Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co to bylo za obrazek, cos ukazovala nedavno??
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, obe budete kočky vlasaty a ja to nemam jeste ani na ramena
Odpovědět
Profilova fotka
ale me to vubec neroste rychle :o(
Odpovědět
Profilova fotka
hele, to je dobry co? http://www.hornbach.cz/projects/cz/da...
Odpovědět
Profilova fotka
no mě to rpávě roste rychle až moc
Odpovědět
Profilova fotka
mne taky, az cumim
Odpovědět
Profilova fotka
jeee ,to je docela zajimavy...
Odpovědět
Profilova fotka
bábule já se pomalu loučím jdu až za 20 minut, ale musím etě něco udělat tak hezký fíkend a v pondělí zase fááááááááááááááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
a jo, ty mas volno....rpo nas za chvili prijede muz a jedem do Ikei tak papa a uzij si to u vasich
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, jsem vas nestihla... Eli, mej se krasne... ja tu jeste do tri budu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak se hlásím zpět v mrazivé realitě mám rýnu a kašel ale to už jsem si přivrëzla z Egypta. Jinak tam bylo super, až budou fotečky tak pošlu odkaz. zatím pa jdu polykat paralen abych byla do pondělka ready
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji achoooooooj jak bylo?? slunicko?? opalena??? co more?? a jak jsi zvladla cestu letadlem???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sluníčko bylo, opálená moc nejsem ... špatně se opaluju a válete se na pláži mě moc nebaví ... spíš jsem se potápěli loře nádherný ... spoustu rybiček a korálů , asi 3 dny foukal strašnej vítr a byly hrozný vlny a my byli stejně na výletě takže to šlo .... svezla jsem se na čtyřkolce a velbloudovi a hodně jsme šnorchlovali
Odpovědět
Profilova fotka
letadlo bylo supr při vzletu se mi sice trochu hopual žaludek a jinak pěkný moc jsm e toho neviděli jen potom chvíli před přistáním ... přistání v Egyptě bylo hodně tvrdý, docela to s náma poskočilo že letuška vyjekla prý jsme měli nějaký boční vítr či ale jelikož to bylo moje první přistání tak mi to tak ani moc nevadilo jen manžu pekelně bolely uši
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jaju, tak jakááááá? :-) spokojenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, me v letadle taky bolely usi :o((( ale bavi me ten start :o) tak to je parada, ze jste si to takhle uzili.. a na fotecky se tesiiiim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
škoda jen že nám nastřkali křídla nějakou nemrznoucí směsí a postříkali i okýnka takže jsme nic neviděli
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji, potrebovala bych poradit... chtela bych manzelovi k narozeninam koupit stativ k fotaku mohla bys mi nejaky doporucit? ja tomu hov*no rozumim (neco co se mi bude dobre nosit... protoze on foti a ja jsem jeho mula)
Odpovědět
Profilova fotka
vas nastrikali nemrznouci smesi?? to je blbe :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jj pozeptám se manži ... do kolika peněz?
Odpovědět
Profilova fotka
no to oni musí ne? slyšela jsem ve zprávách že jinak by nezvlítli....
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji... ja netusim, kolik to tak stoji... ale kolem 2000,- ... to by slo, ne?? diky
Odpovědět
Profilova fotka
no nastříkat to musí ale jak jsme seděli za křídlem tak nám to stříkli i na okýnko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je škoda... my měli před rokem štěstí a viděli sme z letadla pyramidy... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my viděli jen poušť
Odpovědět
Profilova fotka
ja videla z letadla Prazsky hrad :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no to my nad prahou skoro nic ... byla docela mlha .. jen spoustu světýlek
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj cestovatelko, vitej zpet ;-) budu se tesit na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
foto na IP ... ale je tam namrskáno opravdu všechno ... budu pak muset udělat nějakej výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
kouknu na to, az tedka me sem pustil muz ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?