Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 chaar, s tou zeleninou mas recht, ono se to u nas vcelku jeste malo zna, ale takova mrkev, okurka a rapikaty celer nakrajene na spalicky a k tomu jogurtovej dip s bylinkama nebo modrym syrem vypada skvele a je to vyborny emoticon
tohle ja vzdycky nesu s sebou na party, protoze presne vim, ze tam budou jenom chlebicky nebo jednohubky nejlip s krabi pomazankou nebo nejakou desnou sunkou a cabajkou emoticon
v dm prodavaj rozmarynovy krekry z kukuricny mouky, ktery jsou taky dobrou alternativou..namazany treba kozim syrem, s nasekanou redkvickou a petrzeli..nebo takovej ten placatej nekynutej zitnej chleba nakrajenej na ctverecky a namazanej kozim syrem(nebo tvarohovou pomazankou), s listem bazalky a koleckem cherry rajcete... bezvadne to vypada a jeste lip to chutna emoticon
18. říj 2009 v 19:20  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1171 příspěvků. Má 18 přátel. Region Vyškov.
 catf, nemáš těch tipů víc? Jestli nezačnu rodit, tak v sobotu děláme kolaudačku bytu emoticon Chtěla bych nachystat nějaký neotřelý pohoštění emoticon
18. říj 2009 v 19:35  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 allergia, tak to se ti MS urcite opozdila kvuli tomu .... jestli mas navic stres, tak je to na tuty.
Z ceho te vlastne pani doktorka lecila?
18. říj 2009 ve 20:07  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 eri, co me ted v rychlosti jako party jidlo napada jsou kulicky mozzarely napichany na maly spejle nebo paratka s cherry rajcaty v pestu(pesto muzes koupit nebo vyrobit..oliv olej, bazalka, parmezan, pepr, piniove orisky a umixovat v robotu)
nebo napichat na paratka kosticky ruznych syru(super je kombinovat barevny a treba bylinkovy) s kulickama physalis(mochyne) nebo kosticky manga, ananasu apod.
nebo v makru prodavaj cerstvy kukuricny tortilly(v sekci peciva) - nakrajet na sest trojuhelniku a osmazit rychle a kratce na oleji(kokosak, arasidovy, na smazeni z dm) a podavat s omackou z nasekanych rajcat, cervene cibule, cesneku, chilli papricky, koriandru, limetove stavy, soli, pepre(tzv pico de gallo - piko de gajo emoticon ), chipsy posypat cheddarem(nejlepsi je pravy, protoze na tom neztuhne jak eidem, ale zustane mekky) a nechat v troube zapect, aby se syr rozpustil(taky se daji sehnat chipsy v dm a ve zdravych vyzivach v bio kvalite, ktere jsou chutove dobre, ale na tyhle cerstve pripravene to nema)
19. říj 2009 v 08:58  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 catf, ten dzus o kterym pises maj i v tescu, najdes ho v chladacich jak maj lolo salat atd, je v takove bilo - bezovo - barevne krabicce, 1l stoji 49-69 kc, maji mrkev, jablko, repu, pomeranc a ananas emoticon

Kessi, ta greenpan je neco jako keramika, a vubec se na ni nic neprichytne, mam prumer 28cm, je suprova, uzasne se na ni dela jak pomaly veci tak rychly, diky tomu ze je tezka, tak pekne prilehne ke keramicky desce, moje ma madlo kovovy,ale je izolovany, takze neni nikdy horky, jenom nevim, jestli ji muzu dat do mycky...

josefko, woooow!!!! tyjo, ta plisen me dostala, to bych z toho byla taky fest spatna teda emoticon emoticon emoticon brrrr, ja sem uchyl na plisne, presne jak pises, vidim mini mikro plisen nebo klidne jenom naznak a hnedka vyhazuju danou vec a i vsecky veci co se ty "nakazeny" potraviny dotykaly (cetla sem, ze treba broskve kdyz sou vedle plesnivyho plodu, tak ty zarodky plisni se v dotykajicich se plodech objevi uz po kratke dobe, bohuzel si tu dobu nepamatuju) takze proste bojim bojim emoticon

allegria, argumenty "nas to taky nezabilo" a "i nasi rodice to jedli/pouzivali/tak delali a prezili" me taky fakt S*ROU pardon za vyrazy ...

hoky, k tomu pohosteni se zeleninou a dipama, jednou sem to zkusila a jedla sem to jenom ja a jedna kamoska, ostatni vubec emoticon Takze delam vzdycky neco malo pro sebe, plus chlebickovo-buchtovou klasiku pro ostatni emoticon emoticon

Catf, ta omacka de gallo vypada vyyyyborne!!!!!! mnam emoticon hele, jenom tak na okraj - co znamena pico de gallo? ja si to prelozila jako galska hora tak me zajima, proc se to tak jmenuje emoticon
19. říj 2009 v 09:10  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
Registrovala se 1. února 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1885 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Neví, kdy bude svatba
 pico de gallo je kohuti zobak emoticon

vyborne tipy na pohostenie, kopirujememoticon
19. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 nojo, gallo je kohout ze? emoticon a pico neni hora? Kdyz sme byli na madeire, tak vsechny hory se jmenovali pico + neco emoticon
19. říj 2009 v 09:28  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Neví, kdy bude svatba
 jj, je to aj hora

kohuti zobak vraj preto, ze original sa to jedavalo dvoma prstami-palcom a ukazovakom, co evokuje zobak.

koniec etymologickeho okienkaemoticon
19. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 ciatko ahaaaa, takhle to je , diky emoticon sem zvedavka emoticon
19. říj 2009 v 09:40  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Neví, kdy bude svatba
 inak, chvalim koprivovy sampon urtekram proti lupinam. mala som suchu pokozku hlavy, supinky a asi po 2-3 umytiach je to prec emoticondufam, ze mi tentokrat sampon neskysneemoticon
19. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 abra, na to pico jsem se musela kouknout do wikipedie a je to docela zajimavy
http://en.wikipedia.org/wiki/Pico_de_gallo
a to mi pripomnelo, ze v mexiku v tom bylo jeste mango a to bylo tuplem vynikajici! emoticon

k tomu pohosteni..pokud je potreba uspokojit tradicnejsi stravniky, tak bych pridala masovy kulicky(s brusinkovym dipem) a kureci prsa na spejli s arasidovym dipem, kureci prsa na prouzky smazeny ve strouhance treba z kukuricnejch lupinku s tymianem s medovohorcicnym dipem a pro fajnsmekry smazeny krevety obaleny v kokosu(s omackou z kecupu, tabasca, citr stavy a krenu)
vyborne taky vypada mekci syr obalenej v seminkach svetlyho a cernyho sezamu
19. říj 2009 ve 13:31  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 Jé, Catf, nechceš mi to přijít nachystat? emoticon
19. říj 2009 ve 13:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
sarinka (36 r.)
9
Registrovala se 23. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 12849 příspěvků. Má 273 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 24. září 2011
    Kalikovský mlýn, Region Plzeň
 Catf už píšeš tu knížku???? emoticon emoticon emoticon
19. říj 2009 ve 13:42  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 catf, gallo jako macho to se me libi emoticon ale teda fuj, jidlo v novinach, to by me polozilo emoticon Hele s tema kulickama s brusinkama, to je dobrej napad, to by mohlo vyjit emoticon sem premyslela o testovinovym salatu se zeleninou a tofu dresinkem, ten sem jeste netestovala, jestli by se ujal, tak vyzkousim jestli bude mit uspech... k vinu dam syry+olivy, ovocnej talir, a asi toho macho kohouta risknu, uvidime jak zaboduje emoticon, pro jistotu udelam do zalohy par klasika jednohubek, kdyby neco emoticon
mekky syrovy kulicky delam obaleny v pazitce, mnnnaaaam emoticon

jee a koncim, jinak me nekdo zas vyrazi do zdravyho vareni a ja pak budu mit hlad emoticon
19. říj 2009 ve 14:30  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 No vidíš Abro, ale tohle zdravý pohoštění by se tam právě hodilo emoticon
19. říj 2009 ve 14:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 abro jestli narazis na me emoticon tak jsem zrovna premyslela, ze bych vam mohla doporucit diskuzi Varime zdrave emoticon emoticon emoticon
19. říj 2009 v 15:02  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
    Slovensko
 neviete mi poradit, co s ekzemom? zacal sa mi teraz vyhadzovat ale v auguste som bola na krvnych testoch na alergiu a tam mi nezistili nic. potieram si to bambuckym maslom epiderm, ci ako sa to vola, ale bojim sa ci to nemoze uskodit baby.

Inak moje baby je strasny hlados a masozrut a pokial sa nenajem masa a trochu vyhladoviem, je mi zle. Tak iba jem, ale mi to lezie na nervy emoticon vcera som si dala hamburger, lebo sme boli na vylete a som potrebovala rychlo nieco zjest a tak dobre ako po hamburgery som sa uz davno necitila. Som uplne zmatena, snazim sa do seba pchat zdrave veci a je mi nie najlepsie a ked si dam hamac, citim sa perfektne emoticon
19. říj 2009 v 15:58  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
    Na Lipnici
 holky, mám pocit, že nedávno jste tu probíraly hořčík... občas mě v noci trochu berou křeče do nohou, ale fakt tak třeba jednou za noc, nic tragického, ale přemýšlela jsem, že bych zkusila zvýšit nějak příjem hořčíku - co byste mi doporučily víc jíst?
19. říj 2009 v 16:05  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Juju, to bambucké máslo maž raději na vlhkou pokožku, víc hydratuje. Chápu to dobře, že máš ten typ na atopický ekzém, ano? Mně možná víc zabralo to levandulové, ale mám celkově ověřeno, že levandule dělá mé kůži moc dobře. Pokud máš možnost, zkus měsíčkový krém na ruce Alverde. Mohla by taky pomoct koupel v odvaru z ovesných vloček (pokud na ně nejsi alergická) - to moc pomohlo kamarádce. Na netu jsem našla tento návod:
"Asi tak 1/3 sáčku ovesných vloček rozvařit ve velkém hrnci s vodou.Já vařím tak 5 min.Nechat částečně vychladnout,přidat 1 polévkovou lžíci slunečnicového oleje (dala bych raději např. mandlový, protože slunečnicový by mohl vysušovat - pozn. Hermi emoticon) a vše důkladně rozmixovat.Nalít do vaničky s vodou. To co ti zbyde na dně hrce po vylití do vaničky se používá jako pasta na namydlení.Dítě se neoplachuje.Hned po osušení namazat." Toto je množství na vaničku s dítětem, pokud se budeš koupat celá, zkusila bych zatím, vzhledem k Tvému stavu, u tohoto množství zůstat, pokud by nezabralo, zkusila bych koupel koncentrovanější.

Chaar, zkusila bych mandle a Magnesii. Mám dojem, že jsem četla, že křeče může způsobovat taky nedostatek vitamínu E. Jinak jsem četla, že křeče v nohou jsou spolehlivějším příznakem nedostatku hořčíku než tvrdnutí břicha, takže bych na Tvém místě konzumaci hořčíku skutečně raději zvýšila.
19. říj 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
 Hermi vyskusam emoticon dik, ale problem je, ze ja ho akoby nemam dlhodobo, ale najprv sa mi objavia male pupenceky, akoby male stipance, strasne to svrbi a potom sa to vyhadze akoby som sa poriadne poprhlila (koprivou) a je to suche a cervene a za 3 hodky to zmizne a potom sa to vyhodi na inom mieste emoticon netusim co je to. Ano mam to na atopicky ekzem, levandulu vynecham, lebo ju normalne milujem ale ako som tehotna, tak ma z neja napina emoticon
19. říj 2009 v 16:44  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Aha, tak možná taky v těhotenství zjistím, proč manžel říká levanduli "hnusná vodička" emoticon A vlastně nevím, jak je to s její vhodností pro těhotné. Takový ekzém jsem taky kdysi dávno mívala, ale tehdy jsem ještě nebyla tak "ekobio" a mazala to nějakou mastičkou od doktora.
19. říj 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 od panvi a hrncu neni k receptum daleko emoticon

abra, ono vubec v mexiku by te poulicni prodej jidla polozil i bez novin..hygienu tam moc neresi..napriklad jsme sli kolem stanku s hamburgrama, kde to smrdelo jak mrtvola, ani nechci vedet, co to tam varili
19. říj 2009 v 17:25  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 holky, hele:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3429763&vReferer=%2Fphotos%2Ftiburcia

emoticon emoticon emoticon
19. říj 2009 ve 23:09  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 chaar, jsi me predbehla emoticon
19. říj 2009 ve 23:52  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 jeee, bet uz mam mimo emoticon emoticon emoticon emoticon
20. říj 2009 v 08:25  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 ne mam ale ma emoticon
20. říj 2009 v 08:25  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 bre rano, jsem si rano skocila pro organickej celozrnej chleba, jeste teplej krupavej a ted si tu debuziruju emoticon
20. říj 2009 v 11:39  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Á, tak Betel už porodila? Ptala jsem se na to včera jinde emoticon

Ještě mi napadlo, že Juju by mohla na ekzém užívat pupalkový, dýňový nebo brutnákový olej.
20. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
 herminka dakujem za tip - namazala som sa po sprche tekvicovym/dynovym olejom a dnes som nemala ziadne citrusove ovocie, dzusy a kiwi, tak nieco z toho zabralo a je to lepsie.

dnes som sa vydesila, lebo sim citala ze deti obhryzaju postielky a neviem si predstavit, ze male bude jest akrylatovu farbu, ci cim su natrete postielky. existuju plastove chranice, ale ani to sa mi nezda. Asi kupim nenafarbenu postielku ale tam zase bude asi dost nachytane na surovom dreve spina a prach... co by ste vy robili emoticon
20. říj 2009 v 18:16  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
fotoportrét
fotoportrét
erinka83
 juju, řekla bych, že jsem viděla ty plastové chrániče v IKEE, ale nejsem si jistá...
20. říj 2009 v 18:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš