Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
Registrovala se 2. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 269 příspěvků.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
 petuli80: přesně tak, já v živým okolí taky nemám odezvu emoticon ale teď jsem posílala tetě recept sliz a i mamku to zaujalo, tak se třeba konečně někdo chytne...jo a gratuluju k těhu emoticon
13. srp 2010 ve 13:17  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lakuca
Registrovala se 30. října 2009 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
lakuca
Registrovala se 30. října 2009 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
 ja jsem se stazinou v kontaktu, myslim, ze u ni vse pri starem emoticon Akorat si ted zacala zase cesat ofinu nahoru a mela parkrat vlasy v takovem lezernim copu, takze byla jeste krasnejsi emoticon
13. srp 2010 ve 13:18  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
Registrovala se 19. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1047 příspěvků. Region Děčín.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
Registrovala se 19. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1047 příspěvků. Region Děčín.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Region Ústí nad Labem
 Aemmi a co mycí olej Intima od ATOKu? Já ho používám, ale spíš jako prevenci, problémy nemívám, ale prý si ho chválí i ty, co trpí na různé záněty a mykózy.
13. srp 2010 ve 13:31  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Aemmi, používám toto http://www.cannaderm.cz/cs/produkt/intime_emulze/intime.htm Přiznám se, že jsem se nikdy nedokopala k tomu, abych složení prozkoumala úplně podrobně, zda je 100%, ale na pohled se mi zdá celkem OK a Cannaderm je mi velice sympatický a tato emulze příjemná.
13. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 Ještě jednou díky za gratulace emoticon

Lakuco, tím copem jsi mi připomněla, že se mi stýská po dlouhých vlasech emoticon Nechávám teď dorůstat, z hodně krátkých je to docela opruz emoticon

Herminko, jak jsi psala, že je malej o 5 cm větší, než by měl být, kolik naposledy vlastně měřil?? Náš měl v 10+5tt 8 cm vč. nožiček, tak váš má kolem 13? Teda pardon za ot.

Zkoušela jste některá granátovou řadu od Weledy?
13. srp 2010 ve 14:04  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Petuli, o 5 dní, ne o 5 cm emoticon Mně vždycky měří jen CRL - tj. temeno-kostrční délku (bez noh), takže psát číslo by asi bylo nesrovnatelné.
13. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Tak to jo emoticon Přehlídla jsem se v jednotkách, proto mi to taky nešlo do hlavy emoticon
13. srp 2010 ve 14:25  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 aemi, ja jsem hodne spokojena s timhle mydlem na intimni hygienu: http://www.krasa.cz/aloedermal-intimaid-pro-intimni-hygienu.html
Ja hodne moc trpim na zanety a ten Cannaderm mi to trochu zhorsoval (kamaradka ma dceru s cukrovkou a ta hodne moc trpi na kvasinky a tenhle Cannaderm si nemuze vynachvalit).

catf, kocouri to zvladnou, neboj .... budou z nich nakonec velky kamaradi emoticon, budou mu lezt po hlave a spat u nej v pelisku emoticon.
13. srp 2010 v 15:19  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
 holky, všem dík za tipy, něco časem určitě prubnu, až dodělám ten co mám...
13. srp 2010 v 18:32  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
Registrovala se 13. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 519 příspěvků.
  • Svatba byla 17. září 2006
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 Petuli no presne s tou dermoskou...a ne a ne prijit na to proc se me stale drzi a z ceho to vlastne vzniklo... emoticon

Ja se na granatovou Weledu uz koukala min.rok v Nemecku...akurat toho granatu je tam fakt malo...viz.

