Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 emoticon emoticon Mockrát děkuju!
Já mk zatím dočítala, jsem někde na 33. stránce, tak něco málo vím. Je tam spousta parádních postřehů, ostatně to mě vůbec nepřekvapuje emoticon , už jsem si založila další tlustej sešit na kinderpoznámky emoticon Určitě se tam brzo ukážu.

Pudlík je teda úplně k sežrání! I když věřím, že jako štěně dokáže dost pozlobit, ale stejně... My taky měli dlouho pudla, středního stříbrnýho, a byl to nejúžasnější pejsek, se kterým jsem kdy přišla do kontaktu. Hrozně moc chytrý, hodný a vděčný zvíře.

Herminko, já to vidím na volební víkend asi emoticon A to mám ještě kolegyni, která je asi o 2 dny napřed - bůhví, jestli ty volby nemají nějakej nedoceněnej vliv emoticon
12. srp 2010 v 16:12  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 josefko, juuu tak ten je bezvadnej emoticon uzasnej , nejhezci emoticon ja chci takyyy emoticon ajeee, uz me to zas chyta emoticon
agility, je to bezva vec prave pro pudly, hodne rychle se to nauci, je to zabava ale pro panecka teda makacka to ubehat emoticon

peti, nedocitej a rovnou se pridej emoticon mam z tebe fakt moc velkou radost emoticon
12. srp 2010 v 16:16  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Petuli, musela jsem se zasmát nahlas emoticon U nás je to totiž 100% volební víkend emoticon (ale prcek je asi čahoun po nás už teď, bo vypadá ještě o nějakých 5 dní starší).
12. srp 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
Registrovala se 13. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 519 příspěvků.
  • Svatba byla 17. září 2006
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 Ahojte...gratuluji vsem v radostnem ocekavaniiiiiii a dodatecne take vsem s novym prirustkem...vcetne Tanga,ktery je uplne boziiiiiiii emoticon ....My se zatim statecne drzime...to bude asi tim,ze jsme tu volebni vikend nemeli emoticon ...

Ja mam dobre zkusenosti s Logonou s kofeinem...super sampon...

Ted jsem take zabrousila do Primavery...zaujala me emulze Neroli Cassis...Je asi dobra,vyzivna,mozna mastnejsi...ale spatne se vstrebava...se zmolkuje...a to nemam rada
12. srp 2010 v 16:30  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 volebni vikend emoticon .... takze 4, jeste chloe emoticon

abra emoticon emoticon emoticon ..... ted bych ti ho obcas i pujcila. Vcera jsem ho musela kousnout, jinak by me sezral emoticon. Zkusim se podivat, jestli to cviceni tady je ... od kolika mesicu tam muze zacit chodit?
12. srp 2010 v 16:37  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Chloe, ahoj emoticon

Jak Josefka píše o kofeinových šamponech - Cannaderm jsem neměla, ale na Alverde jsem tu tuším chválu už pěla - dělá krásný objem, dobře se mi po něm kroutí vlasy emoticon a celkově je skvělý. Vliv na padání jsem nezaznamenala ani pozitivní ani negativní.
12. srp 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 Ja jsem tu dnes jen naskok...jste se vsechny vratily a na me zrovna padlo hekticke obdobi emoticon ...

Ja nejdriv pouzivala kofeinovy od Alvy,ale moc susil pokozku tak jsme ho vyuzivali a uz nepouzili...a v te dobe zrovna Logona vysla s novym samponem s kofeinem...a jsem s nim spokojena...ale to ja jsem se vsema co pouzivam od Logony...tak to bude zrejme subjektivni emoticon

Abra tak si k tomu Josefky pudlovi priber jeste ty dva moje na prevychovu...Privadi me k silenstvi vetsinu casu...Akurat agilita u nich tedy opravdu nehrozi emoticon
12. srp 2010 v 16:46  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 holky, nezapomente se sem vracet, uz mi to fakt chybelo emoticon
12. srp 2010 v 16:55  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 No vida, a pak že volby emoticon emoticon

Kofeinovej Alverde používáme s m. taky, hrozně mi mj. voní emoticon Mám dojem, že má m. hustější vlasy, používá ho už řadu měsíců, každopádně je máme oba lesklý. Vyhovovala mi i logona pivo&med, ale připadá mi, že na krátký zdravý vlasy téměř každej šampon působí dobře. Napadlo mě teď, že zase po čase zkusím mytí lávovkou.

