Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 chloe - to, ze je prebiovano si myslim taky... bio je fakt kde co. Ja myslim, ze nejlepsi je jist potraviny v zakladni forme at uz bio nebo nebio a u toho mlika si zjistit zdroj (pokud ma clovek dobrou snasenlivost mlika a chce ho jist)
29. led 2010 ve 13:01  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
Registrovala se 13. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 519 příspěvků.
  • Svatba byla 17. září 2006
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
Registrovala se 13. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 519 příspěvků.
  • Svatba byla 17. září 2006
 jaj Rosi,ja to mleko beru jen jako priklad...ze u tech mlecnych produktu (at uz kozich,ovcich,kravskych)me to tak napadlo...ale da se to aplikovat i na zeleninu,obili,apod...Jak ja vim,ze biomrkev,ktera je uplne krasna,stejna jako normalni mrkev je fakt bio??U ovozelu jsem si vzdy myslela,ze organicke jsou na tom hure se vzhledem...Jenze trebas tu neni rozdil a tak nevim podle ceho zjistovat...Jen duverovat podle firmy???
29. led 2010 ve 13:07  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 chloe - to by me taky zajimalo, pac v penny maji nadhernou biomrkev za 14 kc/kg... Asi by to chtelo lip osefovat ty certifikaty...
29. led 2010 ve 13:19  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 4576 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
butt
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 4576 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 erinko dekuji za uklidneni emoticon
a tobe josefko za rady emoticon zkusim se podle toho zaridit.vitaminy jim...
cim vic nad tim premyslim, tak tim vic mi prijde, ze ten doktor je mimo...
29. led 2010 ve 14:20  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
    Slovensko
 butt doktory su niekedy divni - ja mam jedneho doma emoticon jedz na co mas chut ale samozrejme trosku davaj pozor aby to nutricne bolo ok a zachvilu ti uz prestane byt zle. cestoviny su vyborna vec lebo uvolnuju postupne sacharidy, tak skus spaldlove cestoviny, tie su zdrave! a ako Josefka tvrdi, jedz stale malo; ja som do 19 tt pribrala asi 1.5kg, priberat zacnes ku koncu, tak sa neboj emoticon nie je dolezita tvoja vaha ale vaha babatka a ak si dobre pamatam tak vitamin B6 je proti nevolnosti, ale musis sama odsledovat co ti robi najlepsie proti tomu, mne pomahalo neustale po male jest a necitit v ziadnom pripade hlad emoticon
29. led 2010 v 15:56  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
    Na Lipnici
 butt, já jsem na konci 6. měsíce měla nahoře 2 kila emoticon a pak jsem za 5 týdnů přibrala 5 kilo emoticon zatímco kámoška hned na začátku nabrala 12 kilo a teď, v 7. měsíci, nepřibírá vůbec... každý to má jinak a mimčo si samo vezme, neboj emoticon
29. led 2010 v 16:16  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 31. května 2008
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
 Butt a proč to řeší neurolog?

Dneska v Sama doma vyráběli měsíčkový krém. A už jednou jsem tam zahlídla, že si vyráběli krémy. Akorát jsem u toho přebalovala, tak jsem toho moc neslyšela.
29. led 2010 v 16:51  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
fotoportrét
fotoportrét
butt
 holky jste fakt moc zlaty emoticon ja vim, ze doktori jsou kolikrat divni emoticon tohle byl ale jeden z mala, u kt jsem mela relativne pocit, ze by mohl byt dobrej...ted si skoro vycitam, ze jsem ty jeho poznamky na moje jidlo a vahu vubec resila, jen jsem proste ted priserne precitlivela a nejak me to vzalo emoticon me jinak celkem pomaha zazvorovej caj, tak ten piju furt...
betelgeuzz - resi to nefrolog, ja k nemu chodim, pze jsem mela nedostatek mineralu, tak se resilo, jestli mam vadny ledviny, nebo co..a ted k nemu chodim casteji, kontroluje jestli mam vsech mineralu dostatek...
29. led 2010 v 17:49  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
 Já myslela, že je to překlep emoticon
29. led 2010 v 19:44  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
Registrovala se 31. prosince 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 407 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Pezinok, Region Pezinok.
  • Svatba byla 7. května 2011
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
Registrovala se 31. prosince 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 407 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Pezinok, Region Pezinok.
    Slovensko
 to je hrozné, akurát dávali v správach že v školách a u rodičov nie je záujem o ovocie na školách, že rodičia platia štvrtinu ceny a zvyšok platí EÚ, a že decká dostanú nejaké jabĺčko alebo niečo počas veľkej prestávky, a strašné komplikácie zrazu a že možno budúci školský rok to už ani nebude pokračovať...ilustračné zábery ako si decká berú palacinky a nejaké divné mäsá emoticon emoticon
29. led 2010 ve 20:03  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
    Slovensko
 teraz pozerám že už na začiatku januára keď to malo štartovať to asi nebolo nejako extra žiadané:
http://www.sme.sk/c/5178220/lacne-ovocie-a-zeleninu-by-malo-od-januara-dostavat-460-skol.html

