Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
takze odedneska radim cukr mezi drogy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abra me staci videt co udela mala oranzada se synovcem :-D :-D :-D :-D koka kolu bych mu nedala ani za milion :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja sem uplne cucela, fakt jak to pusobi, kdyz sem drhla spary mezi kachlickama v koupelne pul hodiny, tak me doslo, ze asi neco neni v poradku :-D no proste fakt jak speed :-D
Odpovědět
Profilova fotka
abra co ze to v tom presne bylo? ja potrebuju do konce tydne udelat hafo uklidu :-N :-D
Odpovědět
tak na mě to teda tak nepůsobilo :-N prostě jsem to vypila, zašila jsem se k taťkovi do kanceláře, tam jsem si 2 hodiny četla, šla na druhý odběr a pak domů :-N :-D a žádné hyperaktivní stavy si nepamatuju :-D i když je pravda, že já si občas něco sladkého dám, takže na cukr jsem docela zvyklá :-D holka, co tam byla se mnou, mi říkala, že klidně na posezení sní 3 snickersky, takže prý trocha sladkého čaje ji nerozhodí - tak to jsem fakt nevěřila :-o já měla snickersku naposledy asi před 3 lety, protože jsem ji od někoho dostala a byla jsem schopná pozřít půlku a hotovo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mio, mraky cukru na ex :-D chaar, ja mela nejakej zkracenej test, jenom sem to doma rozmichala ve 2dc a kopla to do sebe a pak sem jela za mudrou, no ale teda ten blazinec co to se mnou udelalo :-D :-D Ja normalne nejaky sladky taky jim, a nepusobi to na me tak, ale tohle bylo teda neco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chaar tri najendou? :-N ty blaho, ja kdyz do toho kdysi omylem kousla tak sem mela zalepenou pusu jeste pul hodiny potom :-D abra kurna ale ja nemuzu pribrat, to uz bch musela chodit naha :-N tak to asi budu holt muset old feshion :-D nenadopovana :-D ja si pamatuju kdysi jsem brala jedny nechvalne znamy prasky na hubnuti a to byl hukot, litlala jsem jak stihacka, nespala jsem, udelala jsem za jeden den prace jak za tyden :-N
Odpovědět
aha, já jsem tam šla ráno nalačno, vzali mi krev, dali mi čaj a řekli, že mám přijít za 2 hodiny na další odběr... ale že doporučují se nevzdalovat z areálu nemocnice a nepodstupovat nějakou fyzickou námahu, protože by se mohlo stát, že to vyzvracím, a musela bych znova :-N mně teda nejvíc vadilo, že jsem se nesměla ani napít, to bylo nepříjemný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mio, no, tak to nevim, po tom cukru bys asi nabrala na sto pro :-D bylo ho fakt hodne, takovej pytlicek... sem zvedava, jesti dneska usnu :-D chaar, ja sem mohla co sem chtela, aji snidat rano, pohodicka :-D sestra soupla krev z prstu do takovy masinky a hnedka me rekla vysledek, no po tom co sem prave slysela story o techto testech, taxem byla rada za svoji pokrokovou doktorku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chaar to je hnus kdyz se clovek nesmi ani napit, to nesnasim dycky pred operacema sem nesmela pit od pulnoci :-S
Odpovědět
kterej ten robot chces zkouset ty catf? jinak jsem si koupila bio zvykacky Chicza a jsou fakt hnusny... po dvou zvyknuti se zacnou rozpadat...
Odpovědět
abro, tak to máš fakt dobrý, já tam musela nalačno, takže jsem vlastně nejedla až někdy do 11 dopoledne :-N jen jsem si u taťky potom dala sklenici vody... a měla jsem 2 odběry ze žíly plus ještě 2x moč
Odpovědět
Článek se načítá
holky, ja bych potrebovala tak dvacet robotu na vsechny prace ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
ještě 2 dotazy k té cibuli: 1) jak dlouho se to musí louhovat? 2) jí se i ta cibule nebo jen ten sirup, co to pustí?
Odpovědět
Profilova fotka
chaar, jojo, takovy veci sem o tech odberech prave cetla, a to by me musel odtam nekdo odnest, nesnasim nepit (omdlivam) a odbery krve (taky omdlivam :-N ) k ty cibuli: 1, nez to pusti stavu (ja to nechavam pres noc, tak nevim, jaka je nejkratsi doba) 2, jenom ten sirup
Odpovědět
Profilova fotka
mia, vy mate barak s 11 mistnostmi :-. - a bydlite tam sami? To bych se z toho po ... tohle uklizet. ja jsem hotova z toho naseho a rikam si, ze priste az budu kupovat nejakou nemovitost, tak rozhodne maly byt nez jakykoliv patrovy domek :-D abro, co presne jsi to pila - ja se desim, az budu muset na tehu test tady. Tady davaj vypit jakysi Lucozade, coz je nechutna barevna limonada - uz vidim, jak se tam s nima budu hadat, ze tohle pit nebudu, ze jsou v tom barviva 8-(
Odpovědět
josefko, já jsem pila normálně čaj s glukózou a citronem, trochu to štípalo v krku, ale jinak to šlo...
Odpovědět
Profilova fotka
josefko, nejakej druh cukru (glukoza?) a bylo to bily, zadny barviva nic, odsypali mi to do papirovyho pytliku, takze origos obal se slozenim nemam :-( a kapla sem si do toho grep :-D
Odpovědět
ahojte mate niekto skusenosti s logona kremami?? prosim pozrite sa mi na toto zlozenie ci je koser (INCI) Aqua (Water), Glycine Soja (Sója) Oil*, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Lanolin, Triticum Vulgare (Pšeničné klíčky) Germ Oil, Olea Europaea (Olivový olej) Fruit Oil*, Chamomilla Recutita (Rumanček) Extract*, Hamamelis Virginiana (Vilín) Extract, Malva Sylvestris (Slez) Extract*, Sodium PCA, Parfum (Esenciálne oleje), Tocopherol, Xanthan Gum, Sodium Citrate, Citric Acid, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol *suroviny z kontrolovaného biologického pestovania dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
cibulu tiez nechavam cez noc stat... s cukrom to pusti viac stavy?? =-) tak to nabuduce vyskusam
Odpovědět
lenki, logona krem ma urcite na obale logo BDHI.. logo viz link http://www.maxikosmetika.cz/index.php... neznam produkt od logony, ktery by tento certifikat prirodni kosmetiky nemel, takze logona je obecne ok
Odpovědět
lakuca, chci si pujcit roombu :-)
Odpovědět
cat diky, ja som myslela ze certifikat sa dava firme, nie konkretnemu produktu?? =-) ved aj weleda ma bdih a nie vsetko je ok, vid rozmarinovy sampon
Odpovědět
aha vidim ze v tom clanku od teba je ze certifikat je na konkretny vyrobok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
josefko to neni vsechno, to jsou mistnosti ktery musim uklizet pravidelne :-N :-N vsak uz mi z toho hrabe, ja nevim proc se tu tak prasi silene, utru prach a za dva dny se do toho da psat vzkazy ]-(
Odpovědět
holky, ty testy na glukozu jsou povinny? mne to prijde dalsi volovina, prece kdyz mam prubezne krevni testy OK, tak snad se mi to v tehotenstvi nijak nepo... ne?? jako ja uz moc sladky nejakou dobu nejim, a nevim, proc takhle testovat zdravy lidi...
Odpovědět
Abro, to je otázka, jestli je tvoje doktorka pokroková, nebo lajdák. mě právě od toho testu odradilo, že každý doktor to dělá jinak. Jak pak můžou být ty testy průkazný? některým holkám dají třeba sníst 2 koblihy. Kamarádce zase neřekli podmínky testu, takže jí poprvé vyšel cukr vysoký a až sama začala pátrat, tak zjistila, že před tím měla vysadit léky, které bere. Od té doby už měla cukr v pořádku, ale to už nikoho nezajímalo a byla brána jako cukrovkářka. pak chodila do poradny vysedávat s důchodcema. Rosina, povinný to není. V podstatě žádný test v těhotenství není povinný, je jen na tobě, na co se rozhodneš jít.
Odpovědět
Profilova fotka
rosi, nejsou povinny, muzes to odmitnout, prave me to prislo docela zbytecny, kdyz me pokazdy vlastne kontrolujou cukr v moci zejo... Jako na ten test na tu diabetologii bych nesla, takovou dobu nejist, nepit, pak nekde dve hodiny litat a jeste aby me mezitim 2x brali krev, to si nemyslim, ze je pro to decko oka, pac i ja bych to blbe nesla, takze tim padem i mala... bet, nerekla bych, ze je lajdak :-N Na ty testy existujou ruzny metody, stejne jako na jakykoli jiny vysetreni, ke stejnymu vysledku se prece da dojit ruznyma cestama, nejen jednou, takze tak je to i s timto testem. Ohledne prukaznosti toho testu me zarazi jedina vec a to je, ze ty hranicni hodnoty maj nastaveny podle prumeru (stejne jako u spousty jinych testu), coz ja si myslim, ze v tomto pripade muze byt skutecne zavadejici. Jinak ten cukr v krvi pri ruzny citlivosti testu (a pristroju co to testujou, plus postupu, kteryma se toho docili - at uz klasika tim, co meli jini, nebo tim, co sem mela ja, nebo tema koblihama) proste zareaguje, kdyz by ten nalez mel byt pozitivni. Proc si ta tvoje kamaradka nevyzadala opakovani toho testu, pripadne se nezajimala o to, ze do ty poradny s duchodcama nemusi, kdyz vi, ze ten test byl zkreslenej lekama?
Odpovědět
Profilova fotka
betel a ty jsi na tom testu byla?
Odpovědět
josefko, mohla bych se taky na něco zeptat? Co tě napadá za potraviny/doplňky, které slouží jako rychlý vydatný zdroj energie, zároveň nic extra těžkého. Glukopur a pangamin mi dělají zle :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?