https://www.weleda.cz/produkty/pece-o-plet-a-telo/telova-pece/regeneracni-pece-granatove-jablko/regeneracni-olej-granatove-jablko/?utm_source=zenain&utm_medium=PRclanek&utm_campaign=olejgranat
14. srp 2010 v 07:43  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 petuli, zkouselas primaveru s granatovym jabkem? ted ji pouzivam..intenzivni pletovy krem + ocni a jsem moc spokojena, taky maji olejicky, ktery mam jenom jako testry, a zkousela jsem je na noc smichany s kvetovou vodou a bylo to super emoticon
14. srp 2010 v 18:44  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alpiinka
Registrovala se 10. října 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. května 2009
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
alpiinka
Registrovala se 10. října 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. května 2009
    Slovensko
 caft, zrovna som si asi pred 5 minutami objednala ten ocny krem emoticon , segra mi ho donesie v septembri, tak som nan zvedava a tiez som si k nemu prihodila aj cistiace mlieko neroli emoticon
14. srp 2010 v 18:53  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
Registrovala se 31. prosince 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 407 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Pezinok, Region Pezinok.
  • Svatba byla 7. května 2011
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
Registrovala se 31. prosince 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 407 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Pezinok, Region Pezinok.
  • Svatba byla 7. května 2011
    Slovensko
 herminko, petuli, gratulujem a želám veľa šťastia emoticon

inak spomínanú čistiacu penu na citlivú pleť od Alverde mám a som spokojná emoticon šampón mi pomaly dochádza tak asi vyskúšam ten kofeinový, keďže väčšina referencií je dobrá, tak som zvedavá emoticon a tá granátová Weleda vyzerá veľmi dobre, škoda že som ju u nás ešte nevidela emoticon
15. srp 2010 v 10:05  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
 kessinka: bacha na ten kofeinovej emoticon já vím, že se tu už řešil tak před 2 měsíci a moc chválenej nebyl...
15. srp 2010 v 11:15  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 josefko, parada, tak preju samy vycvikovy uspechy emoticon tyyjo, jak ja bych sla na aginy, chjooo

catf, nedavno jsem si na tebe vzpomela, sleduju porad prostreno, tam vzdycky vari 5 lidi, kazdej den nekdo jinej a soutezi mezi sebou kdo je nejlepsi hostitel, kdyz vidim, co ti lidi tam ji a co jsou schopni umichat k jidlu, tak jsem si rikala, ze bych te tam rada videla, jak varis uzasne zdrave a dobre emoticon emoticon emoticon akorat to by asi nas narod nepobral. Minule me dostala marinada na nakladanej syr, co obsahovala kecup a jakejsi worchestr nebo co bleeee emoticon

aemi, ja mam na intim mysta mesickovy mydlo od weledy a pro me super ale jestli mas paleni, tak bych tam mydlo vubec nepouzivala, ani sprchac emoticon

peti, narust vlasu to je peklo, brr, jsem milionkrat za dobu, co me dorustaly chtela hlavu ojet masinkou na jezka, nastesti uz jsou dlouhy a tak je to dobry, jenom je musim hlidat v kadernictvi, tam desne radi strihaji emoticon

holky, nevite jestli maji nekde vzorky makeupu od hauschky? Ja bych si chtela koupit jeden od nich, ale bez vzorku ani ranu a patala jsem se tady po vsech moznych shopech a nic emoticon

jo a naprosto jsem propadla SUSHI emoticon emoticon emoticon
15. srp 2010 ve 13:00  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 abro, jednou jsem to chytla v tv, bylo to dost trapny a o receptech ani nemluvim..osobne nechapu, ze tyhle porady vubec nekdo sleduje
uz vidim, jak mi stoleta tlusta baba kritizuje vegetariansky jahly emoticon

s tema testrama taky nevim, ja mam 01 a je to supr odstin, uplne prirozene splyne s moji pleti, je krasne lehouckej..00 je hodne svetla, to je fakt pro uplny bledule a od 02 je to uz dost tmavy(bud pro tmavsi typy a nebo pro lidi, co jim nevadi, ze je videt, ze maj makeup - cili oblicej o par odstinu tmavsi nez zbytek tela emoticon emoticon )
15. srp 2010 ve 13:36  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 catf, me to bavi, libi se me koukat kdo co a jak vari i kdyz jsou to obcas uplny silenosti emoticon dokonce se tam najdou i lidi, co me inspirujou emoticon treba ta zenska se sushi emoticon no ale doma bych to teda nedelala, to musi byt piplacka... no ale nikdy nerikej nikdy zejo

treba by nekritizovala a byla by prekvapena emoticon samozrejme mile emoticon

prave jsem taky slysela na ty makeupy samou chvalu, presne jak pises, splyvavy, lehoucky... no ale fakt bych potrebovala ten vzorek sakys emoticon
15. srp 2010 ve 13:39  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 abro, ja asi narazila na blbej dil, mne ty lidi prisli jako takovy socky proste, varit neumeli a byli hrozne trapni, skoro nemluvili a vubec to nemelo zadnou stavu no emoticon ¨
co se mi libilo vic jsou kluci v akci(nebo tak nejak)..prislo mi to fajn jako osveta pro ty cesky maminciny mazanky
emoticon

sushi je fajn, ale doma bych ho taky nedelala, nedokazu si totiz predstavit jist doma syrovou rybu - mam to v hlave zafixovany, ze jedine v restauraci je to k jidlu emoticon
i kdyz se da udelat hafo sushi s jinejma ingrediencema a parkrat uz jsme dostali na sushi ruzny pomucky a ingredience, nikdy jsme se k tomu nedokopali
15. srp 2010 ve 13:50  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Catf, prosím, kde se dá v Praze koupit nějaké indické či jiné exotické koření? Dělala jsem dneska kari s květákem (bylo úchvatné - obvykle ho dělám jen s mrkví, a vůbec se to nedá srovnat) a říkala jsem si, že by to chtělo nějaké "opravdovější" koření než české kari emoticon

Josefko, dá se ten Aloedermal koupit i jinde než na netu, třeba v Greenwave?

Prostřeno jsem párkrát viděla, jednou tam byla ženská veganka (nebo skoroveganka), která dělala dýňovou polévku, bulgur s tempehem a tuším polentu a moc chvály nesklidila emoticon
15. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 catf, no nektery dily stoji za prd, ale nektery jsou dobry, kluky v akci mam taky moc rada, stejne jako ano sefe, hell´s kitchen (to me asi 90% lidi ukamenuje) a itala v kuchyni, vubec vsechny porady o jidle mam rada, jsem hrozne na jidlo emoticon emoticon emoticon
Sushi nemusi byt jen syrova ryba, klido i nalozena zelenina nebo varena nebo sparena ryba, ja jsem teda ochutnala od kazdyho neco a vsecko bylo super, jenom v california roll byl ten kousek syrovyho lososa na me moc velkej, chutnalo me to jenom s tema mensima kouskama emoticon Ja bych to doma prubla, ale teda musela bych se hodne nudit, coz tedko vubec nehrozi emoticon

hermi, kvetak na kari mnaaaaaam emoticon to je moje skoro nejoblibenejsi jidlo emoticon emoticon emoticon Delam ho na tehle paste: http://bombaybazar.ie/product_info.php?products_id=1144
maji i hot, ale ta je teda drsna, tahle mild je prijemna emoticon
15. srp 2010 v 19:54  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 herminko, v Greenwave se ESI da koupit .... nemaji to ale vzdycky, tak by mozna stalo za to jim zavolat dopredu a objednat to.

Ja sushi doma delam - ne tedy ze syrove ryby, ale bud zeleninove s avokadem, mrkvi a okurkou nebo s krevetama nebo uzenym lososem. Neni to az tak slozity, jak se zda emoticon

Dejte nekdo do receptu recept na kvetak na kari, prosiiiim emoticon.
15. srp 2010 ve 21:32  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 herminko, v praze napr v myslikove ulici v orient shopu je velkej vyber a pak v jakymkoli velkym supermarketu sezenes kari pastu ve sklenici
16. srp 2010 v 09:31  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Catf, děkuji. Jde mi právě spíš přímo o obchod s kořením, kde bych koupila i ten římský kmín apod. Kari pastu má Albert snad i u nás v zapadákově emoticon Zkusím tedy tu Myslíkovu.
16. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 herminko, v myslikovce maji vsechno..kdybys chtela, muzu tam zaskocit a poslat ti to postou..neni problem emoticon
16. srp 2010 v 18:15  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Chloe, čím dál víc mám dojem, že to má co dělat s vodou, protože jsme tento víkend byli přes noc ve Zlíně a tam se pd po mytí večer ani ráno nezhoršila, jako obvykle, naopak jsem měla dojem, že se zmírňuje. Zítra jdu k homeopatce, tak budu doufat, že něco vhodnýho najdeme.