ovocie a zelenina do škôl, od dodávateľov z okolia, no keby mám dieťa tak som z toho úplne nadšená... strašne ma rozčuľuje tá situácia na školách a v škôlkach, a to nechcem ani len vedieť ako ma to bude rozčuľovať keď budem mať deti..
29. led 2010 ve 20:10  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
 Na biosféře mají 70 % slevy na biobavlnu, jsou tam i dětská body za 105 kč. Škoda, že nám to velikostně nesedí emoticon
29. led 2010 ve 21:11  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 Dneska jsme byli na obede s nasi tehotnou sefovou, ktera odchazi na materskou - k obedu si dala silne smazeny mega hranolky s nejakym masem, kolu a zalila to kafem - te nemocnicni strava vadit nebude emoticon. Mela k tomu trochu zeleninoveho salatu, ten samozrejme nechala emoticon emoticon emoticon
29. led 2010 ve 23:35  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 josefko, to je chuťovka emoticon
No, ja jsem zas byla s malou neteří (2,5 r)a jejíma rodičma v cukrárně. Neteř nejdřív spapala zmrzlinku, pak oplatky a pak furt mrčela, že chce bonbonky, ještě to zalila dětským punčem a nakonec zbodla pár hranolek emoticon Co mě ale zaráželo nejvíc, tak že ona furt chtěla další a další kokina i když byla po cukrárně emoticon
30. led 2010 v 09:32  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
fotoportrét
fotoportrét
butt
 josefko z te tve sefove maji doktori urcite radost, protoze jiste pribira emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
30. led 2010 v 10:01  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 Holky objevila jsem instantni pohankovy vlocky a do prace na rychlou svacu si je nemuzu vynachvalit. Resila jsem totiz co budu požírat v práci, pač ráno teď v zimě ne vždycky zvládnu snídani (jsem strašně zpomalená) a pak dostanu mega hlad a resila jsem to celozr. pečivem, nic moc. V létě to řeším ovocem, ale to bych teď ráno asi nepozřela...
Pak se mi taky osvedcila kombinace spirulina plus pampeliskovy caj, tak peknou plet jsem od vysazeni HA jeste nemela emoticon
Nicmene jsou od kolegu v praci neco chytla, ve ctvrtek je bolelo v krku a chlemtali coldrexy a ja jsem vcera celej den prochrapala, pritom teplotu mam malinkou, meli jsme jet s m dnes lyzovat, tak jel sam, aspon teda muzu celej den cist slepici casaky a stranky na netu emoticon
30. led 2010 ve 12:11  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
 Rosi, instantní pohankový vločky jsem si kdysi koupila a málem jsem se z nich pob.... emoticon A přitom pohanku mám ráda, ale tohle jaksi divně chutnalo i "smrdělo" emoticon

Josefko, co říct emoticon
30. led 2010 v 16:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
 tak mame vyzkousenej satek, zatim ve vazani nemam moc cvik, ale kdyz se to konecne povedlo, tak musim rict, ze to je uuuuzasna vychytavka emoticon fakt bezva emoticon

super, ze neva, ze se to tady hemzi deckama emoticon , akorat teda asi bude casem problem neco dohledat.

