Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D breberky :-D
Odpovědět
to bude tak jediný co jí spadne do klína :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
třeba je Saudek taky entomolog tak si rozšiřuje sbírku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šiši :-D
Odpovědět
dele Káji, jsem si všimla že se dá dělat decoupage taky na svíčky, nemáš s tím zkušenost? Ten postup bude asi stejný, co?
Odpovědět
Profilova fotka
to jste v tom vasem rocniku 81 vsechny takhle zrucny?? :-. ja si jsem schopna lepidlem slepit akorat prsty k sobe :-N
Odpovědět
satyyy, já jsem to prvně zkusila o víkendu a docela mě to chytlo, tak uvidíme jak se bude dařit dál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tjo na svíčku ne, ale myslím že postup bude stejný... tjo ale asi bych pak moc nezapalovala, aby nebylo trochu víc ohně nebo smrádku... :-D zkusím kamarádku, to je kutil maniak... :-)
Odpovědět
tak jsem vyčetla že musíš mít nějaký jiný lepidlo na svíčky, ale jinak je postup stejný x-)
Odpovědět
ale raději se mi poptej
Odpovědět
Profilova fotka
koukalas na stránky od Brýdové?
Odpovědět
Článek se načítá
neee
Odpovědět
už na to koukám - to je parádní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
má tam hafo nápadů a občas dělá výstavy... ;-) ptala sem se kámoška, se svíčkama prý dělala hafo věcí ale decoupage ne :-( bohužel neporadím...
Odpovědět
tam na těch svých webovkách píše že když se použije to spešl lepidlo že to po zapálení nesmrdí, tak uvidíme ;-)
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... jako ten meloun mě neskutečně dráždí ]-( ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak čupa ;-) mňááááááááááááááááááááám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé dala bych si taky a pak ještě jitrnici se zelím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm... taky bych si dala meloun :o)) a more slunicka k tomu Evi, vam uz se blizi ta dovolena, co?? kolik tam tak je touhle dobou stupnu??
Odpovědět
elis: jitrnici se zelím? =-) to jsem nikdy v takovéto kombinaci nejedla :-.
Odpovědět
Profilova fotka
http://utulne.centrum.cz/interiery/20... nejake tapetky :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Evi neee, a s čím to jíš???
Odpovědět
jj, 15.2 už jsme na cestě, teď je tam cca 22-23 stupňů 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jim zeli bez jitrnice :o))
Odpovědět
Profilova fotka
evi: kam fičíte?
Odpovědět
na Kanáry - na Fuerteventuru. Akorát si v letadle musím vyžádat místo u záchodu - chodím teď každých 20 minut a let trvá 4,30 h =-)
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, tak to je prijemna teplota.... ale ta cesta, ctyri a pul hodiny?? brrrr.... mam v letadle trochu klaustrofobii, jsem byla rada, ze jsem po te hodine a pul vystupovala....
Odpovědět
Profilova fotka
Evi sim tě dneska mi akorát psala kámoška že se dočetla že těhule mají na letišti nějaké výhody či co... mám se pozeptat podobně? :-)
Odpovědět
mě let jako takový nevadí, ale ten záchod bude horší :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?