Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Měsíci s malým m samozřejmě emoticon
18. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 peti, nechcu te strasit, ale v tehu budes mit celkove s pleti jeste boj emoticon me se vratila k normalu az tedko, je to tak dva tydny zpet, co jsem si mohla rict, ze jsem na tom zas jak driv, no a to planujem brzo malyho abrouna, takze to zas budu jak pubos emoticon
Hele na tech mistech neco bude, ta teorie se me libi emoticon
18. srp 2010 v 17:29  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 Uááá, nestraš mě emoticon Jů, malej, tak brzo po malé abře? Mmch je tak náádherná, koukala jsem na fotky, je ti hrozně podobná emoticon

Mně se zdá ta teorie taky uvěřitelná. Je možná čas opustit Brno emoticon
18. srp 2010 v 17:34  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 peti dikec emoticon to jsem rada, ze se me trochu podoba emoticon Nojo, brzo po ni musi byt, jinak ja bych uz do dalsiho pak nesla, jsem z ni hrozne vyrizena, treba dneska jsem vstavala 17x, vcera 12x, vedu si statistiku emoticon takze to chci mit brzo odbyty tady to sileny obdobi u obou, takze jsme se rozhodli to urychlit. A ja nechcu mit jedinacka, chtela bych aby byli aspon 2 sourozenci, takze se to musi zmaknout rychle. Zrovna vcera jsem rikala, ze budu jak nejaka mula, jedno decko na zadech v ergu, druhy vepredu v satku pes kolem, to bude cirkus emoticon
19. srp 2010 v 10:40  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 To je obdivuhodný, právě kvůli tomu vyčerpání a náročné péči bych viděla ideální dobu na druhé, když to první je trochu samostatnější, chodí, je bez plen a tak; máte můj obdiv emoticon Jedináčka taky nechceme, dvě nebo i tři bych klidně brala, když bude všechno ok.
Bude to možná cirkus, ale bude to krásný emoticon
19. srp 2010 v 11:12  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 4576 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
butt
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 4576 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
 abro ty jsi uzasna, ze jste se rozhodli tak brzo (nebo aspon podle me emoticon ) na dalsi emoticon ale uvidis, ze druhy mimco bude zlaty a hodny emoticon a ty jo, vstavat 17x... emoticon ja jsem momentakne ve fazi, ze se smiruju s tim, ze mala bude jedinacek emoticon
19. srp 2010 ve 12:34  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 peti, ja pevne doufam, ze mala abra bude bez plen, kdyz se druhy narodi emoticon jen co zacne chodit, tak ju budu smerovat na nocnik, uz je na drzeni nad nocnikem tezka emoticon

holky, vubec to neni obdivuhodny, je to takovej pud sebezachovy, nebo jak to nazvat, proste nechcu aby mala byla sama, tak radsi hned nebo pak vim, ze bych do toho uz nesla, pac druhy bude na sto pro stejnej podes jak tohle emoticon

no ale to tady trochu spamujem s detma, tak konec ne? emoticon
19. srp 2010 ve 13:40  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 S tou pletí to nebude tak horké, je to individuální jako všechno - já ji mám teď naopak celkem obstojnou.

Abro, obdivuhodné to JE! emoticon
19. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Abro, souhlasím s herminkou emoticon

Znáte značku green force? http://www.countrylife.cz/green-force
19. srp 2010 v 17:19  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 31. května 2008
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
 Abro, 17x vstávat? emoticon Co takhle opustit ložnici a nechat malou napospas manželovi? (teda pokud spí s váma v ložnici). U nás to zabralo, malá pochopila, že m se s ní tak párat nebude emoticon Najednou se budí mezi 2 - 4 na kojení a spí dál. Ale s tím druhým chápu. Mám pocit, že kdybych si zvykla na klidnější dny i noci, tak se neodvážím jít do toho znovu emoticon . Musí to příjít dřív emoticon

Jak vypadá ten kofeinový šampon? Musím se podívat, jestli ho u nás mají, když si ho některé tak chválíte. Momentálně používám ten na hnědé vlasy a jsem spokojená, ale proč nezkusit něco novýho.
19. srp 2010 v 17:34  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
 A vítám všechny z dovolené emoticon Jsem sem nakukovala jednou týdně, když se tu nicmoc nedělo a najednou je tu 5 nových stránek emoticon
19. srp 2010 v 17:35  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 abro dej jenom pozor, abys to neodskakala zdravotne .... telo se udajne vzpamatovava z porodu 2 roky emoticon
19. srp 2010 ve 22:25  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 bet, m ju hlida a je to stejny v bledemodrym, ona mezi nama rozdily nedela emoticon a rekla bych, ze u me je hodnejsi, pac ja jsem ten, kdo se s ni tolik nemaze emoticon Vis co, my uz jsme toho zkouseli a nic nefunguje, ale dneska po tydnu takovyhle noci pochopila, ze to nejde furt a cumakovala jen 5x emoticon paradne jsem si odpocala emoticon

