varianty názvu práce, tak mi je obě schválila. Teď mám za úkol vymyslet si strukturu práce (k oběma) a poslat jí to a vybereme tu "lepší" variantu. Takže mám program přes vánoční prázdniny jasný, budu vymýšlet strukturu práce/prací. Na jednu stranu se toho bojim, zase psaní práce a učení na 4 státnice (doufám, že okruhy nebudou moc masakr), ale na druhou stranu se těšim, jsem zvědavá, jestli to dotáhnu do zdárného konce...
Odpovědět
Nun: jediný štěstí že se nejmenuješ ještě Eva :-D Je super, že budeš makat dál, určitě to dotáhneš daleko předaleko x-) Já bych se konečně měla začít učit, 22.1. máme test z patopsychologie ale všechno u mě vázne s tiskem. V práci nemůžu a doma tisk. nemám...tak to budu muset nějak vyřešit, protože všechny materiály máme na netu. A jak se jmenují ty tvé 2 práce?
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: No to by byl fakt masakr, kdybych byla Eva :-D Naštěstí nejsem, ale naštěstí proto, že se mi to jméno nelíbí, to, že bych měla všechno najednou mi nevadí, protože oslavy svých narozenin a svátků nijak neprožívám... No s tim daleko předalko bych to tak žhavě neviděla :-D Pokud se mi to PhDr. podaří dokončit, tak tím v tomto oboru se studiem končím ;-) Já bych se doma bez tiskárny nehla, takže když jsem se přistěhovala k manžílkovi, tak to byla první věc, kterou jsem hned koupila, protože on tiskárnu neměl a já starou nechala u rodičů. Témata: Analýza postojů učitelů v regionu Střední Čechy k osobám s mentálním postižením a Analýza postojů učitelů v regionu Střední Čechy k osobám s kombinovaným postižením. Chtěla bych navázat trochu na diplomku, kterou jsem psala na téma Postoje intaktní populace v regionu Střední Čechy k osobám s kombinovaným postižením.
Odpovědět
To je zajímavé, fakt, samotnou by mě to zajímalo. Určitě dej vědět jak dopadly výsledky výzkumu. Zorvna jsem vytvořila vánoční přáníčko pro kamarády jorkšírky a jejich paničky a mailem jsem poslala. Te'd mě napadlo, že jsem úplně zapomnlěla na chovatele, od kterých Nickyho mám, musím jim napsat a poslat fotečku.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: No mě by právě taky zajímalo, jak vnímaj lidi s postižením právě učitelé. Ty výsledky všeobecné populace mně v něčem docela překvapily, v něčem ne, tak jsem zvědavá na tyto... Jen ještě přemýšlím, že bych vynechala ten region a zkusila to v celé ČR... To máte nějaký jorkšírčí klub? ;-)
Odpovědět
se mi podarilo udelat si v knihovne na upominkach dluh 200. To neumite co? :-N Jeste ze maji otevrino i 23. Ja jsem totiz naprosto neschopna vstavat pred osmou hodinou ... a na desatou bych chtela byt v praci ...
Odpovědět
(no a samozrejme - knihovna je v Usti a prace v Litomericich, a navic se do toho Usti musim jeste dopravit z Roudnice --- no me to dojizdeni jednou zabije ... ]-( )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fili: Tak to se mi nikdy nepovedlo :-D V univerzitní knihovně jsem nikdy žádnej dluh na upomínkách neměla a v normální jsem měla 20,- za to, že jsem knížku vrátila o 1 den dýl než jsem měla 8-( Jinak se musim podělit o radostnou novinu, mojí nejlepší kamarádce z dětství se dneska narodil syn Samuel, 2,75 kg, 47 cm, vše je v pořádku, tak mám véééééélkou radost x-)
Odpovědět
Jééééé, gratuluju k Samuelkovi :-) Něco jako klub máme :-N :-D Na netu máme každý www stránky a píšeme si, "navštěvujeme" se na nich, každý tam má deníček a fotečky :-D Je to mánie. Tak i my nejsme vyjímka. Akorát že já nejsem tak zdatná jako ostatní co tvoří super přání ve fotošpoech atd. a strányk si dšlají v html ;-( Fili: tak takový dluh jsem ještě neviděla. taky jsem byla v knihovně na rychlo prodloužti knížky, abych neplatila x-)
Odpovědět
Neodolala jsem a na střechu dala naši vánoční výzdobu, snad nesklidí moc kritiky. Nun a kde je tvoje album? Nemohla jsem ho najít?
