Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
mio, ostrihať 8-) alebo aspoň podstrihnúť, mne to vždy pomôže...ale inak asi závisí od príčiny prečo vypadávajú, takže v tomto poradiť neviem :-( inak vás vôbec nestíham ani len čítať poslednou dobou ;-(
Odpovědět
mio, zalezi na pricine ;-) napis jaky mas podezreni, napisu ti, co s tim (sem v tom kovana, segra to resi tak pet let uz)
Odpovědět
Profilova fotka
ostrihani to nezastavi, to uz jsem kdysi zkousela, me to uz sice dela roky ale ted uz to vygradovalo fakt brutal, zacinam se bat ze budu mit brzo holy mista rosi ja fakt netusim cim to muze byt, nasla segra neco co ji pomohlo?
Odpovědět
Profilova fotka
mia, nezacaly ti vypadavat po tom savu? Zalezi, proc ti padaj, ale mohla bys zkusit Lopuchovy vyluh od firmy http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-na..., mamce to hrozne pomohlo.
Odpovědět
Profilova fotka
josefko to urcite ne, zacalo to uz pred savem
Odpovědět
Profilova fotka
vanilkovej mam pudr (prasek - namleta vanilka) uplne super vec, taky ve zkumavce :-D a lusk jednou za cas nalozim do toho cukru, jinak nic jinyho s vanilkou nedelam :-) butt, jedly/vyrobeny darky muzou byt uplne ruzny, podle toho kdo co ma rad :-D Dulezity je tomu najit nejakej peknej obal, sklenicku, pripadne udelat vlastni popisek atd, par tipu: Orechy nalozeny v medu (hooodne oblibeny :-D ), ruzny oleje s bylinkama (slavil uspech hlavne olivovej s vetvickama tymianu), ruzny druhy octa s bylinkama, Oleje koupelovy s bylinkama (super je levandule), oleje telovy s eterakama, ruzny druhy domacich pastik v peknych miskach, ovozel mošty ve skle, atd atd... dokonce sem jednou davala jako darek i domaci chleba :-D hele: http://picasaweb.google.com/verulinka...
Odpovědět
Profilova fotka
vy ty stresovy stupnici me vyslo 459 :-| :-| :-| pak proc sem furt marod :-D
Odpovědět
holky, sice to je mimo tema, ale nemate nekdo zkusenost(nebo nekdo ve vasem okoli) s tim robotickym vysavacem, co sam luxuje? vzhledem k tomu, ze jsem dosla k zaveru, ze nejsme schopny si najit cas na domaci prace, by se mi tahle vec dost hodila, jestli to teda vubec funguje =-)
Odpovědět
catf,já ho mám.... :-)
Odpovědět
napíšu pár zkušeností...je super,ale jelikož nám po baráku lítají psi,máme na podlaze chlupy :-p a musíme čistit ten sací otvor,ucpává se rychleji .Je naprogramovaný na všechny možné pohyby,nehodí se na koberce s delším vlasem,vyluxuje i sedačku...já třeba vařím,on si chlapec jezdí,občas se přistihnu,že za ním blaženě chodím a koukám.Jo,a nikde nesmí být střapce na koberci,to by se mu namotalo na kartáče.Já jsem spokojená,i když člověk stejně musí vyluxovat rohy normálním vysavačem.
Odpovědět
Profilova fotka
takovyho pomocnika bych brala vsema deseti :-)
Odpovědět
frisbee, ja prave koukala, ze maji nejakou verzi PET pro lidi, co maj doma zver(my mame dva kocoury, takze chlupu desne moc) a to mas tu roombu?
Odpovědět
Článek se načítá
catf,já mám Cleanmate QQ2L,nebyl až tak drahej jako jiné značky,taková střední třída...jj,někde jsem viděla ten PET vysavač...no ale 14 litrů se mi za něj dát nechtělo,to až budu velká :-D :-D :-D
Odpovědět
abro dekuji ti za tipy, ja jsem na tyhle veci strasny jelito :-Dpolovinu veci musim vysktrnout, pze na to nemam :-D ty dorty, co jsou v tom albu jsi vyrabela ty?pze jestli jo, tak je budu u tebe objednavat a machrovat, ze jsem je delala ja :-D
Odpovědět
abro, ty ses uplna cukrarka :-) me na vitakucharce hrozne zaujal tenhle recept http://vitakucharka.blog.cz/0907/koko... a planuju ho jako dezert po vanocni veceri, ale musim ho zkusit predem udelat, videla jsem dokonce cerstvy kokosy v makru ve slupce, co se mi na to budou hodit x-) frisbee, my za to asi ty prachy dame, protoze se bojim v tomhle delat kompromis, u te roomby tvrdi, ze je ok i na koberce se strapcema, ze vysaje rohy apod..i kdyz mi zadne koberce stejne nemame, protoze by nam je kocouri sezrali :-D - jak je to vlastne hlucne? nas kocour se boji normalniho luxu, tak doufam, ze z tohohle nebude na mrtvici taky jsem cetla na strese, ze to nekomu poskrabalo podlahu - vsude mame parkety =-) v kazdem pripade se da nejdriv pujcit na zkousku, tak tam zitra zavolam, jsem na to zvedava
Odpovědět
Náš stál 7,5 tis.....máme laminátovou plovoučku,že by škrábal jsem si nevšimla,no ale nevím,jak ty parkety =-) ...já si vygooglila recenze na robotické vysavače a vybírala jsem si taky podle decibelů...no slyšet ho je,když jezdí,neslyším televizi,psi si zvykli a kočka též,už jenom leží a sleduje ho :-D
Odpovědět
frisbee, diky za reference, ja si ho pujcim na zkouska a dam vedet zazitky :-D abro, v novem apetitu je zrovna nekolik tipu na jedle darky, ktere vypadaji moc fajn treba napad vyskladat do ozdobne sklenice ingredience na upeceni nejake buchty..clovek to jen zamicha v mise, prida mleko nebo vodu a je to
Odpovědět
Profilova fotka
butt, jj, ty dorty sem delala, jsem ale takovej spis zacatecnik :-) catf, ten dort vypada LUXUSNE!!!! mnam!! Uz to mam v zalozkach a urco ho udelam :-) Jenom teda myslis, ze misto tech makadamiovych orisku muzu dat jiny? Me ty maka moc nejedou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
abro, davala jsi do toho oleje cerstvy nebo suseny tymian? Jsem premyslela, ze udelam chilli olej, ale nevim, jestli mam pouzit cerstvou nebo susenou chilli papricku. Dort vypadal vazne hodne lakave, skoda, ze nemuzu kokosove mleko :-(
Odpovědět
abro zadna zacatecnice, obdivuju te ;-) vrchol myho cukrarskyho umeni je, ze udelam jednou za pul roku babovku :-N jinak holky jsem narazila na vybrosnou dikuzi na konikovi: http://www.modrykonik.cz/forum/show.p... to je fakt maso :-|
Odpovědět
abro, myslim, ze je to uplne jedno, jaky orechy tam das ;-) v ty vita kucharce je jeste par dalsich veci, ktery me zaujaly...treba tyhle krekry x-) musim se na netu poohlidnout,jestli se daj sehnat nejaky susici masinky, na takovou odpoledni svacu nebo k salatu mi ruzny seminkovy placky jedou uplne nejvic x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na tom koni - no comment...blbky co se chlubí, že cpou do dětí brambůrky a solený arašída :-N ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
josefko, davala sem tam mrazenej :-) ale i susenej by byl v pohode myslim, ze se v tom oleji rozvine. myslite tenhle strojek na susenky? http://shopy.aukro.cz/item784071374_s...
Odpovědět
abro, ja mam na mysli vylozene susak ..v ty vita kucharce byla fotka neceho, co vypadalo jako plech do trouby, rozetre se na to smes na vita placky a ususi ji to kdyz jsem totiz jednou delala vita pohankovy hrudky, tak jsem zjistila, ze to prirodni suseni silene dlouho trva :-N , takze nakonec jsem to musela susit v troube na 40° a to trvalo stejne nekolik hodin...nejak predpokladam, ze tyhle susaky susej rychleji
Odpovědět
holky, tak moje mati po mesici a pul zdravyho zradla ma 15 cm dole v pase, 11 kg, zacina vypadat docela normalne, jako hezka baba a ne jak koule, a nemuze si to vynachvalit jak ma mnohem vic energie atd atd 8-( se divim, ze s tim nezacla driv, pritom ji stacila fakt trocha, jen vynechat bily pecivo, omezit mliko, prestat sladit a neprezirat se kvantama... par jednoduchych veci a vysledek stejne rychlej jak se "zazracnyma" tabletama nebo s liposukci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
catf, tak susak na susenky sem vubec nikdy neslysela, i kdyz sem delala na brigosce v pekarne, kde se pekly susenky (dokonce v ty dobe i bio), tak sme vsecko prohaneli jenom pres ten tvarovac a pak to slo do pece na susenky... Jestli si to poridis, tak to vyfot, chtela bych to videt :-) rosi, velka gratulace mame a hlavne at nepolevi :-)
Odpovědět
já jsem měla podobný strojek na sušenky, jako dávala do odkazu abra, ale plastový - a loni mi rupla nejpoužívanější destička :-N dělám tím totiž linecké banánky a těch musím pokaždé dělat aspoň 2 dávky, takže strojek dostal zabrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přišla mi zpráva, že titul je momentálně skladem ;-) http://www.kosmas.cz/detail.asp?cislo...
Odpovědět
Profilova fotka
peti, bezva zprava!!!! mam objednano :-) JUPIIII :-)
Odpovědět
Frisbee, tos mě dostala: "občas se přistihnu,že za ním blaženě chodím a koukám" :-D Sakryš, ten vysavač mě zaujal, do nového by se nám šikl. K čemu se dají přirovnat chuť makadamiových oříšků? Nevím, zda jsou u nás vůbec k dostání, a pokud ano, jistě budou drahé :-| Tak jen abych věděla, oč přicházím. Ad "Hrozné matky" - raději nekomentuji 8-( Petuli, předběhlas mě :-) Jen dodám, že Kosmas má Stedelmannové dostatečné zásoby (mám přístup do jejich velkoobchodního rozhraní, kde je u každé knihy uveden počet kusů, který je skladem).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?