josefko, fakt 2 roky? Ja jsem si po dvou tydnech pripadla uplne v pohode, tak to bych vubec netipla, ze dva roky, no tak snad to dobre dopadne, nebudu jedina, kdo ma deti takhle rychle po sobe, no ale jeste se taky musi zadarit zejo. Ono mozna to telo se ani do druhyho tehotenstvi nepusti driv, nez je pripraveny ne?

peti to neznam a ty tablety do mycky me zaujaly emoticon videlas to uz v nejakym obchodu?
20. srp 2010 ve 13:04  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Abro, aspoň že je malá takhle spravedlivá emoticon Já si vyloženě užívám spánek, momentálně je pro mě představa pěti vstávání vlastně nepředstavitelná, a při sedmnácti se ani nevyplatí usínat, co? Tedy mít tu energii...

Mají to na Lidické, zkoušela jsem prací gel a voní víc, než ecover (ale po uschnutí už ne), přijde mi taky, že líp pere. Do slizu jsme se pustili po delší době zase až teď nedávno.
20. srp 2010 ve 13:23  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Bet, ten šampon má světle zelený vršek a na obrázku je myslím zelená snítka kávovníku a u ní i pár kávových zrn (doma prohlédnu a případně uvedu na pravou míru emoticon).

Josefko, fakt 2 roky? Vždycky jsem si myslela, že doba, za kterou se tělo z těhotenství vzpamatuje, bude +- stejná jako délka samotného těhotenství. Takže bych osobně do dalšího dřív nešla, ale myslím, že u mě ta pauza stejně bude v řádu let (ráda bych se vrátila mezi dětmi do práce, nedovedu si představit být třeba 5 let v kuse doma).
20. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 fakt dva roky nez se telo da uplne dohromady - alepson podle cinske mediciny.
abra, ja vim, ze maji lidi deti hodne brzo po sobe, nekdo to zvladne dobre nekomu se pak objevi zdravotni problemy - moje kamaradka si pravdepodobne takhle vyvolala Crohnovu chorobu .... vetsinou jsou to takovehle problemy, ktere nejak souvisi se stresem a imunitou .... ale nemusi to tak byt.
Ja treba asi taky nebudu cekat cele dva roky, preci jenom nejsem nejmladsi a kdybych otehotnela letos, tak mi bude 34, az budu mit 1. dite, takze druhe by bylo az v 36 a to je uz docela dost .... ale jeste nejsem ani tehotna s prvnim ditetem, tak nema smysl planovat az tak moc dopredu. Nejradsi bych dvojcata emoticon

abra, koupila jsem na Tanga tenhle prirodni sampon a je fakt super: http://www.feelunique.com/p/TheraNeem-Pet-Shampoo-360ml
20. srp 2010 ve 14:48  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
 tak se vlozim do baby debaty emoticon
mne se absolutne prici jakykoli planovani v oblastni plozeni deti, podle me to akorat vyvolava u zensky stres nechala bych tomu volnej prubeh, vicemene kazdej prece vi, jak se citi a jestli se na to citi(pokud ma vsech pet pohromade) emoticon hlavne neblbnout a neplodit deti jenom proto, aby jedinacek mel sourozence..to je u me nejvetsi hovadina emoticon
20. srp 2010 v 16:40  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 peti, ta energie prijde, no spis nez energie, ono nic jinyho nezbyde, je fakt ze jsem se ze zacatku plizila jak stin a nevylejzala z domu protoze jsem chrnela kdykoli mala jenom zavrela oko, a taky jsem vecne poslouchala od znamych a rodiny, ze si stezuju, ze to je jako dan za dite a vlastne vsechny deti nespi (moje nespalo opravdu skoro vubec prvni 3 mesice, byli jsme ko oba dva) no a tak jsem o tom prestala mluvit a snazila jsem se sama sebe na to nejak zvyknout, no jde to, ale uprimne, mam dny, kdy vazne rikam, ze uz nemuzu emoticon Ten spanek ti mooooc zavidim, ja kdybych mohla prospat celou noc a dopolko se valet a odpolko si delat co chci aspon jeden den, tak bych byla nabita elanem jeste mesic emoticon

tyjo, jeste vic nez ecover? brrr, tak to nechci emoticon

josefko, ja na dejva davam alverde na hnedy vlasy emoticon emoticon emoticon
dvojcata ????????? emoticon emoticon emoticon moje nocni muuura emoticon emoticon emoticon
20. srp 2010 v 16:43  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 catf s tim tak uplne nesouhlasim. Kdyz uz vis, ze dite chces, tak je dobre si to trosku naplanovat, zvlast, pokud ty nebo tvuj manzel nemaji zrovna zdravy zivotni styl (coz je fakt u tebe odpada emoticon) Je dobe pul roku pred tim zmenit stravu a 3 mesice pred tim uz byt na spravne koleji. Taky je potreba zacit brat kyselinu listovou .... snizis tim riziko mozneho potratu.

