Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem teď koukala do kalendáře a máme dnes s manžou výročí (7 měsíců :-D ) ... tak že by jsme to njak oslavili - mohla bych třeba uvařit teplou večeři :-D :-D :-D Naši mají příští týden taky výročí - 20 let. Nechápu jak to mohla máma s taťkou takhle dlouho vydržet ;-) .
Odpovědět
jajuli: naši spolu budou teď 35 let =-)
Odpovědět
Profilova fotka
evi: segra taky přibrala jen 5 kg a v porodnice nechala 6 kg .... to mě se určitě nestane
Odpovědět
fíha, to je teda dobrý! Já teda nemám vůbec chuť na sladké ani na maso :-p :-p zato rajčat bych snědla třeba kilo a taky jablka mi jednou - ve velkým :-D
Odpovědět
Evi, vy jste ale hubeňouři !!! Jaji, hmmm nebo si zajděte na véču a máš to bez práce x-) To mi připomíná : 22. jsme měli výročí a nějako jsme to zasklili |-| Naši měli v říjnu 31let
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, to by se mi tak libilo, pribrat malo a jeste vic nechat v porodnici :o)) nasi spolu jsou letos 27let...
Odpovědět
satyyy, to bych byla těhu furt :-D)))
Odpovědět
Ivi, no ono to ještě půjdu nahoru, ještě mám před sebou 19 týdnu :-x
Odpovědět
ale všichni říkají že jak začneš kojit tak to jde dolů. Podívej na Dedul ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi... ne jeste 19tydnu... ale uz jen 19tydnuuuu... to je za chvili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě přijde že segra jedla v těhu jen brokolici a špagety :-)
Odpovědět
satyyy, nestraš jo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nojo... ale co kdyz kojit nebudu?? moje segra kojila jen mesic... a potom uz jen flaska a trochu toho mlicka z prsu... ale zadny dramaticky hubnuti nebylo
Odpovědět
no jo, tak to je pak blbý :-( ale ono i ten pohyb kolem mimi, domácnost, procházky z kočárem to udělá svoje
Odpovědět
Profilova fotka
moje kámoška rodila snad do roku a vypadala jak z koncentráku
Odpovědět
dneska jdu zase na cvičení, se těším, si pak za odměnu po cvičení kupuji ve fresh landu džusík x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdáár jdu taky na návštěvu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha a uz je tu mame vsechny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo tyhle džusíky já taky můžu, ještě že kolem nich moc často nechodím
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby mi Ivis nenapsala že tu sou, tak ani nevím že tu máte párty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééééé ne rodila, ale KOJILA :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tu dnes ještě nemám šéfa tak můžu nakukovat ... jel pro malou do nemocnice, tak snad už jí pustí domů, měla jít už včera ale otekla jim po nějakých lécích, si z těch dětí dělají pokusný králíky
Odpovědět
já si dávám tu ananasovou - parádně kyselá a tomatový džus - klidně litr na ex :-D :-D
Odpovědět
jajulik a co jí bylo chuděrce malé?
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji... to je blby s tou malou :o(( snad uz ji bude lip Evi... tomatovy dzus??? =-)
Odpovědět
ten úplně milujuuuu x-) x-) x-) x-) vyžahnu celou krabici, Péťa doma zvrací jak mě vidí jak to do sebe leju
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to když jsem s Evikem na slezině tak mám pocit že tam jsem s upírem který sosá krev... :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D viděli jste "Kdopak to mluví"? Jak tam ten malý tahá za tu pupeční šňůru a křičí "héééj, pošlete mi trochu jablečného džusu" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vendelín je teda bravek :-D :-D
Odpovědět
místo krve mu bude kolovat tomatový džus :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?