Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 takze odedneska radim cukr mezi drogy emoticon emoticon
2. pro 2009 v 15:36  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 abra me staci videt co udela mala oranzada se synovcem emoticon emoticon emoticon emoticon koka kolu bych mu nedala ani za milion emoticon
2. pro 2009 v 15:53  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 no ja sem uplne cucela, fakt jak to pusobi, kdyz sem drhla spary mezi kachlickama v koupelne pul hodiny, tak me doslo, ze asi neco neni v poradku emoticon no proste fakt jak speed emoticon
2. pro 2009 v 15:56  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 abra co ze to v tom presne bylo? ja potrebuju do konce tydne udelat hafo uklidu emoticon emoticon
2. pro 2009 v 16:01  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
    Na Lipnici
 tak na mě to teda tak nepůsobilo emoticon prostě jsem to vypila, zašila jsem se k taťkovi do kanceláře, tam jsem si 2 hodiny četla, šla na druhý odběr a pak domů emoticon emoticon a žádné hyperaktivní stavy si nepamatuju emoticon i když je pravda, že já si občas něco sladkého dám, takže na cukr jsem docela zvyklá emoticon

holka, co tam byla se mnou, mi říkala, že klidně na posezení sní 3 snickersky, takže prý trocha sladkého čaje ji nerozhodí - tak to jsem fakt nevěřila emoticon já měla snickersku naposledy asi před 3 lety, protože jsem ji od někoho dostala a byla jsem schopná pozřít půlku a hotovo emoticon
2. pro 2009 v 16:10  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 mio, mraky cukru na ex emoticon

chaar, ja mela nejakej zkracenej test, jenom sem to doma rozmichala ve 2dc a kopla to do sebe a pak sem jela za mudrou, no ale teda ten blazinec co to se mnou udelalo emoticon emoticon Ja normalne nejaky sladky taky jim, a nepusobi to na me tak, ale tohle bylo teda neco emoticon
2. pro 2009 v 16:20  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 chaar tri najendou? emoticon ty blaho, ja kdyz do toho kdysi omylem kousla tak sem mela zalepenou pusu jeste pul hodiny potom emoticon
abra kurna ale ja nemuzu pribrat, to uz bch musela chodit naha emoticon tak to asi budu holt muset old feshion emoticon nenadopovana emoticon
ja si pamatuju kdysi jsem brala jedny nechvalne znamy prasky na hubnuti a to byl hukot, litlala jsem jak stihacka, nespala jsem, udelala jsem za jeden den prace jak za tyden emoticon
2. pro 2009 v 16:23  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 aha, já jsem tam šla ráno nalačno, vzali mi krev, dali mi čaj a řekli, že mám přijít za 2 hodiny na další odběr... ale že doporučují se nevzdalovat z areálu nemocnice a nepodstupovat nějakou fyzickou námahu, protože by se mohlo stát, že to vyzvracím, a musela bych znova emoticon mně teda nejvíc vadilo, že jsem se nesměla ani napít, to bylo nepříjemný emoticon
2. pro 2009 v 16:24  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 mio, no, tak to nevim, po tom cukru bys asi nabrala na sto pro emoticon bylo ho fakt hodne, takovej pytlicek... sem zvedava, jesti dneska usnu emoticon

chaar, ja sem mohla co sem chtela, aji snidat rano, pohodicka emoticon sestra soupla krev z prstu do takovy masinky a hnedka me rekla vysledek, no po tom co sem prave slysela story o techto testech, taxem byla rada za svoji pokrokovou doktorku emoticon
2. pro 2009 v 16:28  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 chaar to je hnus kdyz se clovek nesmi ani napit, to nesnasim dycky pred operacema sem nesmela pit od pulnoci emoticon
2. pro 2009 v 16:41  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lakuca
Registrovala se 30. října 2009 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
lakuca
Registrovala se 30. října 2009 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
 kterej ten robot chces zkouset ty catf?

