Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, kde nechteji zpopelnit, tak jde rakev do zeme... jako ja byla rada, ze jsem byla doma a hlidala deti... tohle neni nic pro mne :-S tak uvidime, jak ta sobota vyjde....
Odpovědět
Profilova fotka
no, já kdyžtak auto mít budu... tak kdybyste se vracely do Prahy, tak vas muzu vzit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre dopolkoí, dneska tu asi nikdo nebude,co?
Odpovědět
Profilova fotka
dobre poledne... jsem tu... dneska cesta super, Praha nebyla tak zasekana jako minule... tak jsem to dala o hodinu rychleji... a ted tri mesice a je doma... ufuf, snad to preziju...
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne abys to prezila az se vrati
Odpovědět
Profilova fotka
no, to nevim... se uz asi fakt zabijeme... posledni dobou mam pocit, ze jsme jak sourozenci..... zvlast kdyz mi rekne, ze milenec je OK :-.
Odpovědět
Profilova fotka
???? ty jo....to je naky divny, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no trochu... tak si asi nejakyho najdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz to mas povolene, vid? mne se dneska zase zdal sen o clovekovi,kteryho jsem tak 10 let nevidela
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je znameni.... treba ho potkas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to tezko :-) radsi ne
Odpovědět
Profilova fotka
jak to vlastne vidis s tou sobotou??? nebo kdy to budes vedet??? jestli s tim mam nejak pocitat a nebo ne e ... ja budu na netu zase asi az v patek.... nebo ve ctvrtek vecer... pokud se vratime vcas
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja ti kdyztak napisu, kdyz se Roba nejak rozhoupa...auto budu mit taky
Odpovědět
Profilova fotka
čest Tak jsme se dnes rozloučili s pražskou dr., byl to doják, dala mi na sebe mobilní číslo, abych jí napsala, kolik naše holčička nakonec při porodu vážila :-D , tak to mě fakt potěšila prej, jestli vydržím do konce, tak bude mít 4kg (ted má 2845g) určo a podle toho jak jí měřila kosti, tak bude spíš dlouhá, je stále hlavou dolů a je dost dole a už mě tam dost tlačí (to už mi říkali v porodce), jinak mě prohlížela, čípek prej v poho a jsem otevřená na 1 cm či jak se to počítá, každopádně mám víc odpočívat jo a ještě jsem se pak po prohlídce oblíkala a ona ju mě stála a kecáme a dr. mi říká: no, ale když ležíte, tak to bříško tak velké není, ale ted jak na vás koukám, tak ho máte velké fakt dost :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: s tím pohřbem je to hustý teda :-| a s tím povoleným milencem ještě víc :-D , to je jako fakt?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eli, ja dneska videla Evu ( Azafatu) a takovy brisko urcite fakt nemas....mala bude urcite uzasna, proste to zvladnes.. tu presnou vahu fakt nechapu, to umej takhle presne zvazit????? :-o :-o :-o my mame RObu v Picich, jsme samy doma a cumime na Superstar, dneska me to zvlast zajima, pac vcera to byl mazec
Odpovědět
Profilova fotka
hele, mě všichni tipujou, že mám každým dnem rodit podle velikosti břicha, mám 114cm obvod :-D tu váhu mi dycky řeknou takhle přesně, nechápu to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou fatk dobry, ze tu vahu takhe dokazou urcit, Mia by asi v terminu mela tech 3,3 nebo tak podobne. Podle bricha nepoznas nic, pulka z toho je stejne voda, ktera se ti zadrzuje v tele.. a ptala jsi se na to spani?
Odpovědět
Profilova fotka
no neptala, na to jsem zapomněla a hlavně, dneska jsem spala do šesti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, že podle břicha se nic nepozná, ale já ho mám fakt mega velké, však uvidíte
Odpovědět
Profilova fotka
ja to vidim tak, ze se v sobotu otocime, teda nevim kolik autama, ale my snad budem mit svoje,tak se uvidi....
Odpovědět
Profilova fotka
no domluvte se vy, mě je to fakt jedno, ted už budu doma pořád ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdo vypadl ze superstar?
Odpovědět
Profilova fotka
Denis - konecne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt to je super pisen dojemna http://www.youtube.com/watch?v=4N3N1M...
Odpovědět
Profilova fotka
no nic ženy, jdu si pomalu lehnout, bylo toho zase dneska dost tak fááá zítra, Bobík bude ještě zítra doma, tak uvidíme jak moc bude namrčený :-D brou
Odpovědět
Profilova fotka
sakra, a ja jsem rano psala a nic.... my dneska mely rozlitane odpolko, snad je M unavena a brzo vytuhne
Odpovědět
Profilova fotka
zdááááááááár já fakt neumím odpočívat |-| až mě to sere
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, to se ti fakt divim ze se ti jeste vubec neco chce....
Odpovědět
Profilova fotka
jako fakt jsem kráva no, ráno zase v půl páté vzhůru, tak jsem hodinu ležela, pak jsem vstala a hodinu a půl jsem žehlila a pak si uklízela kuchyn, pak jsme se nasnídali a jeli do Globiku na pidi nákup a já se ještě stavovala k praktickému dr. pro registraci, pak jsme předělávali police v knihovně a já to tam pak přeukládávala (páč když jsme to vybalovali, tak jsme to tam jen nějak naházeli), pak jsem dělal oběd, ve tři jsem už padala na hubu, tak jsem na dvě hodky usla a doted jsme pak dělali pořádky s DVD a CD 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?