No a opakovaně, ale nemůžu dosyta vynachválit kokosák. Jakmile jej týden nepoužívám, okamžitě pokožka viditelně vysychá, tvoří se šupinky, obsype se mi dekolt, ale kombinace mandlovýho mýdla a kokosáku je skvělej lék.

A do třetice, co mě vytrvale trápí je per. dermoška, v úterý zkusím homeopatii (+ pleť v horní části čela je nevídaně pubertálně vyhlížející emoticon ). A začalo to už před otěhotněním, tak mu to nepřisuzuji.

Jak se máš ty chloe, co se kožních neduhů týká, zbavila ses jich?
12. srp 2010 v 17:04  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Josefko, když už sis mě svými myšlenkami opět přitáhla emoticon - ptala jsem se Tě už na bílé krvinky, resp. jestli se dá nějak pomoci k jejich rychlejší obnově? Mám za to, že ten dotaz mám uložený v hlavě, ale vytahuji ho až teď. Potřebovali bychom s tím trošku pomoct. Děkuju!!!
BTW jak to vypadá s Tvou návštěvou doma?
12. srp 2010 v 17:17  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 petuli, vypada to blede ..... az asi v prosinci emoticon

bile krvinky - spirulina, chlorela a probiotika na podporu imunity ..... ted jsem objevila na iherbs zajimavou smesku zeleneho prasku a chutna to celkem dobre. Hodim ti pozdeji odkaz.
12. srp 2010 v 17:27  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 To je škoda... emoticon Chtěla jsem jet se ségrou, ale nevím, jak na tom v prosinci budu. Ale jo, snad to klapne emoticon

Spirulinu i probiotika máme, ale je to málo... Prý je to normální, no.
Mmch strašně mě rozesmutňuje, když slyším, jak lékaři shovívavě vyslechnou pacienta, když vypráví, co všechno z přírodních zdrojů užívá k podpoře své léčby. Potom řeknou, že je to hezký, ale úplně zbytečný. Já bych jima tak nejraději zatřásla, aby se vzpamatovali! Co na tom, že je člověku líp, koupí těch výrobků žádnou farmaceutickou firmu nepodporuje, tak ať to raději spláchne do ... Tohle mě fakt vytáčí, a zároveň je mi z toho smutno.
12. srp 2010 v 17:40  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 josefko je jedno ktery probiotika? ja mam s bilyma krvinkama taky problem, neco o tom rikala doktorka pri tom vysetreni pred operaci a po 4 mesicich jeste nemam zahojenou jednu jizvu emoticon
12. srp 2010 v 17:56  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alpiinka
Registrovala se 10. října 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. května 2009
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
alpiinka
Registrovala se 10. října 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. května 2009
    Slovensko
 tak vsetkych zdravim, tu to teda zije emoticon a zaroven gratulujem vsetkym nastavajucim mamickam emoticon hotovy babyboom v biostyle emoticon

ja sa tiez pripajam k spokojnym s kofeinovym samponom alverde emoticon nedavno som mala velke stresy v praci a zacali sa mi robit lupiny, tak som si kupila zihlavovy sampon od urtekramu a musim povedat, ze ucinkuje skvele, do tyzdna bolo po lupinach emoticon
12. srp 2010 ve 20:41  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 petuli a kdyz se pak takovy pacient uzdravi, tak doktori reknou: "nase lecba zafungovala" emoticon .... no co, at si rikaj co chtej, hlavne, ze je tatinkovi lepe.

mia, jak ji nema zahojenou? Jakoze je cervena nebo porad ziva?
12. srp 2010 ve 21:01  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 josef no tak na pul, je cerveno-ruzova, s malinkym stroupkem, no jako nedohojena nebo nevim jak to rict, celkove se mi hodne spatne hoji, porat to boli a tak, no to sem si zas nabehla, doktroka me podle testu varovala ale holt zaloha byla zaplacena, letenky koupeny vsechno domluveny
12. srp 2010 ve 21:39  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 mia, to je blby .... zkus si koupit od rosehip oil a maz si to s tim (ja mam od Trology a je bezvadnej) a zkus barley nebo wheat gras of Life Stream a zacni na jedny lzicce a po 2 tydnech navys na dve a rano bych zkusila probiotika - ja uzivam jedine od New Chapter, All flora, to jsou jediny, ktere mi kdy pomohly.
12. srp 2010 ve 21:58  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 josefko dekuju, kouknu na internet a obednam, no snad uz se mi to zahoji, uz pred mesice jsem mela zacit pouzivat silikonovou naplast na zmizeni jizev ale dokud nejsou zahojeny tak to na to nemuzu placnout
12. srp 2010 ve 22:04  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
Registrovala se 1. února 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1885 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
Registrovala se 1. února 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1885 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojte
aj ja gratulujem nastavajucim maminam emoticon

kofeinovy alverde mi strasne masti vlasy, aj MP, isiel do kosa emoticon ale nemozem si vynachvalit alverde na blond vlasy (harmancekovy), ten mi sadol, aj ked nie som blond emoticon
mate uz v CR v drogerkach dvojfazovy odlicovac ocneho makeupu alverde (v zelenej flasticke)? som si ho kupila v nemecku a je velmi dobry.
12. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
Registrovala se 2. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 269 příspěvků.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
 tak mně kofeinovej alverde taky mastí a svědí mě po něm hlava emoticon
12. srp 2010 ve 23:52  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 Petuli...no ja stale bojuji...A mi pripada,ze si ta dermoska ze me dela srandu...Si myslim,ze mi mizi a mam ji pod kontrolou...a vzdy kdyz si to reknu a potesim se...Jakoby zmobilizovala vsechny sve sily a druhy den ji mam jako nikdy predtim...Uplne zakon schvalnosti...Proste se me drzi jak kliste...Jak v hlave tak na puse...Nema zadna pravidla...a na vse si navykne,ze uz nic nepusobi...S doktorkou jsme se radily,zda to neprelecit antb...mesicni kura...no nevim,nebylo by to natrvalo,ale melo by pomoci....stale to zustava jako uplne nouzove reseni...ktere si rikam jeste neni potrebne...Tak asi tak emoticon
13. srp 2010 ve 04:29  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 josefko, muzes od 3. mesice na cvicak a jak zvladnes uplny zaklady (tj privolani a chuze u nohy) tak muzes na aginy, u kralovaka bych kvuli kostem sla az v pul roce, do ty doby bych chodila jen na zakladni poslusnost na cvicak (aspon pak bude lip ovladatelnej a bude se vam lip spolupracovat emoticon )
mrkni sem, k tomu panovi jsem chodivala na agi, tak by to melo vypadat emoticon
http://www.youtube.com/watch?v=Qd_n9_43lhg

chloe, ja bych klido pudly na prevychovu vzala, ale to bysme museli se pak odstehovat pod stan, pac mam zakaz dalsiho psa pod pohruzkou vyhazovu z domu emoticon to prej radsi dalsi dite, takze bude brzo malej abrak emoticon