jinak jsem si koupila bio zvykacky Chicza a jsou fakt hnusny... po dvou zvyknuti se zacnou rozpadat...
2. pro 2009 v 16:56  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 abro, tak to máš fakt dobrý, já tam musela nalačno, takže jsem vlastně nejedla až někdy do 11 dopoledne emoticon jen jsem si u taťky potom dala sklenici vody... a měla jsem 2 odběry ze žíly plus ještě 2x moč
2. pro 2009 v 17:01  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 holky, ja bych potrebovala tak dvacet robotu na vsechny prace emoticon emoticon emoticon
2. pro 2009 v 17:10  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 ještě 2 dotazy k té cibuli:
1) jak dlouho se to musí louhovat?
2) jí se i ta cibule nebo jen ten sirup, co to pustí?
2. pro 2009 v 17:27  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 chaar, jojo, takovy veci sem o tech odberech prave cetla, a to by me musel odtam nekdo odnest, nesnasim nepit (omdlivam) a odbery krve (taky omdlivam emoticon )
k ty cibuli:
1, nez to pusti stavu (ja to nechavam pres noc, tak nevim, jaka je nejkratsi doba)
2, jenom ten sirup
2. pro 2009 v 17:42  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 mia, vy mate barak s 11 mistnostmi emoticon - a bydlite tam sami? To bych se z toho po ... tohle uklizet. ja jsem hotova z toho naseho a rikam si, ze priste az budu kupovat nejakou nemovitost, tak rozhodne maly byt nez jakykoliv patrovy domek emoticon

abro, co presne jsi to pila - ja se desim, az budu muset na tehu test tady. Tady davaj vypit jakysi Lucozade, coz je nechutna barevna limonada - uz vidim, jak se tam s nima budu hadat, ze tohle pit nebudu, ze jsou v tom barviva emoticon
2. pro 2009 v 18:13  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 josefko, já jsem pila normálně čaj s glukózou a citronem, trochu to štípalo v krku, ale jinak to šlo...
2. pro 2009 v 18:15  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 josefko, nejakej druh cukru (glukoza?) a bylo to bily, zadny barviva nic, odsypali mi to do papirovyho pytliku, takze origos obal se slozenim nemam emoticon a kapla sem si do toho grep emoticon
2. pro 2009 v 18:22  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenki33
Registrovala se 3. dubna 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 20 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lenki33
Registrovala se 3. dubna 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 20 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojte mate niekto skusenosti s logona kremami??

prosim pozrite sa mi na toto zlozenie ci je koser
(INCI) Aqua (Water), Glycine Soja (Sója) Oil*, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Lanolin, Triticum Vulgare (Pšeničné klíčky) Germ Oil, Olea Europaea (Olivový olej) Fruit Oil*, Chamomilla Recutita (Rumanček) Extract*, Hamamelis Virginiana (Vilín) Extract, Malva Sylvestris (Slez) Extract*, Sodium PCA, Parfum (Esenciálne oleje), Tocopherol, Xanthan Gum, Sodium Citrate, Citric Acid, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol *suroviny z kontrolovaného biologického pestovania

dakujem
2. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
gwen83
Registrovala se 2. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 257 příspěvků. Má 1 přítele. Region Žilina.
  • Neví, kdy bude svatba
 cibulu tiez nechavam cez noc stat... s cukrom to pusti viac stavy?? emoticon tak to nabuduce vyskusam
2. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 lenki, logona krem ma urcite na obale logo BDHI.. logo viz link
http://www.maxikosmetika.cz/index.php?target=pages&page_id=U
neznam produkt od logony, ktery by tento certifikat prirodni kosmetiky nemel, takze logona je obecne ok
2. pro 2009 v 19:41  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 lakuca, chci si pujcit roombu emoticon
2. pro 2009 v 19:42  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenki33
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lenki33
  • Neví, kdy bude svatba
 cat diky, ja som myslela ze certifikat sa dava firme, nie konkretnemu produktu?? emoticon
ved aj weleda ma bdih a nie vsetko je ok, vid rozmarinovy sampon
2. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenki33
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lenki33
  • Neví, kdy bude svatba
 aha vidim ze v tom clanku od teba je ze certifikat je na konkretny vyrobok emoticon
2. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
 josefko to neni vsechno, to jsou mistnosti ktery musim uklizet pravidelne emoticon emoticon vsak uz mi z toho hrabe, ja nevim proc se tu tak prasi silene, utru prach a za dva dny se do toho da psat vzkazy emoticon
3. pro 2009 v 10:26  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 holky, ty testy na glukozu jsou povinny? mne to prijde dalsi volovina, prece kdyz mam prubezne krevni testy OK, tak snad se mi to v tehotenstvi nijak nepo... ne?? jako ja uz moc sladky nejakou dobu nejim, a nevim, proc takhle testovat zdravy lidi...
3. pro 2009 v 10:54  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 31. května 2008
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 31. května 2008
 Abro, to je otázka, jestli je tvoje doktorka pokroková, nebo lajdák. mě právě od toho testu odradilo, že každý doktor to dělá jinak. Jak pak můžou být ty testy průkazný? některým holkám dají třeba sníst 2 koblihy. Kamarádce zase neřekli podmínky testu, takže jí poprvé vyšel cukr vysoký a až sama začala pátrat, tak zjistila, že před tím měla vysadit léky, které bere. Od té doby už měla cukr v pořádku, ale to už nikoho nezajímalo a byla brána jako cukrovkářka. pak chodila do poradny vysedávat s důchodcema.

Rosina, povinný to není. V podstatě žádný test v těhotenství není povinný, je jen na tobě, na co se rozhodneš jít.
3. pro 2009 v 11:22  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 rosi, nejsou povinny, muzes to odmitnout, prave me to prislo docela zbytecny, kdyz me pokazdy vlastne kontrolujou cukr v moci zejo... Jako na ten test na tu diabetologii bych nesla, takovou dobu nejist, nepit, pak nekde dve hodiny litat a jeste aby me mezitim 2x brali krev, to si nemyslim, ze je pro to decko oka, pac i ja bych to blbe nesla, takze tim padem i mala...

bet, nerekla bych, ze je lajdak emoticon Na ty testy existujou ruzny metody, stejne jako na jakykoli jiny vysetreni, ke stejnymu vysledku se prece da dojit ruznyma cestama, nejen jednou, takze tak je to i s timto testem. Ohledne prukaznosti toho testu me zarazi jedina vec a to je, ze ty hranicni hodnoty maj nastaveny podle prumeru (stejne jako u spousty jinych testu), coz ja si myslim, ze v tomto pripade muze byt skutecne zavadejici. Jinak ten cukr v krvi pri ruzny citlivosti testu (a pristroju co to testujou, plus postupu, kteryma se toho docili - at uz klasika tim, co meli jini, nebo tim, co sem mela ja, nebo tema koblihama) proste zareaguje, kdyz by ten nalez mel byt pozitivni.
Proc si ta tvoje kamaradka nevyzadala opakovani toho testu, pripadne se nezajimala o to, ze do ty poradny s duchodcama nemusi, kdyz vi, ze ten test byl zkreslenej lekama?
3. pro 2009 ve 12:05  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 betel a ty jsi na tom testu byla?
3. pro 2009 ve 13:43  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gtver
Registrovala se 2. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1554 příspěvků.
  • Svatba byla 10. června 2006
fotoportrét
fotoportrét
gtver
Registrovala se 2. srpna 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1554 příspěvků.
  • Svatba byla 10. června 2006
 josefko, mohla bych se taky na něco zeptat? Co tě napadá za potraviny/doplňky, které slouží jako rychlý vydatný zdroj energie, zároveň nic extra těžkého. Glukopur a pangamin mi dělají zle emoticon
3. pro 2009 ve 14:15  •  Svatba byla v červnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš