Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
Mio neboj jsou zvyklý ;-)
Odpovědět
miuš, to si dáš do krabičky od krému a nikdo to nepozná ;-) :-D babča si mazala sádlem jizvu po operaci štítné žlázy a nepoznala bys, že nějakou jizvu má ;-) oni jí to teda udělali ve vrásce, ale i tak, ta jizva byla téměř neviditelná už tak 14 dní po operaci :-)
Odpovědět
pozor.jenže mia nebude ležet u nás ale v jůkeji, tam asi zvyklí nejsou nebo budeš v čr mio? =-)
Odpovědět
mio, s tim sadlem ma chaar pravdu, rika se, ze na ty jizvy fakt funguje, ale chce to neco cistyho, kvalitniho..a kdyz to das to toho kalisku, tak neni co resit taky jsem cetla, za sipkovej olej je dobrej na jizvy(a to i hodne stary) na ponarkozni stav se mi zda nejlepsi treba cistej vyvar maximalne s ryzi nebo sucha bila ryze, i kdyz pravdepodobne tak dva dny stejne nebudes mit hlad.. co ti vlastne delaj? jestli se muzu zeptat
Odpovědět
Profilova fotka
jaký je rozdíl mezi silicí a éterickým olejem?
Odpovědět
eri, podle me zadny..mam pocit, ze nekdo to nazyva silice(hlavne cesti vyrobci) a etericky olej je zas v popiscich zahranicnich produktu(asi je to teda spis vec prekladu)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo... A jak dlouho vám to vydrží vonět, když to někam nakapete? Mám pomerančový Eoné a dlouho to necítím, mám pocit, že tu lahvičku budu mít za chvilku vykapanou :-N
Odpovědět
jeste je pry dobry med na jizvy... ja si tim ted mazu jizvu co mi vyrizli minuly tyden pihu na obliceji a zda se, ze se to hoji dobre... ale zacala jsem tak paty den, aby to nebylo uplne cerstve, do to doby se to nemelo macet a mela jsem to zalepeny
Odpovědět
Profilova fotka
lezet budu v cr ale i tak, no zeptam se dochtora na to sadlo, me to prijde i nehygienicky :-N catf kozenky mi budou delat :-D na omlazeni jsem si opsala nejaky homeopatika, tak si to sebou vemu vsechno, zas ze me bude stara apatika a sestricky ze me slahne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
miuš se tím mažou i děti v porodnici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pando ale ty nemaji nic rozriznutyho :-D a to jako fakt primo na cerstvou jizvu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, posledne mi po operaci sestricky rvali z ruk mobil, ted mi budou rvat sadlo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Pokličku s ekoúklidem najdete tady (zatím jsem to neviděla): http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani... Mio, měsíčkovou mast. Erinko, citrusy obecně moc dlouho vonět nevydrží (mám toaletku Lavera verbena+limetka a když dojdu do práce, už skoro nevoní :-| ).
Odpovědět
Profilova fotka
holky dekuju, vsechno to beru sebou a vsechno to na sebe naplacam :-D :-D :-D minule jsem si nic nezjistila a mam hnusnou jizvu v puku a dve nad klicnima kostma, ty jsou aspon schovany ale ta v tom pupku me desne stve 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
miuš, ale fakt to pomáhá :-D ;-) neboj se toho, mě prvně sádlo taky přišlo divný, ale pomáhá to moc ;-) a mě se jizvy hojí dost blbě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pandi no zkusim, uplne mi staci ta hruza co mam v pupku, jeste dve na bradavkach a jsem v haji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hermi, tak myslíš, že třeba levandule bude vonět dýl?
Odpovědět
Eri, asi jo, ale víc je v tom kovaná Catf - od ní mám okopčený tento seznam: intenzivně vonící éterické oleje (např. do praní) - levandule, ylang ylang, bazalka, jasmín, kadidlo, máta peprná, rozmarýn, fenykl, muškát, jalovec.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem mrkla na to pod Pokličkou a našla jsem i díl o karobu a konečně jsem viděla Fořta, představovala jsem si ho mladšího :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mia to jako ze jdes na predelani prsou :-. ????? - zmensit nebo zvetsit ? :-D Mesickova mast bude dobra brzo po operaci, ma protizanetlive ucinky a ten sipkovy olej nebo jeste lepe wheat germ oil - neco, kde je hodne vit E. erinko, Fort je starej jak Metuzalem :-) - driv se zabyval hlavne sportovi vyzivou.
Odpovědět
Profilova fotka
mia, jsem to nedopsala :-N - ten olej az ti vytahnou stehy
Odpovědět
Profilova fotka
josefko, že není nejmladší mi došlo, když psal o vlastních dětech, ale že až tak :-D No mám zas další knížku z knihovny, je to na Fořta nebývale tenké :-N
Odpovědět
eri, obecne mam nejlepsi zkusenost do lampy s levanduli officinalis(jsou ruzny druhy a tenhle je nej do lampy) na wc je treba dobra kombinace cyprise a citronu..na rychle provoneni :-N nebo smes levandule, citron, eukalyptus(to provoni a osvezi) pomeranc je hodne jemnej a sam o sobe nevyraznej, ale treba se skorici uz je to o necem jinem nebo jsem si pomeranc kapala do vycuchlyho pot puri(nevim, jak se to pise) a nebo do uschlejch kvetu ruzi..treba do loznice je to fajn mia, tak to i preju hodne stesti a aby se libily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, neznate nekdo tohle? http://www.energy.sk/info/menu_x1996x...
Odpovědět
Profilova fotka
josefko zvetsit samozrejme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdybych chtela zmensit tak si je muzu dom prejet zadax zehlickou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abra myslím, že petuli to brala a i já mám zkušenost. Celkem kladnou, brala jsem kapky. Příšerná chuť. Na klouby, zlepšení artrózy nepozoruji.
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc se omlouvám, ale kdesi jsem tu četla o nějakým lepším menstruačním kalíšku. Ted už to nemůžu najít. Myslím, že to byla josefka. Prosím hodte mi odkaz... dík moc 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
toto znáte? česká výroba http://www.vitamina.cz/index.html?p=p...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?