Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi, kua já ti nedala tu kartičku s bodama do Makra... napiš mi do IP adresu, já ti to obyč pošlu ;-) , už jsem jí našla
Odpovědět
Profilova fotka
bré dopo kristi já už včera polospala, když jsi mi psala SMS Bobík dorazí až dneska, takže reakci na kachnu vám napíšu až pozdějc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak, když mi někdo pošle SMS, tak můj telefon zobrazuje i jméno i fotku (pokud jí tam mám uloženou) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rankooooo tak jaka byla reakce Bobika na kachnu??? vsimnul si ji vubec??
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééé kachna už je v děcáku na poličce nad přebalovákem a to prej máte ještě štěstí, že čekáme holku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cože????? jako jako v děcáku??? v tom obýváku jí to jako slušelo víc... to je teda ničitel designu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale byla to fakt neskutečná prdel :-D já mu nic neřekla, tak včera v poledne dorazil, ještě takový opuchlý (kalili v Ambiente do šesti rána) tak nechápu jak to, ale první si všiml těch svícnů na okně :-D , prvně nějak ani nepoznal co to je, tak se trochu lekl, pak ale dobrý pak povídá povídá co a jak se měl, zvedl se z gauče, furt povídá, začal si svlíkat svetr a najednou JÍ uviděl :-D , totálně se zasekl, přestal mluvit :-D a říká: COTOJE? :-D tak říkám: disajnová kachnička :-D no vydržela v obýváku asi dvě hodiny, pak to psychicky nevydržel a přestěhoval jí do děcáku :-D prej kdyby měla ještě černou barvu, tak jako dobrý, ale růžovou nebrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chicht ... takže svícny přežily, no aspoň že tak .... :-D jako jak černá kachna... kdyby byla černá, tak tam ani nebude vidět a nevšimne si jí ... takhle byla pěkně do očí bijící x-) ale co, v děcáku taky dobrý ... malý Elis se bude určitě líbit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale v tom děcáku jí to moc sluší, je tam vedle růžového medvěda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je teda zlobivec, vsak je uplne stylova, kdyby meli fialovou, uz ji mam davno doma.... :-) :-) takze ted je na policce nad prebalovakem? to je vcelku dustojne misto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsem byla na BOSU a byla to makacka teda, ale dobry :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hoj kristi jj na té bílé polici nad přebalovákem, je hned na ráně, když vejdeš do pokoje :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tam je zase krasne, juuuu
Odpovědět
Profilova fotka
no, aspon ze ji neschoval nekam pod polštář :-D Kristi, ty fakt jedes s tim cvicenim... ja uz bych se taky mela dokopat, zitra jdu na spinn a to zas bude tento tyden vsechno...
Odpovědět
Profilova fotka
jj u nás je taky krásně....zrovna peru mimi oblečky, všichni do mě hučí, že už mám nejvyšší čas a jaký jste měly víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
myslis, v patek u nas v sobotu u tebe? no supeeeeeeeeeeer :-) ja jsem vcera jela pro Miu sama, se mi teda chtelo, hlava me bolela jak svina
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, ja mela vikend baaajecny.... ;-) v patek jsem spala u Kristi a v sobotu jsem si to uzila u tebe... a v nedeli jsem uz jen byla mrtva doma, tak jsem objednavala nejaky fotky na vyvolani a nahradni baterku do fotaku a brasnicku na fotak, aby jsem ho mela v cem nosit v Anglii... a nejak me prepadla rymicka tak jsem ted trochu mrtva :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně, tak já myslela neděli, že jo mě už ty dny ted splývají jak jsem doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak tedy byvaly skinhead ze Zelandu je fakt kus, co?? ouuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to verim. Mi psala vcera Eva, ze se nesmi do Motola s detmi, ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
nesmis s Miou do Motola na navstevu??? a proc jako?? to jsou mi pravidla...
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim, prej tam deti nemuzou, to je divny, pac do vsech ostatnich porodnic v klidku
Odpovědět
Profilova fotka
no to nám říkala i ta laktační poradkyně na kurzu, že by zakázala celkově návštěvy malých děti na porodním v nemocnicích, že jej to hrozně nebezpečené
Odpovědět
Profilova fotka
jo?? to by me nenapadlo, ze je to nebezpecny?? a v cem?? jako ze tam tahaji bacily??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, páč malý děti jsou největší přenašeči nemocí a pro ty pidi mimi je to nebezpečný
Odpovědět
Profilova fotka
deti bacilonosiči :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tam volala radsi a muze se na chodbu,ale ne na pokoj
Odpovědět
Profilova fotka
já to vidím na neteřích, jak chodí do školky a školy, tak jsou nemocné furt, fakt furt
Odpovědět
Profilova fotka
na pokoj se snad nemůže nikdy ne =-) já dycky byla akorát na chodbě
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?