holky, kdo vsechno je tady tehotnej? ja to nestiham docist, tak abych mohla pogratulovat vsem emoticon
13. srp 2010 v 08:55  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
 jinak já musím pochválit tu řadu od Alverde na nečistou pleť, mám pletovou vodu a mycí gel a obojí je moc příjmený a pomáhá. Jinak jsem od Alverde spokojená s odličovací pěnou na citlivou pleť a se samoopaloákem. Nevyhovoval mně ale sprcháč ultra senzitiv, divně smrděl emoticon a měl divnou konzistenci. A z šamponů mi zatím sedí jen ten s fialovým víčkem, z ostatních jsem zklamaná emoticon
13. srp 2010 v 09:28  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lakuca
Registrovala se 30. října 2009 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
lakuca
Registrovala se 30. října 2009 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
 Ahoj holky, to neni mozny, ja sem vlezu snad poprvy za pul roku nebo jak dlouho, abych se dozvedela, ze herminka a petuli jsou tehotny... no to je uzasny, moc gratuluju a preju zdarny prubeh... Ta telepatie snad fakt funguje emoticon
13. srp 2010 v 10:24  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 abra, presne takhle jsem si to myslela. Uz jsem nas prihlasila na cvicak na poslusnost. Diky emoticon.

Tehotna je herminka a petuli, jinak myslim nikdo jiny prozatim emoticon

aemi, zrovna jsem si rikala, jestli neexistuje prirodni samoopalovak emoticon - diky za tip emoticon
13. srp 2010 v 11:15  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
 josefka, mají v menší tubičce na obličej a větší na celý tělo, je to fakt super, vůbec to nenechává žádný fleky a vypadá to přirozeně emoticon
13. srp 2010 v 11:38  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
 gratulujem vsetkym mamickam aj tym nastavajucim a prajem hlavne pevne zdravie a trpezlivost emoticon emoticon je to fakt radost citat taketo novinky...

alverde samoopalovak je fajn, tiez som s nim spokojna...
13. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
 ahoj vsememoticon
no petuli, to teda koukam, ze ses tu objevilaemoticon a co stazi, jste jeste v kontaktu?
gratuluju k otehotneni(moje segra je ted v cca 6 mesici a ja furt kupuju nejaky ruzovy oblecky, to se neda odolatemoticon), ted naposledy v nemecku jsem koupila ruzovy miminkovsky adidasky!

josefko, to je krasnej pejsek!! vypada uplne jak na hraniemoticon my taky hrozne premyslime, ze si poridime pejska, ale chceme vlcaka a nevime, jestli to nasi kocouri unesou, tak vahame

mne vyhovuje sampon pivo/med od logony...
aemmi, ten senzitiv sprchac od alverde je fakt divnej, ja ho pouzivam uz jenom na holeni, taky mi pripadal, ze tak divne vonel jakoby alkoholem
ted jsem si koupila ayjuvedersky mydlo visaka a to je hrozne prijemny a sveze voni

ja teda tehule nejsem a dlouho nebudu emoticon
13. srp 2010 ve 12:26  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Chloe, tak to znám, moje se chová naprosto stejně. Nejlepší je, že mi na týden v červnu vymizela úplně, jako by mi dávala prostor, jak se k tomu postavím, a asi se jí něco nezdálo, tak se ještě vrátila, pěkně odpočinutá a s novými silami. Takže teď už s ní nedělám nic, a zkusím tu homeopatii.

Ahoj lakuco, catf emoticon Prostě se mi stýskalo po těchto debatách, přece jenom v živým okolí moc odezvu na svůj způsob života necítím. Catf, se stázkou nejsem v kontaktu taky delší dobu.

Josefko, máš naprostou pravdu, hlavně že je líp.

Gwen, díky emoticon
13. srp 2010 ve 12:35  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
aemmi__2
    Region Semily
 a nevíte někdo o mýdlu nebo sprcháči na intimní hygienu? já jsem si právě na to koupila ten od Alverde ultrasenzitiv, ale ten mi fakt nevyhovuje, navíc asi potřebuju na ty místa fakt něco spešl, mám často takový pálení emoticon tak jsem se teď vrátila k chem. ze schleckera emoticon ale moc krásně mi voní...
značku logonu jsem myslím ještě nikde neviděla...
13. srp 2010 ve 13:12  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš