Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
a to je jenom zhruba protoze to maji npsany tak malym pismem ze se to neda precist ani s brylema :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jeste je tam hromada nejakych C :-D
Odpovědět
Mius to snad ani nema cenu rozebirat... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmm tak ne no :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
mia, ty C jsou prave ty barevne slozky, vetsinou oxidy nejakeho kovu
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to uz ted neprectu, by mi vypadly voci :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mia, zatim to vypada lakave :-D :-D :-D ... ty C jsou ty barvy, vezmi si lupu a hod to sem, at vime, jestli je tvuj polibek zabijacky :-D :-D :-D
Odpovědět
No ale Mia,jsi si ale musela dat s prepisovanim toho seznamu slozeni prace... :-D :-D :-D ...Ja jsem se koukala,a alespon jedna latka je tam vysoce rizikova nejen rakovinu zpusobujici... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
takze u jeste drobnejsim pismem psaneho seznamu obsahu C pod heslem: muze obsahovat je: CI 15850/red6Lake, CI15850 red 7 Lake/ CI 15880 red 34 lake, CI 19140/yellow 5lake, CI 75470/carmine, CI 77163/bishmuth oxychloride, CI 77288/chromium oxide greens, CI 77289/chromium hydroxide green, CI 77499, CI 77499, CI 77491/iron oxides, CI 77510/ferric ferrocuanide, CI 77742/manganese violet, CI 77891/ titanium dioxide, mica, f.ll.b26894/1
Odpovědět
Profilova fotka
chloe si pis ze mi to dalo praci, nemam lupu, malem mi vypadlo pravy voko :-D :-D tak co? mam si jit prohlidnout krchov at vim do ceho du? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mia, reknu ti vecer :-D :-D - mam tu knizku doma
Odpovědět
Profilova fotka
caute, ja nestiham docitat, kazdopadne musim vam napsat, ze kosatcovej krem na oblicej od weledy desne smrdi, ale krasne me pomohl od suche pleti, no tak nevim, jestli smrdet, nebo byt sucha :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
abra natri se a pak se prestrikej parfemem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
abra... mne sa chcelo z toho kremu zvracat... nakoniec som si zvykla ale som rada, ze mi uz dochadza nocny... druhy krat by som si to rozhodne nekupila... priatel mi zahlasil, ze si mam ist lahnut do druhej postele, ked som sa chcela pritulit natreta tym kremom :-D ak weleda tak mandlova... ruzovu som zatial neskusala, ale po skusenosti s ruzovym alverde kremom sa bojim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gwen to by bylo dobry pouzivat jako repelent na lidi treba v mhd :-D :-D
Odpovědět
ja mam ted od weledy odlicovaci mliko ruze, uz mi dosly vsechny cistice a tohle bylo jediny, co jsem v dm byla ochotna koupit na oblicej :-N vcera mi prislo, ze trosku stipe do oci, tak doufam, ze to neni nakej dryjak... josefko, dneska jsem podnikla nakup v indickem obchudku kousek od nas..az pojedes zas do prahy, tak dej vedet, dam ti na ne kontakt..maj tam ohromny vyber koreni..prave ruzny smesi, ktery clovek sam nikdy nenamicha :-) koupila jsem smes na cocku, na brambory a safran x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky a naucila jsem se rano jist na chlebu misto masla kokosovej olej a desne mi to chutna, zvlast k vajickum je to mnamka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
catf, priletim 12. brezna - zrovna jsem si rikala, ze se te zeptam, jestli mas 14. v nedeli odpoledne nebo navecer volno.
Odpovědět
josefko, urcite si cas udelam, vidim to spis na pozdni odpoledne :-) ten obchod se jmenuje capati a je v ulici Taborska 11, kousek od namesti bratri synku koupila jsem tam jeste basmati ryzi, ktera se pri vareni zvetsi, ze ta zrnka jsou dlouha skoro 2cm(pry je 3 roky "aged") a pak pro m capati chleba a papadam s mango pickle a rajcatovym pickle a tapiocu(tu chci uvarit s ryzovym mlikem, kardamomem a kokosem...pry je vyborna na traveni) a vcera k veceri jsem rovnou s tim korenim na cocku uvarila zluty hrach a bylo to moc dobry(takovy cerveny a trosku palivy)..maji tam taky velkej vyber ruznych lustenin a treba velke ryzove vlocky(2x1cm), na to se musim podivat poradne, az tam pujdu priste x-)
Odpovědět
catf, tady v tom obchode jsem jednou byla, mam to kousek od prace, ale nejak mi prislo ze tam nic nemaj :) Asi to budu muset lepe obhlidnout :) Basmati mi prisla trochu draha, ale ono to asi tak proste je, ten petikilovy pytel stal nejak 400Kc, ale jasminova ryze nam ted dosla tak stejne musim nejakou koupit... Ale udelalas mi docela chute :) Mate v Praze nejakeho osvedceneho reznika nebo kde kupujete kvalitnejsi maso? My ho teda varime jednou za uhersky rok, ale stejne by me to zajimalo... Vcera jsme byli na veceri v Lehky hlave a doporucuju. Vegetarianska restaurace, ne teda uplne BIO, ale maji tam treba k piti stavu z jecmene a je to tam moc prijemny...
Odpovědět
lakuca, maso tady http://www.robertson.cz/ kilo basmati stalo myslim 75kc, ale s basmati koupenou kdekoli jinde se to srovnat neda, tohle je uplne jinej druh, i kdyz draha mi nepripada, ani kdyby byla "obycejna"..v myslikovce stoji kilo 80kc na vahu a v bio kvalite podobne..hlavne pozor na to, ze normalni baleni v obchode je 500g, co stoji kolem 40kc s tim vyberem..co se tyce koreni, lustenin, ruznych dochucovadel, tak to si myslim, ze je vyber velkej az az(mozna jsi tenkrat moc nevarila, tak te to neoslovilo :-D )..mne osobne tam chybi cerstvy veci jako chlebovy placky a cerstvy dochucovadla, napoje, dezerty apod, treba jako to maj v tom arabskem obchode v myslikovce(kde mimochodem prodavaj i produkty capati)
Odpovědět
Profilova fotka
catf, ja chci robertsona v brne!!! tyjo, jako fakt super shop a bio kure jen za 209kc/kg, to je fakt dobry!! gwen, je to sila co? :-D ten mandlovej je suprovej, ale teda ten kosatec me fakt vylecil suchy mista, se kteryma obcas bojuju, plus pocinajici vyrazku, coz moc kremu nedokaze, takze smrad nesmrad, budu ho mit doma pro pripady krize :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja tiez lubim mandlovy krem a ten krasne vonia, iris a aj ruza no nic moc :-| a z telovych je super rakytnik - mnam x-) inak nad basmati ryzu nie je nic - moja naj naj priloha :-p mnamky
Odpovědět
Profilova fotka
catf, pozdni odpoledne mi take bude vyhovovat vic a diky za tip, naladila jsi me, tak tam hned s mamkou zajdeme.
Odpovědět
catf diky za tip na maso... no pravda ze jsem moc nevarila kdyz jsem byla v tom obchodu, chodila jsem zrovna po pohovorech :)
Odpovědět
Profilova fotka
ve včerejším Pod pokličkou bylo o ekologickém ujlízení, ale malá zrovna sužovala, tak z toho moc nevím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky chystam si veci na tu operaci, mate nejaky tipy jak zmirnit nasledky narkozy a neco dobryho na jizvy a lepsi hojeni ran? =-)
Odpovědět
miuš, na jizvy je prý nejlepší čisté vepřové sádlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To budou mít děcka radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar ja bych radsi neco co sebou muzu vzit na kliniku :-N kdyz tam vytahnu kybl sadla a zeptam se jestli si to muzu strcit u nich do lednice tak mi tu operaci neudelaj protoze si budou myslet ze jsem blazen :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?