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Vyřídím :-D Akorát to zatim vypadá, že jestli jednou budeme mít i my syna, tak budeme mít s tou kamarádkou pojmenované syny stejně, protože my máme jméno Samuel vymyšlené 2 roky, kdežto ta kamarádka s jejím manželem ještě při cestě do porodnice nevěděli, jak se malý bude jmenovat :-D No zřejmě jsme jim posloužili jako inspirace. A zatim jsem svého manžílka na jiné jméno "neukecala" a asi ani neukecám, aby nebyly 2 Samuelové v okolí. No ale třeba budeme mít jen samé dcery a vyřeší se to tak samo :-D Album na střeše jsem smazala, ta nová střecha mi nějak nevyhovuje, takže tam skoro nechodím...
Odpovědět
Profilova fotka
Všem přeji pohádkové Vánoce x-) Do nového roku ještě přát nebudu, protože do té doby se tu určitě ukážu ;-)
Odpovědět
Aha, no mě se docela líbí, jen to musím trochu prozkoumat, jak a co tam teď je. Samuel je zajímavý jméno. Já teda nejsem zrovna příznivec takových neobvyklých jmen, ale líbí se mi. My asi jednou budeme mít Ondru (to jsme se shodli hnedka) a Natálku (no nevim nevim...). Moc se mi líbí ale i Roman a Romana, Denisa....to bude boj ten výběr :-D Krásně si zítra ten Štědrý den a večer užijte :-) papa A.
Odpovědět
Profilova fotka
I já vám přeji nádherné vánoce, hlavně klid, lásku a pohodu a samosřejmě hooodně dárečků od manžílka ;-) Tak šťastné a veselé!!! :-)
Odpovědět
taky preju pekny Vanoce, atmosferu a darecky. Ja jsem se nakonec taky nevyhla shaneni darku na posledni chvili. Meli jsme objednane ceske filmy pro sestrenici z Nemecka, a dnes nam bylo receno, ze nedosly ]-( . No a ze vsech meste se absolutne vytratily (podle vseho hledani) kramy s DVD, musela bych max. tak zajet nekam do obchodaku an kraji mesta (jak asi bez auta?). Nakonec musel manzel jeste do Prahy :-| ...
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: No mě to na MS teď přijde takové nepřehledné, ale třeba se tam časem zorientuju ;-) Samuel je první jméno, na kterém jsme se s manžílkem hned shodli. Já chtěla Adama, manžílek Andrease, ale to jsme si navzájem neschválili a jako druhé jméno jsme oba řekli Samuel. Pak už se nám bohužel zatim skoro žádná klučičí jména nelíbí, nebo teda líbí, ale každýmu jiný 8-( shodneme se už jen na jménu Patrik, Erik a Dominik. Na holčičích jménech se shodneme mnohem líp ;-) I když taky ty úplně favoritní jména jsme si navzájem neschválili. Líbí se nám společně zatim Elena, Erika, Dominika, Lara (Laura), Tarja.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jste si užili Štědrý den? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj! Štědrý den a večer byl mooc fajn, dostala jsem spoustu dárečků :-)
Odpovědět
Nun: Tarja? To jsem nikdy neslyšela =-) My máme ve škole novou žákyni, Patrici a říkají jí doma Patriko, to se mi líbí x-) Náš Štědrý den probíhla úplně klasicky, takže krása. Jen mě malinko zklamala ta nová pohádka. Nestihli jsme zčátek, tak možná proto jsme se pak už nechytali...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Marki: Taky jsem toho dostala hodně, asi jsem byla hodná :-) manžílek taky ;-) Allie: Tarja je finské jméno. To jméno jsme poprvé slyšeli u jedné zpěvačky ;-) Patricie je pěkné jméno ;-) Mně vůbec když se líbí jméno, tak se mi líbí v klučičí i holčičí podobě = Patrik a Patricie, Erika a Erik, Dominik a Dominika ;-) Novou pohádku jsme neviděli. My jsme vůběc nějak moc pohádky nestíhali. Viděli jsme jen Pyšnou princeznu. Jinak jsme pořád někde byli. Doufám, že někdy zažiju Vánoce, kdy budeme mít čas vidět víc pohádek celých.
Odpovědět
Mě už přestávají bavit, jak je dávají pořád dokolečka |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Já některé pohádky moc nemusím, ale některé můžu vidět klidně pořád dokola a nevadí mi to ;-)
Odpovědět
Ty dobrý já taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám ráda hodně pohádek. Ale většinou takové ty klasické starší :-N Dneska jsem dočetla knížku Byla jsem otrokyní od Mende Nazer a Damiena Lewise. Je to životní příběh té dívky. Fakt drsný!!!! Člověk ani nechce věřit tomu, co se všechno může ještě dít ve 21. století!!! Děj té knížky, to je jak kdyby to bylo ze středověku a ne v současnosti!
Odpovědět
O čem to je? Něco mi to říká...možná jsem o ní slyšela.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?