Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ceho je moc toho je prilis
Odpovědět
Profilova fotka
no mě se líbí, když je celý byt (dům) v jednom tonu, ale v obýváku to přezelenali
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... tak my dneska slavime ... pred 5 lety me Petr vzal na prvni rande x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vcera jsem si koupila kabelku na cestu .... http://www.fashionshop.cz/shop/detail... jen misto ruzove je cerna... jinak mam za ukol si vzit velky prazdny kufr ... a penize si brat nemusim.... bracha se asi rozhodl, ze bude utracet za me ... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééé rááánko tjo já chci taky takového bráchu :-D , taška super ;-) Jinak včerejší kurz super, byla jsem tam druhá nejvíc těhotná :-D , na začátku nám dr. vykládala o tom, kdy jet do porodky apod. a pak tam byla porodní asistentka, strašně super, a ukazovala nám dýchaní a jak tlačit a co má dělat tatínek a celkové info o průběhu porodu...fakt dobrý Ukazovala nám i jak se chovat u rychlého porodu v autě :-D , my těhule jsme si měly lehnout na karimatku, roztáhnout a pokrčit nohy a partner měl jít k hlavičce a Bobík říká: a ke které hlavičce mám jít? :-D ...tak všichni chlapi se začli smát a ta PA říká: no však on vás pak ten smích přejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre dobre... bracha totiz ted taky nakupoval. ... tricko 2 libry a podobne... tak verim, ze za takovy ceny dokazu naplnit kufr za slusny penize :))) teeeda, kurz dobrej ... a Bobik vtipalek.... ale ja si myslim, ze jeho ani ten porod neznici a smich ho neprejde ;-) takze ted uz jste proškolený a porod může začít x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky si myslím, že to zvládne, on nevypadá, ale v takových situacích se dokáže dycky vybičovat k neskutečným výkonům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, presne pred rokem jsme zakladaly tuhle diskuzi ... po 365dnech ... mame 376 stranek :-D ale to znamena, ze Max ma dneska narozeniny... tak preju vsechno nejlepsi k prvnimu ročku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé vše nej k pátému výročí rande x-) x-) x-) x-) ajooooo, dneska je 8/12 tak to mu jdu popřát x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, ony už tady holky nejsou co a jsou na FB tak mu tam prosím popřej i za mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, holky uz jsou pryc.... asi se na ten FB budes muset taky prihlasit ;-) ale ja mu to vyridim ... i kdyz myslim, ze Dedulka se sem urcite prijde podivat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vy jste tam obě taky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my jsme tam obe :))
Odpovědět
Profilova fotka
aha takže tady jste jen kvůli mě jo? tak já se nad tím zamyslím no co je k tomu třeba tam být? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak Kristi do te diskuze moc nechodi.... myslim, ze to ma radsi tady... me tam vyhovuje, ze to proste nikdo jiny necte... :)) a hlavne na FB lezu i za jinyma vecma nez kvuli diskuzim :) co k tomu musis mit?? nic... jen se zaregistrujes.... napises svuj mail a zvolis si heslo a potom uz to sviští samo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jsem tam ale nevidím diskuse :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, diskuze je tajna, do ni te musi autor pozvat... takze reknu Kaj, at ti posle pozvanku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši tak to nééééé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, uz vstavame, pozde ale prece. kurz dobrej, Bobik ma fajn hlasky, tak i v aute to zvladnete. normalne si pisu radsi tady, to je pravda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic ženy, jdu žehlit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bych taky mela, ale nejdu my jedem ve 12 k Laz, budem pect cukrovi
Odpovědět
Profilova fotka
me se tam libi, ze se z te diskuze nevypadava ven... aproste porad zustavas na ty posledni strance... pokud tam mam kecat cely den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja tam dlouho nebyla...a si tam zalozime nakou vlastni teda?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ju... to byhcom mohly... jdu na to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok
Odpovědět
Profilova fotka
aha, takže tady už nikdo nebude? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... vcera nebyl nikdo nikde... Kristi byla na vylete v Norimberku a ja byla v Pardubicich ;-) a co kdyby ses na nas prisla kouknout do te diskuze na FB???
Odpovědět
Profilova fotka
tys byla zase v PCE a nestavila se?
Odpovědět
Profilova fotka
tys mela doma kamaradku... ;-) ja se jen stavila na CEZu a jela zas zpet... mela jsem mit rande s kamoskou u nas, jenze po ceste k ni mi prisla smska, ze lita s detma po doktorech a zrusila to... to kdybych vedela, tak nebudu domu tolik pospichat, ze
Odpovědět
Profilova fotka
aha, škoda
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?