Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
abro myslim na vas, drzim palce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky normalne cumim jak puk, Meg ( jeden z mych psu) ma silenej zanet zubu a dasni, ma to uplne hnedo-cerny a strasnej puch z pusy, snazim se ji to porad cistit ale brani se a nikdy to nejde porade navic ji zacnou hned krvacet dasne tak jsem v zoufalstvi zkusila postrikat ji to slabym roztokem MMS, normlane ten zapach ustoupil tak o polovinu, tomu bych nikdy neverila, nic co jsme do ted koupili nefungovalo :-.
Odpovědět
Mia ja si to chci objednat az prijedu zpet do CR...Hm s tim zanetem by chtelo neco delat,pokud ma zubni kamen...tak ma zanet dasni...chce to odstranit zubni kamen...Pudlove a vubec tito slechteni psi jsou na to haklivy...
Odpovědět
Profilova fotka
zubni kamen nema, zaplatili jsme ji cisteni v narkoze, pred asi trema mesicema mela zoubky uplne krasne cisty, jenomze se ji to vratilo a to moje chaby cisteni behem zapasu o zivot to nezachranilo a bohuzel uz teda tak spatny ze kdyz na nekoho dychla tak to bylo na pozvraceni nehlede na to jak chuderka musela trpet a nechavat ji uspavat kazdyy tri mesice je nerealny a ja cetla na te webovce ze si tim cisti zuby lidi a ze to leci zanety a nici bakterie v puse tak me to tak napadlo a cumim jak blazen, jako jasne po prvnim osetreni ji nezmizi co tam ma ale ten zapach fakt ustupuje desne rychle, usla hned potom jak spalek a kontroluju ji, nesrovnatelny zlepseni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
abra :-. - drzim ti moc palce.
Odpovědět
Profilova fotka
abra, držím palce, nech nebudú musieť malú abru vyvolávať a nech je všetko v poriadku ;-)
Odpovědět
Abro: Držím palce, ať je miminko zdravé brzo na světě!
Odpovědět
Tak já jsem včera večer přišla o takovou novinku. Abro, držím palce, ať jde všechno jak má a obě jste v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
abra, drzte sa!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Abro, snad už je malá v pořádku na světě!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nemůžu nikde najít složení a ani bych se v tom nevyznala :-) Co si myslíte o tomhle prášku? http://www.qalt.cz/praci-prostredky-p...
Odpovědět
Abro, držím palce, ať se malá Abra bez komplikací a bez přemlouvání vylodí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
teda, holky, řeknu vám, že jsem z té abry nemohla spát :-N pořád jsem se budila a byla jsem nervózní, jestli mám miminko v pořádku a všechno na svém místě :-N naštěstí miminko je empatické a pokaždé mě koplo, abych se uklidnila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abra drzim palce! x-) nech je malicka silna a nech vsetko dobre dopadne erinka vcera som zabludila do CZ diskusie o plienkach - ta SK je vkuse dookola o tom istom :-( a tiez ma ten prasok zaujal. Pisu ze splna EU normy, tak hadam bude ok. Len kde ho ja tu alebo na Sk kupim :-S charleene treba sa upokojit, moze sa stat vselico, len treba verit ze nie nam :-N (to mi stale hovori moj manzel, ked pridem domov s hrozostrasnymi pribehmi :-S )
Odpovědět
juju, to si říkám taky, ve dne problémy nemám, ale když se vzbudím v noci, tak mě napadají různé blbosti :-N
Odpovědět
Chaar :-D ...Noc ma svoji moc...Ja napriklad tehotna nejsem,ale v noci me napadaji take jen same blbosti... :-D ,ale nekdy az tak debilni blbosti,ze se nad tim sama pozastavuji... 8-(
Odpovědět
hlavně já jsem zdravotnický dítě, takže mám v tomhle větší povědomí než třeba jiní lidi... a když jsem šla na operaci s kolenem, tak mi doktor říkal - a počítáte s tím, že budete mít komplikace? protože příbuzní zdravotníků mají vždycky nějakou komplikaci...:-N když jsem pak šla z nemocnice naprosto v pohodě, tak jsem si říkala, že tentokrát mě to minulo - jo, minulo, a když mi dělali druhé koleno, tak jsem dostala trombózu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem na abru myslela - byla moje prvni myslenka rano :-). Snad mala abra do rana vyklouzla sama. S tou noci to mam taky tak - zrovna vcera jsem se nejak rozhodila - nejak jsem omylem zabloudila na tema "Zemrelo mi dite" a v posteli me napdala takova silena blbost (netykalo se to teda abry) a protoze mam silnou predstavivost, tak jsem tam snad pul hodiny brecela jako rak =-) =-) =-) - jsem bulela a zaroven si rikala, jak jsem blba, ze jsem se tak vzila do neceho, co se nestalo :-N Chaar, juju budte v pohode, nemusite mit vsechno :-) Juju, s tim ockovanim jsem ti chtela rict, ze ten kamarad ti to rekl dobre - nikdy nedavej zadnou kombinaci, vzdycky jenom individualni vakciny. Ty kombinace byvaji stabilizovane rtuti a rika se, ze mohou vyvolat autismus. Kdy ze to mas ten termin?
