Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... Jaji, koukala jsem na fotky.... x-) jela bych taky za teplem
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi ... uz mas listky? http://www.o2arena.cz/O2arena/eventDe...
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééééééééé rááááánko
Odpovědět
Profilova fotka
vííítááám Jaji, až bude chvilka, hned mrknu na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jak bylo o rodicu??
Odpovědět
Profilova fotka
jj super v sobotu jsem byla na kosmetice, ještě, že jsem si s nikým nic nedomluvila, vypadala jsem jak debil ještě v neděli :-D , ale pomohlo mi to hrozně od našich jsem dostala k svátku peeling od Vichy, tak jsem ráda jinak tu knížku PS: Miluji tě, už mám přečtenou, zabralo mi to pár hodin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz to mas precteny????? jsi dobra... a brecela jsi a nebo u toho brecim jenom ja???
Odpovědět
Profilova fotka
nebrečela... jedna pasaáž ke konci mě tam trochu vzala víc, ale už nevím která :-) ale krásný to bylo chci si půjčit film
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem asi divna... ja poprve brecela skoro celou knizku a po druhe teda az na konci.... |-| ale na to, ze to ta zenska napsala ve dvaceti letech a to to zacala psat uz ve ctrnacti, tak docela dobry...
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo mazec a tys to četla 2x? mě by to už podruhé nebavilo, když vím jak to skončí...
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja jsem to cetla po druhe asi po roce... a ja si veci moc nepamatuju, takze ja jsem jako vedela co se tam bude dit... ale uplne vsechno si nepamatuju... a jsou knizky, ktery ctu treba i po paty :o))) ... kdyz se mi libi, tak mi to nevadi cist vickrat...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to já ne jako ted čtu knížky, které jsem četla před 10 lety, ale jinak po krátké době znova nečtu, páč mě to neba
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jak to s tebou vypada ve ctvrtek?? pujdes se mnou na spinn??
Odpovědět
Profilova fotka
no zatím to vypadá dobře, jdu zrovna psát té kámošce, na kdy plánovala ona spinn
Odpovědět
Profilova fotka
ok.... jestli mi do toho nic nevleze, tak pujdu i zitra...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko všem
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj.... tak jak jsi se aklimatizovala??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooj Jáji, vítám tě v zimě
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: takže ve čt spinn platí, v pátek jdu s kámoškou na pilates
Odpovědět
Profilova fotka
holky, máte v koupelně na obkladech nějaké rohové lišty a zakončovací lišty?
Odpovědět
Profilova fotka
ok... budu se tesiiiit.... jen mam strach, rpotoze Robert tam pise, ze uz je skoro konec ledna, takze je cas do toho slapnout... tak neivm nevim... :-x Eli... jojo, mame tam ty listy... v rohu i nahore, jak konci obklad...
Odpovědět
Profilova fotka
no a v jaké barvě?
Odpovědět
Profilova fotka
no, my mame ty obklady skoro bily (jen s nadechem zelene) takze je mam bily ...
Odpovědět
Profilova fotka
njn, jenže my máme obklady v šedobéžové a s čoko pruhy, takže nám tam ty lišty ani dát nemůžou, jak by to vypadalo se jim to asi nechce dělat super rovné, tak to chtějí zakrýt lištou
Odpovědět
Profilova fotka
no, me nekdo rikal, ze je to lepsi tam mit, protoze se pod to nedostava vlhkost a lip ty obklady drzi... ale vim prd, co je na tom pravdy... ale oni ty listy delaji i barevny
Odpovědět
Profilova fotka
no jo , ale pruhovaný asi ne že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to asi ne... :-D ale neco by se k tomu treba hodilo... takze si pisu... vybirat obklady podle zakoncovaci listy :o))) a jaky budete mit spary?? taky hnedy??
Odpovědět
Profilova fotka
koukam na tu vasi koupelnu na strese... ale vy budete mit obklady az ke stropu, tak tam se asi ani lista nedava a jde jen o ten rozek u sprchace, ne?? .. tak tam by se treba neco vybralo... neco podle toho, jaka barva obkladu v tom miste bude... my nemame oblady az ke stropu, ale jen do vysky dveri, tak tam tu listu mame
Odpovědět
Profilova fotka
hihi a nebo to neni vase koupelna?? a je to cizi obrazek??
Odpovědět
Profilova fotka
no na WC máme taky obklady jen do cca 1,5 m ted jsem psala kámošce, má novou koueplnu a žádné lišty tam nemá mám z toho pocit, že se jim to nechce dělat tiptop rovně, tak to chtějí přikrýt lištou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?