JOoo, koupila sem si nakonec ten krem od weledy, ten mandlovej, jak sem futr premyslela, jestli do nej jit nebo ne, a rikaly ste ze je hrozne mastnej atd, no tak u me je to favorit cislo jedna, na zimu fakt uzasnej, hotovej zlatej gral emoticon navic sem k tomu dostala zadara pixlu cistici mandlove emulze, ta taky super emoticon mam radost emoticon btw. ten krem je super i na bradavky po koju emoticon

eri, ja mam vkladacky popiny jak normal, tak se savym jadrem, tak nocni, ale vsecko je ji to desne veliky a ma pak zadek hrozne vysoko nad hlavou a blbe se ji dejcha emoticon fakt me to hrozne mrzi, ze to ted asi nepujde, mela sem tady mudru a zkousely sme kdejakou variantu (je desne to fajne zenska) a vubec se nam nepovedlo na nic prijit, leda jeji napad s igelitem, pry nekdo dava na novosklad igelit u nedonosenych malych deti, ale to se me zda husty teda, do toho nejdu ... Hele, kdyz das novosklad a vkladacku, tak za jak dlouho menis? za hodinu?

bet, mala ma 2230, je takovej drobek, takze jediny, co ji sedelo byl jenom cistej novosklad, nic jinyho, jenze ten me hned procurala, moc toho ta samotna plena nechytne. Taky sem si rikala, ze pockam do 3kg, pak uz ji budou ty popinovy kalhotky a bude po problemu, jenze me to stve ty papiraky, proste bych to nejradsi aspon trochu prostridala.

juju, no vsecko ji je veliky, do tech kalhotek co mam (a to sou od narozeni) by se vesla tak 3x... emoticon

chaar, doufam, ze kvokat ani mimisovat tady nikdo nezacne, bych se osypala a nepomohla by me ani weleda emoticon emoticon

misto snapky sem ted dala monitor dechu (mam klip na plenu) a drzelo to pekne emoticon snapky mam u segry, musi me je dovezt emoticon stejne na ne nespecham, vzhledem k minivelikosti male abry emoticon

butt, nekdo proste nepribira, kamoska ma stejnej problem, vubec na ni neni poznat ze je tehotna a nepribira, ja sem zas naopak pribrala 21,5 kg a ted uz mam nastesti jenom necelych 10navic, snad to pujde brzo dolu

josefko, no fuj, z tvoji sefove se me zvedl kufr emoticon
30. led 2010 v 18:55  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 josefko, tak tvoje šéfová je teda borka emoticon to by asi moje mimino nevydejchalo, tomu stačí trocha kafe a pomstí se mi nevolností emoticon a na hranolky a smažený věci ani vůbec nemám chuť emoticon jo a tuhle jsem si dala v restauraci čokoládu s jogurtem (jako na pití) a byla hrozně dobrá a hustá, že by se dala jíst lžičkou - no a miminko mi pak celý večer kopalo jak divý emoticon emoticon holt asi bude na zdravou stravu emoticon
30. led 2010 v 19:04  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
 Abro, tak to máš ještě menšího drobečka než já. Ale jen o 10 g, tak si to umím docela přestavit emoticon A novosklad s vkládačkou jsem měnila vždy, když se probudila. To bylo tak po 2 - 3 h. V podstatě je to do dnes.
30. led 2010 v 19:29  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 Abro, moc nechápu to s tím igelitem, jako že má všechny svrchní kalhotky velký? Já se teďka zbavila NB Bambino Mio, mrkni na ně, ty jsou maličký, na mini mimčo by mohly být v pohodě, já je 3kg Barče ani nedávala emoticon http://www.branakdetem.cz/svrchni-kalhotky-mio-soft.htm

Já přes den dávám novosklad s vkládačkou bez svrchních kalhotek, má jen bodyčko a ponožky a měním po počůrání, když má svrchňáky, tak měním po kojení, to je za 2-3 hodiny...
30. led 2010 v 19:43  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
 abra to ma mrzi s tymi plienkami, ja som preto nakupila mini velkosti pre NB a stvorce, ja si fakt neviem predstavit ako tie baby balia detuchy do Univelkosti emoticon a nemas aspon bio/ekojednorazovky? tie Wiony su fakt minimalicke, aj ked cca 4-5x drahsie ako pammpersky. Mne moja mamca hovorila, ze ma prebalovala tak 9krat za den a to som spavala v noci vkuse 12hod bez zobudenia/prebalenia, takze to vychadza na cca 1.5 hod. Skus mozno nejaku babmbusovu vkladacku/separacku - ja som si kupila od Tots bots. ale novorodenci sa prebaluju velmi casto emoticon