Odpovědět
Profilova fotka
josefko, a ty myslíš, že bych si mohla vymoct očkovat něco samostatně, když tu se prostě očkuje hexa??
Odpovědět
Profilova fotka
erinko, ja jsem o tom presvedcena - zkus zapatrat, ale samostatne vakciny rozhodne existuji.
Odpovědět
Profilova fotka
erinka, ked sa chce da sa vsetko. ;-) Ja to mam jednoduchsie v tom, ze manzel to malickemu aj sam pichne, cize uz len zohnat vakciny (ale urcite sa aj v tvojom okoli najde nejaka dobra dusa). Sa obavam, ci ich ale este vyrabaju po samom. Skus sa informovat u lekarnika. Na plienkovych diskusiach baby casto pisu, ze po ockovani su deti v hroznom stave - bozinku, sa len cudujem co su to za svinstva. moj termin 11/05 a maly je taky zivy, ze mam pocit, ze by uz siel rad na olympijske hry :-D teraz tak dufam, ze bude zatial praktizovat len v bruchu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
josefka... na temu "Zemrelo mi dite" som kedysi zabludila tiez a bola som rozhodena pekne dlho |-| tiez som sa vzila do niecoho co sa nestalo a mohla som si oci vyplakat... inak toto robievam casto, ze prilis vela casu a energie venujem veciam, ktore sa nestali a "riesim ich"... proste myslim na to, co by bolo keby... nadavam si za to a miestami uz si pripadam vazne ako cvok :-S ...proste pozitivne myslenie je pre mna niekedy sci-fi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tímhle myšlením si akorát něco negativního přivoláte... Někdy to dá víc práce se dostat ven z bludných představ, ale pořád máte moc fantazii ukočírovat, a cokoli budete vysílat, to se vám velice pravděpodobně vrátí, tak se na to vykašlete :-) Pomůžu vám - ráno mi přišla sms, že se malá abra narodila o půl třetí v noci, snad se na mě velká abra nebude zlobit, že jsem to řekla dřív :-) Ale když jsem četla, jak jste na ni myslely, tak to muselo ven ;-) Víc takových sms po ránu - měla jsem radost jako malá x-) x-)
Odpovědět
Tak to je super Petuli,to to slo rychle... x-) ,snad jsou obe v poradku??Jak moc predcasne se mala narodila?? S tim vzivanim se do ruznych pocitu mi povidejte... 8-(
Odpovědět
posílám obou gratulace. Chloe, včera psala, že je v 36. týdnu.
Odpovědět
Profilova fotka
parada, gratulace obema abram !!!!!! x-) x-) x-) gwyn - to je presne - me uz se to teda ted nestava moc casto :-), ale vcera se mi to fakt stalo uplne brutalne :-D juju - no jo vlastne, ja jsem fakt uz asi dementni, vzdyd jsi to psala :-) - malej jujacek bude mit narozky stejne jako ja :-D :-D
Odpovědět
Co si pamatuju s pár diskuzí o očkování, tak je docela problém sehnat jednotlivé vakcíny samostatně, protože ne všechny existující jsou registrované v ČR. Ale víc jsem se o to nezajímala, teď máme hexu odloženou, takže na 2 měsíce je pokoj. Takové alternativní stránky o očkování jsou www.rozalio.cz Máte zkušenost s rychlokvašením zeleniny? Našla jsem recept, ale tam doporučují tu zeleninu přikrýt zelným listem. myslíte, že je ten list nutný?
Odpovědět
Příspěvek k "chybějící" MS po vysazení HA. Toto téma se zde už vícekrát probíralo, tak si po dnešní návštěvě gynekologie dovolím napsat svůj tip, pro ty, kteří sem s tímto problémem ještě občas zabruslí :-). HA jsem brala 4 měsíce na doporučení mé předchozí Dr. - ani nevím jak se to stalo, prostě mi ji vnutila, žádné problémy jsem neměla, něco plácala o problému, já se vyděsila a kývla... Jsem blbka, to jsem neměla dělat, ale neměla jsem jí prostě důvod nevěřit a někdy se člověk prostě spolehnout musí, když tomu sám nerozumí... |-| Po 4 měsících jsem se naštvala a skončila s tím, dělalo mi to zle. Moje Dr. mi rvala vyvolávačku a HA zpátky. Vaječníky byly divný (ale naštěstí bez PCO), sliznice nízká. Tentokrát jsem se nedala, začala jsem pít Femigard a kontryhel a čekala a vyměnila doktorku. MS se dala vcelku do o.k. a po 4 měsících mám zase vše v pořádku. Z veliké části díky bylinkám. Moje nová dr. se tomu sama hrozně divila, ale uznala to x-). Takže doporučuju kontryhel, femigard a nedat se ;-). Akorát jsem dostala Utrogestan na podporu tak nějak všeho a teď tu na to hledím a uvažuju, jestli to brát nebo hodit do koše... =-). Nevíte někdo?
Odpovědět
A gratuluju Abře k malé Abře x-)
Odpovědět
Profilova fotka
obe abry zdravi bioklub :-D :-D diky za drzeni palcu, jsme oka, vsecko dobry, mala je teda na nahrivani, bohuzel ju nemam u sebe, ale hlavne ze je oka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?