Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
juju, já nejdřív četla "pastelky" a ještě jsem si říkala, že to řešíš nějak brzo :-N :-D já jsem se na to ptala a prý existují přímo barvy na dětské postýlky, které by měly být v tomto směru neškodné
Odpovědět
Juju, abych řekla pravdu, nevím. První, co mě napadlo, hlídat dítě, aby postýlku nehryzalo, ale to je asi nereálné :-D Oni se jistě ohánějí nějakými atesty, ale ty asi budou OK pro většinu populace, ale ne pro nás :-D Jinak ty oleje jsem myslela nejen mazat, ale i konzumovat. Četly jste? http://www.novinky.cz/ekonomika/18208...
Odpovědět
hermi, já jo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
erinka, o tych som pisala, ale tiez su plastove a mam nejak zafixovane ze vsetko plastove je zle, aj ked cumliky su tie plastove :-N asi kupim nefarbenu postielku a charleene nevies nazov, pripadne link na tie farby?
Odpovědět
Profilova fotka
herminko, to je zajimavy .... docela by me zajimaly primo vysledky, jake vody jsou spatne.
Odpovědět
mrkni se na www.dtest.cz - tam se to dá stáhnout komplet i s tabulkama ;-)
Odpovědět
akorát ty stránky nezvládají nápor návštěvníků, tak to je potřeba chvíli zkoušet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
skoda, ze si to treba predplatit ]-( aby sa clovek dozvedel viacej
Odpovědět
Profilova fotka
juju, nejakej casopis test kdysi sel predplatit, nebo qmagazin nebo co to bylo... Dneska sem si koupila olivovy mydlo s jasminem x-) akcni sadu lavera spreju na vlasy se sprchacem :-) a mraky seminek prevazne s puvodem z CR :-) :-) a na vikendovou akcicku kozi syry od sedlaku :-) x-) Taky mam nakoupeno na kohouti zobak, taxem zvedava, jakej to bude mit uspech, mam mango na sweet verzi i papricku na hot :-) :-D
Odpovědět
abro, do sweet verze pry nepatri rajce(dle m).. ale ja mam pocit, ze v mexiku v tom malicko rajcete bylo a mnozstvi ingredienci podle chuti, jak to komu sedne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
catf, k tomu mangu se me rajce hodi, soupnu ho tam a uvidime :-) aje, koukam na zpravy a zas agitujou lidi na cokovani proti kde cemu 8-( nejdriv to byla normalni chripka, pak vsichni prestali kupovat hovezi, pak zas ptaci chripka a ted prasecarna, sem zvedeva, co prijde dal, jeste tady nebyly zebry, zirafy, chobotnice a muchy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cokovani :-D :-D ja mam asi taky nejakou mozkovou chripkku :-D melo to byt ockovani :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, nemáte nějaký tip na vyvolání MS? Já už jsem z toho celkem nervní... :-( MS nikde, těhu test negativní, přede mnou operace zubů... Slyšela jsem něco o heřmánku. Nevíte prosím některá? Nechci se zbavovat těhu - to na 99% nejsem - negat. těhu test + používali jsme kondom nebo Pharmatex, ale jsem už z toho nervní a chci se zase dát dohromady... Díky moc.
Odpovědět
Zdravím už som tu dlho nebola :D Mohli by ste mi sem niektorá hodiť link na diskusiu o zdravom varení? Za celý svet ju nemôžem nájsť ]-( Inak to s tými Green pan by zaujímalo aj mňa, či nie sú potenciálne škodlivé. V najbližšej dobe by sme si mali kúpiť panvicu do kuchynky a teraz sa neviem rozhodnúť. :-S
Odpovědět
allegria - zkus kontryhel a zkontrolovat si, jestli nemas podvahu, mne se to jednou zastavilo, kdyz jsem mela malo kilo.
Odpovědět
Profilova fotka
lesnamacicka, tady to je: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
allegria, nepsalas, zes zrovna prestala brat antikoncepci? a od ty doby jsi ms mela? jestli ne, tak se s tim netrap, po vysazeni to neni nic neobvykleho urcite zenske caje jsou fajn..kontryhel, mesicek, salvej..a tepla koupel a do ni nejakej prijemnej zenskej eterak na uklidneni..levandule, muskat apod. cim vic se budes stresovat, tim vic se to oddali, takovou mam zkusenost ja..temhle vecem vzdycky nechavam volnej prubeh skoda ze sem nemuzu napsat, co na to doporucuje muj m :-D
Odpovědět
josefko, jojo, mela jsem narozky x-) ..33 ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Catf - hepy berzdéééj tujůůůů x-) :-D
Odpovědět
sari x-)
Odpovědět
Catf: Jj, po čtyřech měsících na HA jsem to hodila do koše... Asi je to fakt stresem - vtip je ale v tom, že jsme se spolehli na Pharmatex - přičemž jsem se ale teď dověděla, že budu muset jít na operaci se zubama pod narkózou, stavební místo nám neklaplo, manžel si dodělává autorizaci - takže penízky zatím nic moc, já nestíhám přípravu na státnice... Takže tak. Jako zvládli bysme to, ale bylo by to psycho. Jsem ale holt perfekcionistka. Dneska už mám uvařeno, uklizeno, teď valím do autoškoly, pak do práce, pak psát diplomku, pak k rodičům pro maso, ovoce a zeleninu (naši vlastní bio dodavatelé :-D ), pak vyžehlit, nakoupit, na koncert, do baru, do postele a zítra další maraton. Nějak nevím, jak do toho napasovat péči o miminko... :-N Jinak vše nejlepší k narozeninám :-) !!! My s manželem budeme mít narozeniny taky za chvilku.
