Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... vcerejsi divadlo super... faktse mi to libilo a jelikoz Petr jeste v Narodnim nebyl, tak na to asi koupim listky pro nas... mooc se mi to libilo... ted jsem s maminou v kuchyni a delame cukrovi... teda ja jen slepuju a tak... a ceka me uklid kuchyne :-p
Odpovědět
Profilova fotka
cus, dnes me R sere, ze to ani neni mozny, grrrr. Linej, chytrej jak radio a zabila bych ho nejradsi :-p Mia je mu v patach, dneska zlobila neuveritelne a do toho jeste posrali ten tenis, no proste den jak vino
Odpovědět
Profilova fotka
aj aj, asi nejaky erupce na slunci... :-| ja na tenis nekoukala...jen vcera jsem videla konec Štepánka... no, moc se jim tentokrat nevedlo, no... ja taky den nic moc... porad se mi neco honi hlavou a stoji to za prd ...
Odpovědět
Profilova fotka
to me taky, ale neni to tak hrozny ;-) vecer jsme dali vinko, posteli jsme si pisnicky, docela sranda byla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
k vanocum dostane nekdo asi neco odsud, je to male, mile a da se poslat postou http://minivoodoo.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to jsou pekny "blbiby" ... taky jsem uz jednu vooodoo kupovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tenis fakt humáč, jsme koukali v pátek večer i v sobotu a zklamání teda, jako nečekali jsme, že to vyhrajou, ale aspon něco uhrát mohli jinak my o víku zase vzrůšo... dnes v poledne mě chytlo to samý co před třemi týdny....asi zase dost silné kontrakce, tvrdlo mi břicho, celé mě bolelo a do toho ještě bolest zad, ale přes 30 min. v kuse a pak to zase přešlo, máma už volala do porodky, Bobík se převlíkal a brácha holil kvůli sestřičkám blbec :-D , nakonec jsem je teda ukecala, že nikam nejedu, páč malá se pak normálně mlela, ale nevím proč to mám tak dlouho a jen jednou....pak jsem celou cestu autem domů měla silné bolesti břicha jako při MS, ale ted doma už zase dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
ty vůdů panenky jsou boží, ale všechny co se mi líbí jsou dočasně vyprodané :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Eli... co to ta mala vyvadi?? neco co to vyvadi to tvoje bricho?? nechces uz radsi porodit??? ;-) ja vůdů panenky kupovala v Luxoru ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
netuším co to moje tělo blbne, bud už se něco chystá anebo to tak budu mít ještě dlouho :-D , tak uvidíme a to byly ty samé co jsou v tom odkazu? já bych chtěla toho médu a toho andělíčka
Odpovědět
Profilova fotka
maji je na Flore, dneska jsem na ne cumela, pujdu tam zitra nakou vybrat kdyztak se ti podivam, hod mi semka odkazy, maji je za 149
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééé díky moc hnědý medvídek http://minivoodoo.cz/eshop/panenky-pr... fialový anděl strášný pro malou x-) http://minivoodoo.cz/eshop/andel-svad...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
anděl může být i červený
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdu si lehnout, zase mě bolí břicho zítra ráno nám dělaj šatnu, tak se na to třepu, že snad ani nedospím a večer jdeme na ten předporodní kurz tak držte palce, ale určo se tady objevím tak papapa
Odpovědět
Profilova fotka
kouknu a dam vedet, i do Luxoru se behem tydne dostanu. :-) novy shopy v CR, zatim jen Brno teda, ale super ceny a hezky veci http://www.kappahl.com/cs/
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt divny, tak to asi mala vyleze fakt driv. At to brzo prejde
Odpovědět
Profilova fotka
pekny veci tam maji, pravda.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
budou brzo i tady, to se tesim....
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... tak za 14dni uz frčim za brachou... to to leti... tak doufam, ze mala Eli do te doby vyleze ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééé tak šatna už se vyrábí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar, krasne rano...je hezky, teda aspon tady, pockam, zda mi prijde rodicak a nekam pujdem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás pršelo celou noc, vím to, páč jsem chodila asi 4x za noc pít, žíža jak po opici :-D a ted je tak pod mrakem
Odpovědět
Profilova fotka
oooo kristi nové foto x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky tady prselo, neslo mi usnout,ale nakonec dobry. fotku mam od vcera, pac mi ji nejak vymazali na strese, tak jsem dala novou i semka
Odpovědět
Profilova fotka
vymazali na střeše?
Odpovědět
Profilova fotka
no,fotky, i Eve i Bare, asi jak to predelavali, tak se jim tam neco sprajclo
Odpovědět
Profilova fotka
neke? chnuš kelišová
Odpovědět
Profilova fotka
neva, aspon jsem dala novou... kdy uz si udelas ten profil na FB???
Odpovědět
Profilova fotka
čéče asi nikdy :-D , už týdny plánuju udělat si fotoalbum na rajčeti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sakra, bylo by to lepsi,ale kdyz se ti nechce.... o fotoalbu mi ani nemluv, fakt netusim, kdy se k tomu dostanu,ale snad to Mie jednou ukazu. Ted jsme cumeli na fotky cca pred 1,5rokem a Mia povida, jeeee miminko, fakt se nepoznala, byla trosku tlustoch :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?