Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Rada bych si povidala o vsem, co se tyka zivotniho stylu, ktery se trochu vymyka beznym zvyklostem. Jak vas ovlivnuje ve vasem zivote, vyznavani budhismu ci vitarianstvi, proc se vyhybate eckum, pouzivate prirodni kosmetiku a jakou, jste vyznavaci alterativni mediciny, nepouzivate teflon a vyhybate se plastum, perete ve slizu atd ..... ???? To vsechno a jeste mnohem vic snad budeme moci probrat na tomto tematu.
Odpovědět
Profilova fotka
husy na slimaky jo? No tak holky sup a cvicit husy :-D ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na ty granule na slimáky pozor, v našem okolí už je sežralo několik pesanů a otrávilo se!
Odpovědět
Profilova fotka
jasne rosi, predplatim ji sedacku v letadle :-D .... ale napad je to jinak dobrej :-D
Odpovědět
josefka :-D :-D abro, nechces si nejakou husu vycvicit a inzerovat ju pak na svych strankach? :-D myslim, ze bys zaplnila diru na trhu :-D kompleta - tyjo, tak to bude teda poradny humáč :-(
Odpovědět
jinak jsem v ramci uspor zrecyklovala sve stare černe oblečení, které už se nedalo moc nocit, pač bylo vybledly. Vyprala jsem ho s jakousi barvou na oživení černé Iberia a vysledek je perfektni, vypada to jako novy x-)
Odpovědět
rosi, tak to je fajn :-) já jedu v pátek s bráchou do Jihlavy do kina, tak už se docela těším, jak tam vyplením dm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rosi, verila bys, ze sem nad tim vcera premyslela? :-D Ne fakt :-D Jakej muze byt rozdil mezi vycvicenim psa a husy? Se psama to umim docela dobre :-D :-D A navic bych jim nemusela pres sezonu kupovat zradlo, nazraly by se tech slimaku :-D :-D Holky, zacaly me smrdet vsecky deo od alverde i balea, tak premyslim, co s tim, jak voni ta kulicka od lavery? Nebo mate nejakej tip na neco, co nema intenzivni vuni, jenom takovou tu jemnou, nejlepe mydlovou a za prijatelnou cenu?
Odpovědět
abro, ja myslim, ze kdyz te huse nedas nejakou dobu zrat a pak ji vypustis do zamorene zahrady, ze to bude dostatecny vycvik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rosi, to by mohla sezrat aji urodu ne? :-D tyjo, asi se kouknu na nejakou knizku a vycviceni hus :-D
Odpovědět
abro, koukni :-D mela sem u kamaradky par biohanka krekru a je mi z toho uplne blbe v tom vedru! byly to takovy ty dynovo cesnekovy a jsou silene presoleny a tezky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
abra, ja mam citronovou kulicku od Lavery a levandulovy sprej od te same firmy a oboji mi voni hezky a nenasilne.
Odpovědět
Profilova fotka
josefko, o ty lavere sem premyslela o te uplne bile, asi si k ni pujdu privonet, ta levandule me taky laka :-) Hele, neznas neco o tom vycviku tech hus, treba webovky nebo tak neco? Hledam a nemuzu najit :-/ Fakt ten zajem myslim vazne docela bych si o tom neco precetla :-D opravdu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jee možná jsou to kačeny! pritel to čet na nejakym angl. webu a nejsem si jista jestli vi, ze husa a kachna nani totez
Odpovědět
http://michalovo.wordpress.com/2008/1...
Odpovědět
omlouvam se za šum, tak to dopada, když slepě veřím mužům 8-( 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, a mate eko reseni jak vysity!! :-)
Odpovědět
http://www.chovprochazka.estranky.cz/...
Odpovědět
Profilova fotka
rosi, ta bila vypada uplne jak husa, uz se nedivim tvymu m. ze to popletl s husou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se s vama loucim a jedu na dovcu - hura :-D
Odpovědět
Josefko, užij si dovču a pořádně si odpočiň ;-)
Odpovědět
josefko, užij si to pořádně, my vyrážíme v pátek x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
josefka, príjemnú dovolenku ;-) my dovolenku tento rok nebudeme mať, ale tento víkend pôjdeme asi do prahy (auto potrebuje na kontrolu a vymeniť kolesá tak to spojíme s výletíkom :-)), nemá niekto nejaký tip na zdravú reštiku, bio posedenie, alebo niečo podobné v centre a okolí ? :-)
Odpovědět
Kessinko, jednou jsem byla v Countrylifu na Melantrichově ulici, je to kousek od Staromáku. Je to taková ta zdravá jídelna, kde si nabereš, kolik čeho chceš, a pak platíš podle váhy.
Odpovědět
ahoj holky, chvíli se vtírnu. tam jsme byly hermi spolu, že? kess, ještě je super taková jakoby indická restaurace, kde vám nabírají na tácek, je i na výběr, menu kolem 100,-je to tušim Bělehradská ul. tramvaj.zastávka Bruselská. prostě když půjdeš z I.P.Pavlova, tak ne rovně k nám.Míru, ale zabočíš u KFC doprava, pak přes křižoatku a po levé straně v té ulici je žlutá restaurace, tak tam. na výběr je většinou rýže, i ochucená, polévka, salát, cizrna, brambory, špenát, čočka. fakt výborné! doporučuju.
Odpovědět
Ahoj holky :-) jen tak zdravím... dnes je to měsíc a půl, co jsem na dietě bez raf. cukru a bílé mouky. Cítím se skvěle, záněty m. měchýře přestaly, upravilo se mi zažívání, vlásky se taky zlepšují. Začla jsem brát hořčík a doufám, že se časem všechno urovná. Taky už se snad brzo dostanu ze stresů se ségrou :-( , což zdravotnímu stavu taky neprospívá. Jím teď hodně ovoce a zeleniny, bílé jogurty a světlé maso a musím říct, že mi to prospělo víc, než milion preparátů předepsaných od doktora, za který jsem jako studentka vyhazovala neskutečný prachy :-| A tip na tuhle cestu jsem dostala až tady... Takže díky a zdravím ;-)
Odpovědět
josefko, uzij si to :-) kessinko, myslim, ze ta country life restaurace je pres vikend zavrena.. ta indicka, co pise lennus je skvela.. http://www.beas-dhaba.cz/ a nebo http://www.lehkahlava.cz/ ...urcite to chce rezervacku a indicka http://www.masala.cz thajska(oblibena stazi) http://www.noodle.cz/ libanonska http://www.hedvabnastezka.cz/praha/menu allegria, to je skvela zprava...ja jsem na tom stejne..diky tyhle diskuzi x-) x-) x-) my jsme se ted par dni stehovali a je to fakt des, kolik kramu dva lidi nakumulujou za ty roky spolecnyho souziti..my jsme ted slavili 10let vyroci seznameni tak jsem se zarekla, ze uz nic nekupuju, protoze to je neskutecny, co mame za harampadi..od tech budu postupne eliminovat neuzitecne veci az na nutny minimum :-D rosi, ten clanek o tech bezcich byl fakt zajimavej..ty kachnicky vypadaj i roztomile, by mi ani nevadilo je mit doma, kdybych uz mela policko a vlastni urodu :-) :-D taky mi vadi cokoli zabijet..s vyjimkou hajzlu molu :-D
Odpovědět
Country Life je zavřený jen v sobotu, jsou to tuším adventisti a ti světí právě sobotu a ta restaurace u I.P.Pavlova je celý týden myslím (nejsem si jistá zda v neděli, ale v So určitě, byla jsem tam). každopádně to jde najít na netu. nevím, jak se jmenuje, ale najdi si ji na mapách.
Odpovědět
catf, o stěhování mi ani nemluv. my se před pár měsíci stěhovali z bytu, kde jsme sice byli celkem 4, byl to byt 3plus1, my měli s přítelem velký pokoj a on spoustu krámů na chodbě ve skříních. teď jsme v pidi bytečku - 1plus cosi :-) a krámů tedy bylo! museli jsme to vytřídit, zredukovat a odvézt k rodičům na Moravu. ale vyplatilo se a dokonce se sem vlezeme! :-D
Odpovědět
Lennus, jojo byly jsme tam spolu a byla to neděle :-) Catf, fuj, stěhování :-p My naštěstí moc krámů neshromažďujeme (aspoň si to myslím :-D), ale stěhování, které nás čeká za rok a půl, se děsím už teď.
Odpovědět
každopádně už vím, proč se říká, že radši vyhořet než se stěhovat! hermi, A. měl spoustu věcí ze školy, práce studentů, písemky, knížky, no děs!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?