Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko tak hlásím, že už jsme zapsaní v katastru jako majitelé našeho bytu 8-) , měli to během týdne hotové, takže super
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jsem tu... tesim se na zitra :))))
Odpovědět
Profilova fotka
hoooooooooooj no sláva...někdo takhle po ránu ;-) já se taky moc těšám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, ja jsem tu uz skoro hodinu :)) jsem se tu pres tyden moc neukazala... tak tu docitam maily a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj je mi to jasný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a nic jinyho asi delat nebudu .... je patek, to uz nema smysl :-D vytahnu papiry, co jsme s lidma podepisovali pres tyden a budu to kontrolovat a dodelavat... takova prima oddychova prace na patek co mala, teda spi velka, Eli?? poslechne maminku a vydrzi do ledna a nebo udela tete Kikine radost a narodi se pred vanocema na jeji narozeniny? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj při pátku už nic nedělej ;-) no naše malá/velká se má určo dobře, s tím lednem nevím no, mě se to tak ob den mění...jednou si myslím, že určo do ledna vydržíme a pak zase, že to snad musí přijít každou chvíli :-D ... jsem se ted kukala na koně a jedna holka měla termín 24/12 a rodila včera holčičku, 49cm a 3150g...takže maso
Odpovědět
Profilova fotka
coze?? o mesic driv a takova velika??? ty jo, tak to jsem na vas zvedava ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj přesně tak, já jak to četla, tak mě málem omylo :-D :-D :-D , páč naše "Eli" měla v pondělí 2850g :-D , takže ted má 3kg určo :-D no za týden v pátek jdu na kontrolu už tady k dr. do PCE, tak jsem fakt zvědavá co mi řekne
Odpovědět
Profilova fotka
jako fakt jsem říkala, radši at vyleze na začátku prosince nebo pak až v tom lednu, bo jestli budu na vánoce v porodce, tak mě jebne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak třeba jí čerti vyženou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no počkej, 7/12 jdeme na předporodní kurz s Bobíkem "otec u porodu" :-D , tak kdyžtak až pak :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo taaaak... ale on by to urcite zvladnul i bez kurzu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čéče nefim :-D, ale jo, určo jo si vybírám dárek k třicátinám 8-) http://www.merida-bike.cz/prodej/matt...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, mam RObu jeste doma, tak psinu za chvilku
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Kristi... Eli, pekny darek... to vybiras uz ted??? :-. me jeste nebylo ani 29 :-D pekny kolo ... ale neni to malo?? co taklhe nejaky faro?? nebo diamant? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak v půl páté ráno mě nenapadlo nic jiného, než přemýšlet pomalu o dárku k narozkám :-D fáro mám :-D a diamanty mě neberou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je hezky kolo, moc :-) ja k tricetinam budu spis chtit naky ty diamanty, to je investice :-D nebo faro
Odpovědět
Profilova fotka
no a ja chci ke tricetinam miminkooooooooooooooooooooooooo :-) jo a taky hotovy dum x-) protoze diamanty ani faro od myho muzicka nehrozi....
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze si jako vzdy stejne neco koupim sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co si člověk neudělá sám... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prave, u nas to funguje a nikdo si nestezuje ulet http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Profilova fotka
tjo to je přeplac
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ja si to delam sama porad :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda Kiki, jeste nebylo ani deset rano... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, jen takova mala kulturni vlozka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
prej kulturní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele viděly jste někdy na primě to vaření s italem?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?