Navic, pokud uz jsi na dite pripravena a chces ho a nejde to, tak se stejne neubranis stresu a planovani, i kdyz se snazis to neresit .....

No a tehotenstvi telo obere o spousty energie a zivin a nez se da dohromady, tak to trva .... neni uplne super telo vystresovat jeste vic, neni to dobre pro tebe ani pro dite. Muzes se citit fyzicky dobre pul roku po porodu, ale vnitrek jeste neni uplne obnoven.

abra - ja ho taky prvne umyla nasim samponem, ale pak jsem zjistila, ze v tech psich jsou latky, ktere uvolnuji kuzi, aby nesvedila, a odpuzujou blechy a ruzny takovyhle brebery .... tak jsem mu koupila jeho sampon emoticon
20. srp 2010 v 16:58  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
 Hermi, děkuji za popis šamponu, dneska jsem ho tam našla. Má k sobě i kondicionér. Tak příště zkusím ten.
20. srp 2010 ve 20:45  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 betel, mozna ten kondicioner nebudes potrebovat, ja po nem mela pekny jemny vlasy ..... zkus to a uvidis.
20. srp 2010 ve 23:44  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 josefko uz vim proc se mi ta jizva nehojila, nevzstrebavaji se mi ty stehy, uz mi zase jeden vylezl emoticon
20. srp 2010 ve 23:52  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 jeziiis mia emoticon .... do ceho ses to navezla emoticon
21. srp 2010 v 19:08  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 josef do paradniho pruseru emoticon jako ovsem vzdy emoticon
21. srp 2010 ve 20:15  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
 Josefko, já to blbě napsala, chci vyzkoušet šampon. Kondicionér mám meruňkový, ale používám ho tak jednou měsíčně, takže ho mám na dlouho. emoticon
21. srp 2010 ve 20:23  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 mia, to teda jo emoticon. mazes si tu jizvu necim?
22. srp 2010 v 16:01  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laleeta
Registrovala se 16. února 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1919 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
laleeta
Registrovala se 16. února 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1919 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Bratislava.
 ahoj damy, mam na vas kozmeticku otazku, doniesla som si z Maroka arganovy olej (kozmeticky, nie na varenie emoticon ), ale neviem, ako ho mam pouzivat emoticon jasne, mozem si to vygooglit, ale zaujimali by ma skor skusenosti, ak nejake mate... vopred vdaka emoticon
22. srp 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 laleeta - ja bohuzel nevim
23. srp 2010 v 01:06  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
Registrovala se 2. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 269 příspěvků.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
Registrovala se 2. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 269 příspěvků.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Region Semily
 Ahoj všem, včera jsem byla na návštěvě u tety, která mi říkala, že jim dvakrát za sebou do roka a do dne odešla lednička, když tam dávala skleničku s octem kvůli pachům (pak jí řekl opravář, že je to tím) tak jsem se lekla, já totiž, jak jsem se dočetla tady v diskuzi, přidávám ocet do pračky když peru ve slizu, prostě se bojím, jestli se s pračkou nemůže taky něco stát emoticon nemáte někdo radu?
23. srp 2010 v 10:48  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Abro, já pevně věřím, že energii budu mít, ale takovej maraton, jakej máte všichni za sebou, klobouk dolů. Mrzí mě, že jsem vám v tom nemohla nějak pomoct, u takhle malinkýho miminka se můžu nabídnout leda občas s výpomocí v kuchyni emoticon

Já si myslím ohledně "plánování" dětí, že to záleží nejvíc na tom, jestli jsme připraveni. Můžu si to plánovat jak chci, ale příroda to zařídí podle svého. Můžu mít jen svou představu. Já třeba chci více dětí z více důvodů, myslím, že jsme oba s m. připraveni přijmout je takové, jaké budou a milovat je, a doufám, že i jim se bude líbit u nás a přijdou emoticon A v jakých rozestupech - prostě až budeme zase připraveni.

Laleeta, bohužel nemám s arg. olejem zkušenosti.
23. srp 2010 v 11:20  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš