Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
    Na Lipnici
 holky, heuréka, u nás ve městě otevřeli obchod s ekodrogerií a ekokosmetikou emoticon emoticon emoticon
5. srp 2009 v 11:53  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 chaar, ja taky ne, ale ted sem naladovala pracku a zjistila sem, ze nemam ecover jenom sliz, takze dostava vazne posledni sanci a to s programem na mega dlouhy prani a machani emoticon

bet, dikec, nekdy na konci unora nebo zacatku ledna, ony se ty vypocty jeste nekolikrat zmeni emoticon

catf, co s tema kosilama tvuj dela? M. nosi kosile porad a i ty peru na 40 a nikdy nepredpiram, aji svatebni kosili sem pak vyprala na 40 a uplne bez problemu a ta teda vypadala emoticon nooo a jinak jak sem rikala, po svatbe litaj capy, takze budu mit malou abru emoticon

kessi, mio, diky emoticon ja sem to nechtela rikat driv nez to bude v tom "lepsim a jistejsim" obdobi takze sem se maskovala emoticon
5. srp 2009 ve 12:28  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 by me taky zajimalo, co s nima dela...pracovni kosile ma na manzetovy knoflicky a ten zahyb je jedna velka cerna cara..stejne tak limecky...u kosili na normal noseni dostavaj zahul spis rukavy/manzety a ta spina je v tom uplne zazrana..mozna, ze ma ty rukavy moc dlouhy..asi mu to vsechno predelam na natelniky emoticon

abra, tak to ti moc blahopreju emoticon
5. srp 2009 ve 13:12  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 abra velikanska gratulace - jestli pocitam dobre, tak jsi byla nevesta tehule, je to tak?

na vasnivou metodu o STM si pamatuju, jedne jsem se aktivne zucastnila emoticon ..... ja ji verim, ale chapu, ze pro 18ti lety holky to neni. Moje svagrova ma ted nejakou novou nehormonalni antikoncepci - je to nejaka pilule, ktera se zavede do pochvy 5 min pred stykem a funguje az 4 hodiny. Bude to pravdepodobne nejaky zabijec spermii, musim zjistit, jak se to jmenuje. Doktor ji rekl, ze to nema zadne vedlejsi ucinky .... ale ja jsem k vyrokum doktoru opatrna emoticon

k tomu prani - me zatim sliz funguje dobre na barevne pradlo, ale bile bylo zazloutle i pres to, ze jsem tam dala ecover rozjasnovac. Peru vetsinou na 40 a rucniky na 60 s octem a jednou za cas na 90.
Jak to mate s bilym pradlem?
5. srp 2009 ve 13:17  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 catf, tyjo tak to je blby ze se mu to tak spini, to bych asi natelniky z toho vyrobila hned emoticon tak mam asi stesti na nezamazavaci kosile, je ale fakt, ze m. dela v kancelari a praci pri ktere se nezamaze ani nezpoti, tak asi je to tim...

josefko, ne na svatbe ne, je to suvenyr ze svatebky emoticon mela sem poprve za zivot delsi cyklus ten mesic emoticon Jinak bily pradlo sem mela se slizem uplne v pohode, bylo krasne cisty a bily, obcas sem k tomu prihodila taky ten ecover a v pohode, jo a prala sem to taky na 40, jako vsecko...
5. srp 2009 ve 13:30  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
allegria
Registrovala se 16. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1182 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
allegria
Registrovala se 16. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1182 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha - západ
 Josefka: Toz to nevím, co by to mohlo být, ale přesně takle funguje Pharmatex.
Moje skvělá gynekoložka to doporučuje. Rozhodně lepší než HA, prej to funguje normálně na bázi nějaké mastné složky, co spermie nepustí, tam kam se chcou dostat emoticon
http://www.lekynainternetu.cz/p/pharmatex-vaginalni-globule-10-ks/
Kdyz bude fungovat tester plodnosti + Pharmatex budu happy (a myslím, že i manžel emoticon ) a když ne, tak budem 3, no emoticon
5. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 allegria, diky za info emoticon, asi to bude ono.

abra, to uz je tak dlouho, co jsi mela svatbu? emoticon .... hele ja myslela, ze capi nosi kluky, nebo ne?
5. srp 2009 ve 13:39  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 josefko, sestyho cervna sem se vdavala, me to prijde jak sto let, ted prisly fotky ze svatebky tak to me taky prijde ze to bylo davno emoticon To je fuk,jakej ptak to donese, ale bude to holka emoticon
5. srp 2009 ve 13:49  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 abra ja ti nevim ale m taky maka v kanclu a kosile ma jak stary cune emoticon
muj oblibenej kousek je kdyz si poskrabe zada tuzkou, tim psacim koncem emoticon emoticon
5. srp 2009 ve 13:55  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 31. května 2008
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
 Abro, konec února, začátek ledna? Nemělo tam být března? To by jsi měla nějaký velký rozptyl. emoticon
To už vám řekli tak brzo pohlaví? Podle mých výpočtů jsi tak v 8. týdnů, ne?
5. srp 2009 ve 14:04  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 mio emoticon emoticon tak to se nedivim, ze je ma spinavy kdyz ma jako drbatku tuzku emoticon muj je hrozne cistotnej, tak to bude asi tim, nebo fakt nevim, ze by se nekde tajne prevlikal? emoticon

bet, jooo, brezna tam melo byt emoticon a ted sem v 11tydnu emoticon
5. srp 2009 ve 14:14  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 bet,pohlavi nam samo nerekli emoticon to ja ale vim co to bude emoticon
5. srp 2009 ve 14:14  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 abro no jo, ja pocitala nejak divne, me to vyslo na kveten emoticon ....8. tyden? To jsi to moc dlouho nevydrzela maskovat emoticon emoticon
5. srp 2009 ve 14:16  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 a uz dost o decku, bo neni bio ani nema trochu jinej zivotni styl a k prirode se prej taky zatim nehodla vracet, zas odbocujem od tematu, vsechny nas promazou emoticon emoticon
5. srp 2009 ve 14:16  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 josefko, 11 tyden, ne osmy emoticon
5. srp 2009 ve 14:17  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 matematika byla vzdycky moje slaba stranka - nebo spis linej mozek emoticon emoticon emoticon
jeste posledni dotaz - jak to vis, ze to bude holka?
5. srp 2009 ve 14:23  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
 Proč by dítě nemělo jiný životní styl, když ho má matka emoticon

Na koníkovi potkávám Blku, statečně látkuje. Taky se na to chystám. Co ty abro, příjdi do látkovek emoticon
5. srp 2009 ve 14:26  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 no, proste to vim emoticon , uvidime, ale myslim ze se to potvrdi, hlavne aby byla zdrava, z toho mam obavy, tak snad bude vsecko oka
5. srp 2009 ve 14:28  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 bet, ne, diky, ja asi nebudu chodit kecat ani na kone o detech ani o plenach, me na to moc neuzije emoticon ja uz vim do ceho jdu, po tom co sem "odchovala" segru emoticon
5. srp 2009 ve 14:31  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Akorát prací Frosch se hůř shání, ale mají ho prý v OBI a Baumaxu (v DM ne). Jinak peru stejně jako Betelgeuzz.

Allegria, někomu prý ten mikroskop dělá kapradinky furt. A co Pharmatex? Aha, vidím, že ho znáš. Tvé kurzy PPR taky raději nekomentuji, brr emoticon

Abro, gratuluji, myslela jsem si to, když jsi psala, že je Ti ze všeho špatně emoticon Co zkusit pračku vyčistit octem?

Catf, asi má Tvůj manžel v práci nějakou nedbalou uklízečku, ne? Náš šéf nedávno uklízečku změnil (ta předtím byl fakt strašná) a na oblečení to poznám.
5. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 hermi, pracku vyvarim octem a kyselinou citronovou kazdy dva nebo tri mesice emoticon uz sem fkat vyzkousela kde co a furt jsou tam ty fleky pri pouziti slizu na tmavy a barevny emoticon to je vazne k vzteku emoticon
5. srp 2009 ve 14:51  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 abro gratuluju k malymu abřeti emoticon
Kurzy PPR vedou zatim obecne cvokove, ale doufam v kladny vyvoj emoticon Na druhou stranu aspon se nad tim clovek zamysli a utribi si nazory, taky bych rekla, ze mezi PPR a STM je mirny ideologicky rozdil emoticon
mne zatim sliz nezlobi, jen jednou mel pritel na kosili fleky.Uterky namacim pred pranim do trochy sody a pak peru na 30.
Dneska davam dohromady vsechny nechutne zlate sperky od babicky a zitra z nich jdeme tavit prsteny, tomu rikam reckylace emoticon emoticon
5. srp 2009 v 16:00  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 rosi, to je fajn řešení emoticon my jsme původně přemýšleli, že bych nechala roztavit prsten a náušnice, které dal kdysi dědeček babičce a ona je potom dala mně, ale pak zvítězila nostalgie emoticon navíc jsem je i dlouho nosila, protože jsou fakt hezké emoticon (bohužel k jedné náušnici jsem pak ztratila uzávěr a nový mi nikde nechtějí udělat emoticon )
5. srp 2009 v 16:28  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
    Region Olomouc
 chaar - jestli jsou hezky, tak to bych nikdy neroztavila emoticon ale ty moje sperky jsou fakt neunositelny - nausnice s velkyma akvemarinama ve stylu pani starostova a naramek pripominajici snuru od vany emoticon s tim uzaverem - zkouselas i nejaky top zlatnictvi treba v Brne?
Jdu varit suprzradlo: Predkrm1: parmska sunka se žlutym melounem, předkrm2: rajcata s mozzarelou, hlavni jidlo: tian plus treska na fenyklu, k tomu provencalsky rosé a dezert mousse au chocolate (jestli se mi nezdrcne, jsem boss emoticon )
jinak jsem dnes nakupovala jak diva, vsem milovnicim rucne sitych a hackovanych kabelek doporucuju casak Prakticka zena, jsou tam super veci tentokrat!
5. srp 2009 v 16:57  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 rosi, ja mam taky nausnice s akvamarinama..takovy kapky...ale nikdy bych je neroztavila, jsou super zastaraly emoticon emoticon zato mam od m zlatej naramek, kterej byl tenkrat pekne mastnej a dneska bych v tom nevysla ani s kosem, tak z toho taky necham neco vyrobit..jsem se zarekla, ze jestli budu kdy kupovat nejaky sperky, tak vzdycky z antikvariatu..mne ta historie fascinuje..i zasnubak jsem chtela starej, ale nepodarilo se sehnat peknej kus(tak mam alespon vyrobenej v ala historickym podani emoticon)

josefko, ja bily vzdycky na 60 bavlnu a jemny na 40(to je jenom par kousku)

herminko...uklizecka..haha..m pracuje z domova emoticon emoticon emoticon
no, mela jsem az do nedavna pani na uklid, ale uz se na to nedalo koukat, tak jsem to zrusila..musim rict, ze jsme doma nemeli nikdy horsi bordel nez behem doby, kdy jsem si platila uklid ..ted nevim, jestli budu hledat dalsi uklizecku a nebo se na to vykaslu a pokusim se rozplanovat si uklid, abych nejak zvladla kazdej den neco..stejne jsem v procesu eliminace vseho nedulezityho harampadi, tak snad se to nejak zjednodusi..

rosi, hod do vari mousse au chocolate emoticon
5. srp 2009 v 19:06  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
    Na Lipnici
 rosi, díky za info o Praktické ženě, zítra ji jdu koupit emoticon

jo s tím uzávěrem - ptala jsem se tehdy jen tady u nás, teď bych ty náušnice stejně nenosila... prstýnek nosím jen snubní a náušnic jsem si udělala tolik, že to nemůžu unosit emoticon asi z nich stejně udělám takový ten rodinný klenot, předám je dceři nebo vnučce emoticon ještě jsem dostala k promoci šperky s českými granáty emoticon , takže ty nakonec asi dopadnou stejně, až budu stará emoticon
5. srp 2009 ve 20:45  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 dobre rano, tak hlasim ze sliz se vcera lekl a vypral pracku po x mesicich bez problemu, tak ja uz fakt nevim emoticon

Mam aromadotaz - na uvolneni ucpanyho nosu je eukalypt? Staci v aromalampe nebo ho musim cuchat z vlhkyho kapesniku?
6. srp 2009 v 08:17  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 abra, eukalyptus nebo eukalyptus s citronem cichat pres den z kapesniku a na noc levanduli do lampy ..pokud to je virovyho puvodu
6. srp 2009 v 09:11  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Catf, tak to se mi povedlo s tou uklízečkou emoticon

Abro, prní apod. prý taky závisí na tom, v jakém znamení se zrovna nachází Měsíc (tuším, že dobře se pere ve vodních znameních). Osobně tomu moc nevěřím (věřím jen, že člověka ovlivní fáze měsíce, když ovlivňují i tak velkou masu vody jako jsou oceány, ale na znamení ne), ale kdoví, třeba na tom něco bude.
6. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 catf, je to alergicka ryma, vzdycky na noc se me zarazi, tak potrebuju uvolnovat emoticon levandule nepomohla emoticon

hermi, no podle mesice teda prat nebudu, to by byla akce, jeste si dat na rameno cernou kocku a do ruky kristalovou kouli a sem jasna emoticon emoticon
6. srp 2009 v 10:29  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš