Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
Josefko :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
josefko, to je mi lito, kazdopadne ja si nemyslim, zes udelala chybu, zes tu radost a ted bohuzel starost sdilela, vis co, sdilena starost = polovicni starost... budu ti drzet palce, at uz je v budoucnu vsecko jenom v poradku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Josefko, celkem nikde, jenom práce v práci ]-( a doma trable s pc, tak jsem se spíš tak separovala od netu vůbec ;-) Děkuju ;-) Vždycky mám nějakej novej poznatek a než se konečně připojím, zapomenu na něj :-D Tak třeba jenom, že jsme dali jako dárek kamarádce - nevěstě při loučení se svobodou poukaz na to dvouhodinový ošetření dr. hauschka, jde na to v pondělí, tak se moc těším na dojmy. Bude to její první kosmetický ošetření vůbec. No a já jdu zítra na tu hc terapii, tak se těším sice trochu míň :-D , ale určitě to bude zajímavej zážitek. A hlavně doufám, že to bude mít účinky, když to event. podle doporučení zopakuju. Všimla jsem si seznamů vypsané kosmetiky :-) To jste fakt stály v koupelně se zápisníkem? :-D Jo a dočetla jsem Pravdu o mléce a musím si ji dát ještě jednou, abych to vstřebala. Nicméně mě chuť na veškeré mléčné výrobky (kromě latté, ach...) vážně opouští :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky, diky moc za povzbuzen, fakt to pomaha - fakt diky. ja jsem si naplanovala spousty planu, abych nemyslela na blbosti, rozumove jsem se s tim taky srovnala, tak to bude dobry. petuli, dej pak vedet, co si o hc terapii myslis, fakt me to zajima. a ta Pravda o mlece je od koho?
Odpovědět
když tu tak píšete o mléce, tak když jsme jeli na Šumavu, tak jsem cestou viděla asi 5 velkých reklam na mléko - základ zdravé výživy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
petuli to sem zvedava na dojmy z hc, me bohate stacilo vypit 4 litry silnyho projimadla pred vysetrenim sondou a nedlouho na to sem si to dala znova pred operaci, myslim ze hc nebudu jeste hodne dlouho potrebovat :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Taky čekám, co to se mnou udělá ;-) Josefko, od J. Průchové: http://www.svetenergii.cz/index.php?p... mmch jsem ji nikdy neviděla, přitom o ní dlouho vím a pořád mě zajímalo, jak vlastně vypadá. Až včera jsem narazila na tenhle rozhovor s ní: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani... Ten věk je fakt úctyhodnej. Nicméně jsem zase narazila na jedny stránky, kde takovej manželskej pár pochybuje, resp. přímo tvrdí, že Kushi i Průchová principy jing x jang pochopili nesprávně: Jejím velkým vzorem a učitelem je Michio Kushi, Japonec žijící v Americe, který převzal učení profesora orientální medicíny Nyoiti Sakurazawy, rovněž Japonce, na Západě známého pod jménem George Ohsawa. Problém je v tom, že Ohsawa vycházel sice z tradičního taoistického systému rovnováhy principů yin a yang, ale buď svévolně, nepochopením nebo nedopatřením NĚKTERÉ energetické polarity, resp. klasifikace ze skupiny yin překlasifikoval a zařadil jako yang, a jiné polarity, resp. klasifikace ze skupiny yang označil jako yin. No tak to jenom tak na okraj, že mb je pro mě lákavá a velmi zajímavá, ale nevím, jestli si být jistá důvěryhodným zdrojem informací (vilko, nevíš?), a tak asi zůstanu (ono to je i schůdnější doma) u principu vybírání si z některých, mně sympatických, směrů, po kusech, ale nebudu se vyhrazovat. Tedy stoprocentně, jako mnohé z nás jinak pro širší okolí už v tomto stádiu vyhrazená jsem až až ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si dnes koupila pohankovej čaj, že posílím cévy, začínám mít s blížícím se porodem strach z hemoroidů :-| A až doma jsem si všimla, že na krabičce je napsané, že není vhodný pro těhotné a kojící?? Nechápu proč? Jsou tam slupky, nať a pomeranč, je to bio...
Odpovědět
Profilova fotka
Eri, tomu taky moc nerozumím =-) Jestli se dopátráš vysvětlení, poděl se ;-) Narazila jsem na zajímavý stránky, doporučuju je celý. Vypíchla jsem článek o aspartamu, několikrát tu na to téma byla řeč: http://www.roposoft.com/slunecnice/po...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a rosi, kde seš? Přijď se nám ukázat a podělit se o dojmy z veselky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eri, mozno tam je nejaka bylinka, co skodi v teho - inak tomu nerozumiem ani ja. Ake je presne zlozenie? Viem ze petrzlenova vnat nie je dobra :-S
Odpovědět
Petuli, ahój, zrovna jsem se po Tobě chtěla ptát, myslela jsem si, že jsi nám dezertovala na nějaké buddhafórum :-) Erinko, to se mi zdá divné, co by bylo na pohance škodlivého pro těhotné? Asi se spíš výrobce sichruje :-| Kolegyně si včera koupila za 215 Kč nějaký víceúčelový prostředek od Amway, používá ho prý na okna, dlaždičky, podlahu... Na to jsem jí odpověděla, že já na totéž používám ocet a stejné množství mě vyjde na cca 12 korun :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak složení pohankového čaje: nať pohanky 30%, slupky pohanky 33%, kůra pomeranče 34%.... třeba to s tou nevhodností bude něco jako u ascorutinu (rutin, vit. C), který gynekologové předepisují při špinění v těhu a na letáku je napsané, že není pro těhotné... Můj gynekolog to vysvětloval tak, že nejsou jakési testy, tak se ten výrobce jistí....
Odpovědět
josefko, to je mi moc lito, ale hlavni je, zes otehotnela hnedle a takovych casnych potratu je pry bohuzel strasne moc :-( Ale neboj, urcite se zadari ;-) moje kamaradka prisla o miminko 14 dnu pred terminem :-( bylo to tenkrat hrozny, ale uz maji zdravou krasnou holcicku, to je na to nejlepsi lek :-) A z casneho vykecani novinky si nic nedelej, navic je lepsi se z toho vykecat tady na netu nez o tom furt dumat sama... Drzim palce, at se brzy zadari a vse je OK :-) petuli, svatba byla supr, ale jeste ted jsem utahana! parili sme do tri do rana a tyden pred tim me zas chytlo dva roky neprojevivsi se astma, takze splicham hnusny kortikoidy a uplne jsem odbnourala mliko, ktery pri astmatu pry dost skodi. Ale byl to trochu nervak, jednou za zivot to teda uplne staci, nechtela bych to opakovat :-D :-D Vsechno nam klaplo lip, nez bych cekala, dokonce se nam na svatbe zasnoubili kamaradi a prudila jen pritelova rodina, ale bez toho by to snad ani neslo :-D (popsala sem to detailne do hra o prebornika znechuceni svatby nebo jak se to jmenuje :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Rosi, tak gratuluju!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hihi, rosi tak za cely den me konecne neco rozveselilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rosi, gratuluju!!! a tesim se na fotky :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby citujem z nemenovaneho SK dennika: "Európska únia zakázala dovoz hydiny zo Spojených štátov v roku 1997, pretože v USA používajú ako dezinfekciu mäsa pred dodaním na trh nízkokoncentrovaný chlór. Podľa amerických, ako aj podľa európskych odborníkov na bezpečnosť potravín nepredstavuje používanie nízkokoncentrovaného chlóru pre spotrebiteľov žiadne riziko." =-) =-) viem ze EU je byrokraticka masineria, ale aspon niekedy ma rozumne napady. Cim dalej tym viacej som presvedcena, ze do USA asi naozaj nikdy nechem ist ale nielen kvoli chlorovanych kuratam :-D
Odpovědět
josefka - tak aspon me hruzne svatebni zazitky prinesly uzitek :-D druzicka ted chodi po svete a rika: družice, tancovala moc s tetou princeznou :-N :-N Ale kdyz me videla poprvy v satech se zavojem, tak mi rekla: teto, nedelej bubaka! :-D :-D jinac vsem diky za gratulace! juju - tak ten chlor je teda chuťovka! jinak me udivilo, ze makrobiotici "muzou" nekolikrat do tydne smazena jidla? =-) mame dva striktni kamarady, strčí mrkev do hrašky a už to valí v oleji =-) =-) já nesmažila aspoň půl roku, ne-li víc... holky, mam novou pekarnu chleba, uz se nemuzu dockat, az ju zprovoznim x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
juju, dobrej postreh rosi - me se kamardcina dcera celou dobu bala - a ja mela pocit, ze vypadam tak hezky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
josefko bezi u vas ta reklama na Mekac kde rikaji ze jejich burgery nejsou nic jinyho nez poctivy maso od britskych a irskych farmaru? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mia nevim, nemame televizi .... ale urcite jo, kdyz ne na irskych kanalech, tak na britskych to pujde. Radsi na to koukat nebudu, aby me pak nechytla chut a ja nebezala do mekace koupit hamburgra :-N
Odpovědět
Profilova fotka
josefka, to mi je ľúto :-( držím pästičky nech to nabudúce dopadne podľa vašich očakávaní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
josefka no me chytil zachvat smichu, vylozene to prezentujou jako zdravou stravu s masem ciste jenom farmaru a ze je to dobry pro deti :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kessinka dekuju, hormony uz klesaji, tak se zacinam citit lepe mia, dobre pro deti :-. - se z toho fakt picnu 8-(. Britanie a Irsko maj v Evrope nejobeznejsi deti - se nedivim, kdyz od kocarku zerou hamburgry a hranolky 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/veda-skoly/1812...
Odpovědět
Profilova fotka
no jako nerikaji to primo ale je to cely toceny na venkove na farme, s hromadou deti a ze prej jen ciste maso britskych farmaru :-N
Odpovědět
Profilova fotka
erinko a mame to spocitany :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ba, hrůza, co se na sebe člověk dozví :-D
Odpovědět
miuš, u McD pěstujou kanibalismus? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?