Odpovědět
Catf: A co doporučuje tvůj manžel? Jestli je to to, čím by všechno léčila většina chlapů (sex a čokoláda) - tak to dodržuju :-D.
Odpovědět
allegria, ja po ha nemela ms rok, takze bych si s tim hlavu nelamala stres je obrovskej faktor..mam to vyzkouseno..staci, abych stresovala a snizi se mi imunita(to me pak treba zacne i skrabat v krku) a ms klidne o ctrnact dni zpozdena a s tim perfekcionismem...az budes starsi(vim, ze to zni blbe, ale je to tak), tak prijdes na to, ze je dobry mit nekolik pracovnich principu a hodnot, ktery jsou pro tebe nejdulezitejsi a tech se drzis na 100%, to ostatni uz stopro byt nemusi, protoze tech zodpovednosti je tolik, ze den nema dost hodin, aby se vsechno stihlo a clovek mel pri tom i solidni soukromej zivot otazka taky je, jestli si organizujes svuj cas dobre..rekla bych, ze to je nejvetsi orisek pro vetsinu lidi
Odpovědět
Profilova fotka
allegria, ja si nemyslim, ze by to bylo miminko. proste se ti po te HA spozdila, me po vysazeni prisla asi po 45 dnech, tusim. S tim co pise catf je naprosta pravda, akorat zalezi asi na povaze. Ja taky plus minus dospela k tomu, co pise catf, ale treba moje mama ani naznakem .... a nebo je pro ni uklid nejdulezitejsi pracovni hodnota, pak akorat nechapu, proc si stezuje, ze nema na nic cas. snaz se hodit trochu do klidu - vsechno bude dobry, rikej si, ze vsechno pekne postupne a vsechno ma svoje duvody. Nevysla parcela ted, vyjde jindy, alepson budete mit cas na dodelani autorizace a statnic a nebudete resit stavbu. taky treba vic nasetrite a butete pak mit mensi hypoteku ..... s MS se nestresuj, jestli mas po tydnu negativni testy, tak to mimco nebude, proste jen spozdena po HA.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
catf, pod to s tim casem se podepisuju, a hlavne pod to, ze vetsina lidi si neumi cas zorganizovat - a ze me maj vsichni srandu, ze mam planovaci diar nejenom v praci ale i na soukromy veci :-N holky, mam otazku, nejim ryby, takze jim lnenej olej (kvuli nahrazeni tech omega) a cetla sem, ze pry konopnej jich obsahuje jednou tolik jako lnenej, nevite o tom nekdo neco? A muze se konopnej v tehotenstvi? btw co provedla cartmaster? to byla nejaka firma?
Odpovědět
Profilova fotka
abra - cartmaster pridala prispevok, ktory bol mimo temy ;-)
Odpovědět
Holky dík za uklidnění... Já mám vysoký životní tempo ráda, líbí se mi pocit zvládnuté školy, rozjeté kariéry a čisté domácnosti a spokojenýho manžela. Mimino tam ale momentálně nenacpu, tak jsem z toho byla vystreslá. Jinak ta parcela mě ani tak moc nežere, spíš chci mít školu z krku a pak se budu moct v klidu soustředit na miminko. Mám to domluvený s agenturou, pro kterou pracuju, že mi během mateřské naplánují práci na jeden den + překlady. Prostě mi naskládaj učení v kurzech do jednoho dne a něco málo mi daj domů na překlad, takže mimis bude od půl roku chodit k babi (moje mamina - zdravotní sestra, 4 děti) a já snad nezačnu kvokat :-D . Přijde mi to jako dobrej kompromis. Na mateřský bych zcvokla. Někdy si připadám jako pako - dítě chci, ale pak zase zauvažuju prakticky a řeknu si: "ještě ne". Takže snad tak za 2 roky. Ale kámošky to maj taky podobně :-)
Odpovědět
Jo a moc jsem nepochopila tu diskuzi o titanovejch hrncích. Sice teda nejsem chemik, ale myslela jsem, že jde o teploty, takže na vaření mám kvalitní smalťáky (česká výroba) a na smažení mám tohle http://titanovepanve.com/index.php?pa.... Nějak nechápu, proč rvát 6 táců do nákupu titanového hrnce =-).
Odpovědět
Profilova fotka
dominika, pochopila sem spravne vetu Neodbočuj od původního tématu, neni zas tak slozita :-D byla sem zvedava, o cem prispevek byl, tot vse :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?