Catf, momentálně kvůli stavu pleti používám jenom základ - lávovku, pleťovou vodu primavera neroli, ráno laveru aloe vera a makeup od hauschky. Jinak nic nového nezkouším a začnu s tím, až budu mít pleť o.k. Dobrý reference na primaveru, díky za ně, jejich výrobkům bych docela důvěřovala (že jsou kvalitní a mohly by mi sedět). Ta granátová weleda mě zaujala spíš ze zvědavosti, kvůli vůni, nedá se k tomu v dm přičichnout emoticon

Abro, někdy mi musíš ukázat svoje fotky s krátkými vlasy emoticon
Tý jo, sushi mi taky zachutnalo emoticon Kam na něj chodíš? Já ho ochutnala poprvé před pár dny v borgo agnese, měla jsem tři různý kousky a nadchly mě emoticon Tam ale pravidelně určitě chodit nebudu emoticon Máš nějakýho víc economy tipa? Ty jo, já už jsem jenom u toho výčtu pořadů o vaření trnula, jestli se tam objeví taky babicovy dobroty emoticon emoticon emoticon
16. srp 2010 ve 20:28  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
 Tak dneska v Prostřeno opakovali ten díl jak jste se o něm bavily - skoroveganka vařila emoticon Je fakt, že polenta s pestem by mě nenapadla, ale musí to být dobrý emoticon
16. srp 2010 ve 20:42  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 peti babica neeeeeee emoticon emoticon emoticon to je silenec, kdyz nemate banan, dejte tam kapky do nosa emoticon emoticon emoticon
na tom sushi jsem byla jednou, ale teda zbodla jsem toho mraky emoticon byli jsme tady http://shop.momosushi.cz/ v patek tam maj jednotnou cenu vsech talirku a k tomu miso a caj emoticon Ale teda o eko tam nic psanyho nemeli. Jeste jsem slysela hooodne velkou chvalu na tuhle http://www.koishi.cz/ tam pujdu pri nejake zvlastni prilezitosti aji s m. teda doufam, ze ho presvedcim emoticon

eri, koukala jsem a hnedka jsem si vzpomela emoticon Presne, ten predkrm vypadal suprove emoticon akorat ten dezert me prisel na pohled divnej, to bych ochutnala, jakou to melo chut emoticon
17. srp 2010 v 09:40  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 Petuli tak s tou vodou me to take napadlo...jsme s m.jezdili po Rakousku a vsude plet hruza...pak jsme prijeli do Salzburgu,vecer jsem se osprchovala a rano koukam a pusa hladka jak nikdy predtim ,po dermosce ani pamatka...No a nebo ze by to byl ten pullitr piva co jsem tam k veceri vypila??? emoticon ...No a nebo jsem uz byla rada,ze je cesta za nama a byl to psychologicky efekt... emoticon ...Tak pak napis co Ti homeo poradila,zajimalo by me to...
17. srp 2010 v 10:45  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Abro, no já si to právě myslela, ale ten výčet už byl tak širokej... emoticon Tak o tomhle momosushi už jsem taky slyšela (ono v tom Brně toho taky je, co by se na jedné ruce dalo spočítat), tak to určitě vyzkouším emoticon

Chloe, návštěvu mám za sebou a mám objednaný nějaký lék z UK, takže léčba samotná začne za pár týdnů, až to dorazí. Probíhalo to formou dotazů, mluvení o sobě, vyplynuly na povrch některý věci, který na mě sedly jak ... na hrnec a zajímavá byla myšlenka, že by to nemuselo být až tak vodou, jako místem, kde se cítím velmi dobře a spokojeně. Zkrátka je to opět v hlavě a tenhle konkrétní lék má pomoci uklidnění, srovnání atd., to už by bylo spíš na ip.
17. srp 2010 ve 20:11  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Catf, děkuji za nabídku, ale v nejbližším Měsíci se asi do Prahy chystám, tak to všechno očichám a prozkoumám emoticon
18. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš