Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Rosi diky...zacinam delat zasoby na chripkove obdobi,tak shromazduju informace :-) celulitidu mam asi po mamce...mam aspon vymluvu ze je to genove :-N ....pac cvicim,jim zdrave a celulosku az na zadech...tak jsem manzovi vrazila do ruky alverde masazni olej,ze mi s tim musi neco udelat :-D ...Tak tedkons nevime,zda pokracovat a nebo nechat organismus odpocinout...Pac dalsi dny stravene na wecku uz nechciiiiiiiii :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky s tou plisni me desite |-| celulosku mam taky prisernou ale dost se mi spravuje po drenaznim gelu, dokonce mi pomaha na otekly nohy, nevim jak to funguje ale mi neotikaj pokud se s tim natru
Odpovědět
Profilova fotka
a preco sa echinacea v tehu nesmie? :-( co som hladala na nete, tak cisty extrakt bez alkoholu bol v poho vo vitaminoch mam len D2 - ten neviem na co je a kupim si cisty D3 baby cisty vitA sa tiez v tehu nesmie, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
holy to MMS je to tohle? http://www.mmseurope.info/miraclemine... zrovna si o tom ctu a to prece neni mozny ze je to takovej zazrak, normalne koukam jak puk a navic to ani neni predrazeny
Odpovědět
Profilova fotka
juju, nevim presne proc se echinacea nesmi, ale asi proto ze primo posiluje imunitni system a pro telo je prirozene ho v tehu naopak potlacit, aby nevypudilo plod. Vit D3 je ten spravnej vitamin a vit A jenom v beta carotenu (ten neni toxicky pro plod a navic se z nej vyrobi jenom tolik vit A, kolik telo potrebuje) a nebo z jidla (tim se nepredavkujes).
Odpovědět
Profilova fotka
chloe, ja myslim, ze ted uz budes OK, klidne muzes pokracovat. ja mam taky cellusku az za usima a to mam v tele tuku pod miru 8-( ]-(, cvicim, piju hodne, zdrave jim .... ale je fakt, ze se mi to zlepsilo.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dneska se mi povedla sankha :-) ... abro, petu, diky za rady :-). Jsem akorat desne ospala a hladova, asi z toho nedostatku jidla :-). Konecne muzu zacit detox :-)
Odpovědět
holky, kdo jste tady astmatik?jak to resite, strikate kortikoidy? da se tomu nejak vyhnout? ja mam totiz nejake pidi astma, objevuje se cca jednou za dva roky (jako ve stavu, kdy uz s tim musim neco delat), praktikujete nejakou zdravou prevenci? ja jsem ted mesic na kortikoidech a uz mi lehce otrnulo, tak uz se poohlizim po zdravejsi alternative, tu nutnou dobu splichani ale radej nechcu zkracovat.
Odpovědět
Profilova fotka
smarja sem napsala holy misto holky :-N ja si to MMS asi obednam, jenom doufam ze jsem nasla to spravny =-) josefko celuloska pry nema s obezitou spojistost, maji to i hubeny holky, uz si ale nepamatuju jak to tam bylo vysvetleny
Odpovědět
Rosi, astmatik jsem já. Ale velice nezkušený, mám to totiž od letošního jara (předtím jsem mívala občas lehké dýchací potíže, ale jen po velké námaze a v pylové sezoně a rychle vymizely). Takže taky asi měsíc a půl šplíchám Ecobec :-( a vynechávám mléčné výrobky. Šplíchat jsem nechtěla, ale dr. mě postrašil, že astma produkuje proteolytické enzymy a poškození plic se třeba může projevit až ve středním věku :-| Josefko, kdybys měla pro nás astmatiky nějakou radu, ocenila bych to velice! Mio, o MMS se píše i tu: http://www.emms.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
hermi dekuju :-) me hlavne jde o to ktery je to spravny, jak to projizdim na internetu tak jsem to nasla v ruznych balenich a je tam zminka o tom ze nekteri dodavatele pouzivaji levnejsi slozky, tak si ted nejsem jista ktery obednat, prave na tom odkaze co jsem davala je to co chci obednat tak jsem chtela vedet jestli to to spravny
Odpovědět
herminko, taky jsem na ecobecu, ale moc jsem to neresila, pac ten kasel byl tak obtizny (navic tyde pred svatbou), ze bych splichala cokoli, taky si myslim, z enejdriv ze vseho je treba ty plice zklidnit a pak s cimkoli klidne zaexperimentovat... Blby je, ze mi z ecobecu naskakaly v krkujakysi pupeny, tak na to mi pomohla masticka kamisten (nebo tak nejak je ten nazev) a mliko vynechat je taky osvedcene.. (a obavam se ze, uz si asi nikdy nezakouřím...) pak se taky doporucuje vynechat obecny drazdidla jako cukr, kakao a tak, ale toho tak jak tak nesežeru nikdy kila...
Odpovědět
Článek se načítá
jo a pak se mi ten kortikoid dostal na hlasivky, tak jsem chvili mutovala... pila jsem k tomu jeste vincentku a tabletky NAC AL - to jsou taky nejake mineralni soli, uz je mi mnohem lip, ale ty zachvaty byly fakt sila,jsem nic horsiho nezazila snad :-N
Odpovědět
jinac ta masticka se jmenuje kamistad a je vyborna na afty, moucnivku, otekly patra, lezouci zuby a vsechny jiny breberky v puse. slozeni sice nic moc - matricariae, ethanol, tromethanol, ale pomaha to hned a spolehlive, tudiz mi to usetri spoustu zbytecneho vyplavovani stresoveho hormonu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jedina fakt ucinna rada je vyhnout se alergenu nebo spousteci astma, coz je nekdy obtizne. Muj m. se tomu vyhnul tak, ze odjel z CR, tady nema nejmensi problem .... vlastne letos v lete mel nejaky lehci prubeh diky travam co nam rostou za barakem. da se taky posilit imunita urcitym smerem, ale to vam takhle z patra nereknu a nemam ted moc casu to studovat, ale zkuste mi to pripomenout treba za 14 dni, kdyz to do te doby nenejadu.
Odpovědět
holky, jestli jste tu některá z Brna nebo se do Brna tento měsíc chystáte, tak bych vám chtěla doporučit tuhle výstavu: http://www.mar-mar.cz/fotim-tedy-jsem/ je to dobročinná výstava fotografických nadšenců, výtěžek jde na postižené děti z domova Narnie, trvá až do 22. listopadu :-) a kdo by dneska neměl co dělat, tak od 18:00 je vernisáž ;-)
Odpovědět
Josefko, kožař mi říkal, že by pro mě bylo nejlepší odstěhovat se třeba do Dolomit - brala bych to :-) S posílením imunity se připomenu. Chaar, díky za tip, v sobotu mám v Brně sraz s kámoškama, tak jim to zkusím navrhnout.
Odpovědět
Jinak mám dojem, že Abra má taky astma, třeba se podělí se zkušenostmi.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý info k celulitidě a ozonové terapii je tady http://www.masaze-obchod.cz/recenze.p... Chloe, po hc terapii nemám problém se zácpami, mám citlivější chuťové vjemy a řekla bych, že pleti to taky prospělo :-) Větší problémy jsem nemívala, taky mám doporučené jen dvě aplikace, takže velmi rozdílné poznatky nemám. Chaar, to vypadá smysluplně, jestli vyjde čas, zajdu se podívat :-) Holky s astma, nepřemýšlely jste nad vyšetřením na institutu celostní medicíny? "Pomocí elektroakupunktury Dr. Volla (přístrojem EAV) provádíme kompletní vyšetření imunitních, regulačních, nervových a oběhových systémů. Dále EAV vyšetří u jednotlivých orgánů, tkání a jejich funkcí, zatížení bakteriemi, viry, plísněmi, radioaktivitou, chemií a těžkými kovy. Přístroj též pomůže zjistit vhodnost zvolené léčby, která spočívá na detoxikaci a nápravě poškozených funkcí pomocí přírodních léků a postupů, jako je homeopatie, informatika; čínská, ajurvédická i západní fytoterapie a akupunktura. Léčba je volena individuálně, podle potřeb a možností toho, kterého člověka. Nejlepší léčebné výsledky jsou u chronických obtíží jako jsou alergie, astma, akné i jiné kožní prob- lémy, chronická únava, poruchy krevního oběhu, kloubní potíže a zažívací problémy. Dobře se daří řešit doléčení i léčba onkologických onemocnění. Spolupráce klienta je nejefektivnější v nápravě životního stylu. V poradně zdravé výživy měříme, me- todou BFD, individuální metabolické zátěže a domluvíme se na optimálním stravovacím modelu vhodném při tom, kterém onemocnění s přihlédnutím na možnosti jednotlivého člověka."
Odpovědět
herminko na astma jsou lepsi hory nez more??
Odpovědět
Chloe, spíš pro pylového alergika jsou lepší hory. Na astma nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky ja si zrovna obednala to MMS, to sem zvedava co to se mnou udela :-N
Odpovědět
Mia tak to jsem take zvedava....je to ten mineral miracle supplement???...snad jeste najdu jednu diskusi o mms...docela me prekvapily pocatecni reakce tela na mms...Musis pak poreferovat...tedy jestli to prezijes...hi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha ha si naka vtipna :-D :-D mam obednano mms1 a jestli to preziju tak pozdej vyzkousim i kombinaci s mms2, ten nazev lecba savem je docela vystiznej :-D jo jo je to ten mineral miracle supplement, mms2 je v podstate chemikali urcena na sokovy cisteni bazenu :-D
Odpovědět
tu je ten link: http://www.upramene.cz/forum/viewforu...
Odpovědět
Profilova fotka
mia,ty taky jdes do vseho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
josefka s myma zdravotnima problemama ani neni divu :-N po lekarskych vysetrenich je nejaka ta chemikali cajicek pro nemluvnata :-D navic za slib ze to leci zuby a dasne uz sem ochotna hodne veci :-D no a koneckoncu kdyz se to dava do bazenu tak me to prece nemuze zabit no ne? :-N znas nekoho kdo to zkusil? =-) :-N
Odpovědět
mia zkus se podivat na ten link co jsem poslala... Josefko ja pockam co to udela s Miou :-D ...ale jinak bych do toho asi take sla...s tou moji dermatitidou uz mi nic ublizit nemuze....
Odpovědět
Profilova fotka
chloe studuju to vrchem spodem uz od vcerejska, procitam i anglicky stranky a chystam se jeste prostudovat to dal, stejne mi to nedorazi driv jak za dva tri dny, posta tu stavkuje jak pominuta, prave na tom linku od tebe je to dobre vysvetleny no nazdar, pokusnej kralik Mia :-D
Odpovědět
Profilova fotka
josefko, gratulace k uspesnymu procisteni :-D :-D ja ti zavidim, uplne bych do toho sla hned, uz mam sankoabstak :-N ale musim jeste pockat, az vyleze mala abra :-D k tomu astmatu asi ste tady uz rekly vsechno dulezity, ja jenom dodam info od mudry, ze nektery ty leky ktery v sobe maj kortikosteroidy tak maj v sobe i jakysi nosice, ktery dopravi tyhle veci primo do plic tam kam sou urceny, takze pak nejsou problemy se zmenou hlasu, aftama v krku, pripadne s opakovanyma zanetama, ktery jinak bezny vdechovani zpusobuje. Novodoby leky v sobe steroidy nemaj (nejsou potreba pro lehky a stredni astma) a kortikoidy tam sou ale jiny (zas tak tomu nerozumim abych tohle vysvetlovala :-D ) Ja mam astma od mala, a je fakt ze sem se lecila jak tema smejdama, kdy sem byla porad nemocna tak tema novyma lekama (kdy uz nemocna nejsem). Fakt je ten, ze neleceny astma je desny svinstvo a lecba by se fakt mela prerusovat jenom pod dozorem dobryho alergologa, jinak se to muze vratit ve dvojnasobne sile (experimentovala sem a 2 roky bez leku a i bez problemu mi pak prinesly rok silenyho dechovyho utrpeni :-| ) Jinak co vede ke vzniku astmatu a hodne lidi o tom nevi jsou neleceny alergie... Ja sama za sebe bych alergie ani astma alternativne sama nelecila, v tomhle jsem hodne rada za svoji mudru, ktera je hodne rozumna a vazne dobra, bez ni proste ani ranu, pac uz nechci zazit stavy, kdy sem si vydychala vzduch z tela tak, ze se me kroutily ruce a nohy a nemohla sem nic :-| :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?