Inak pre mna je mandlova weleda No1 uz velmi dlho. emoticon Cez leto pouzivam mandlovy hydratacny a cez zimu a tehotenstvo ten klasicky a neviem si predstavit nic lepsie a vyzivnejsie na tvar. mam este aj ten na nepriaznive pocasie, ked mam velmi vysusenu tvar ale ten je fakt riadne mastny. Ozaj a ty ako kupes miniambru? a ake veci pouzivas? ja som samozrejme nakupila komplet celu sadu od Weledy emoticon

erinka ty mas skusenost s Bambino Mio? ake su tie plienky? tu je to spolu s Disanou asi najrozsirenejsi druh?
30. led 2010 ve 20:53  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
 baby a co hovorite na toto:
http://www.simplywashing.com/ a mate skusenosti s praskom Batole? A co ECOVER Delicate - v tom planujem prat detske oblecko
30. led 2010 ve 20:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 eri - tak to emoticon nechapu mne ta instantni pohanka chutna vic nez normalni.
catf - u nas je ten pastinak prave levnejsi nez petrzel, jako chipsy ho peces v oleji?
30. led 2010 ve 21:06  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 rosi, já s těch vločkách prostě cosi cítila, nevím... emoticon Mně nechutná akorát pohanka Lagris, jinak OK emoticon

Juju, Bambino Mio jsem měla jen svrchňáky, jinak nevím... Batole si holky docela chválí, zkušenost nemám...
30. led 2010 ve 21:09  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
    Slovensko
 čo sa týka výživných krémov na tvár neviem vynachváliť ružovú Laveru faces, už mám takmer celú radu, na moju suchú pleť som ešte nič lepšie nemala....mám taký ten lipozómový či aký krém, vhodnejší do chladného počasie, a je perfektný, ľahko sa roztiera a nezanecháva pokožku mastnú, nemusím čakať kým sa vpije, no priam ideál emoticon mám ho síce len krátko, ale zatiaľ som plne spokojná, uvidíme či mi to vydrží emoticon
30. led 2010 ve 22:34  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 jo a jeste k te moji sefove - tvrdi, ze ma chute na ovove (no aby ne, kdyz ho nikdy nejedla) a co myslite, ze ji? Obarveny ovocny zele emoticon emoticon emoticon .... pak se divila, kdyz ji pred 14 dnema rezali hemeroidy za ziva (jako ze bez anestezie emoticon) a pak mi tvrdila, ze na vyzivovych poradcich nesnasi, ze berou potravni doplnky - no ja teda radsi potravni doplnky, nez rezani hemeroidu emoticon

Jinak jsem se dneska dozvedela, ze Ecover koupila nejaka velka spolecnost (kterou si ted nepamatuju), ketra vyrabi klasicky detergenty emoticon

A mia asi zna cokosku Green& Black??? - tu ted koupil Kraft emoticon
31. led 2010 v 00:34  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 josefko emoticon v Irsku se to řeže za živa, jo, to jsou mi metody emoticon
31. led 2010 v 09:08  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
 josefko, nebud sklamana z Ecoveru - typicki Belgicania, ked na niecom zbohatnu a uz sa im s tym nechce tahat a chcu v 40tke na dochodok tak to predaju - tu to funguje stale a so vsetkym, lebo ludia casto robia veci nie z presvedcenia ale kvoli zisku emoticon

baby, ja mavam priserne sny v tehotenstve - citala som ze je to normalne ale potom sa cely den citim z toho tak ponuro emoticon

erinka a tie vrchne boli ok? ja cchem kupit jedny vrchne pre novorodenca, su ok?
31. led 2010 ve 13:17  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 juju, měla jsem ty novorozenecký, malá měla 3kg a teda ani jsem je nezkoušela emoticon Mně přišly maličký na to, abych do nich narvala novosklad, ale kamarádka to její 3kg dceři dávala na novosklad měsíc v pohodě, takže jsou asi dobré...Asi kdybych to vyzkoušela, tak tam ten novosklad asi narvu emoticon Ale jinak mi přišly v pohodě, jako dobře udělané...
31. led 2010 v 16:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš