Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to prubnu a pak ti predam info jak to bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdáááááááááár nestíhám ráno jsem byla s malou u dr., vše ok, čípek ok, malá je už hlavou dolů, ale prej se to může ještě změnit jo a za týden ve čtvrtek si jedeme pro klíče od bytuuuuuuuuuuuuuuuuu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde ftéééééééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
bry deeeen, rano mi nesel net, jela jsem na nakup a ted tu byl opravar na lednicku, pac tekla. Uz netece, moje chyba, ze nectu navod, se to musi nejak cistit :-| coz jsem jako netusila. a povedl se mi kousek. Na pokladne v tescu je takovej jeden sikula, tak jsem mela nakup, a ze zaplatim jidlo zvlast a zvlast jeste tlakovej hrnec, tak si nejak bloknul pokladnu, tak jsem sla platit s vedouci. No a ona mi projela jen ten nakup a tlakáč mam zadarmo. Jsem nic nerekla a padala jsem pryc, dobrej 600 kc, ze? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, pekne ranko, je uz pekna zima po ranu, fakt asi zatopime
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééééééééééééééééééééé tjo jo, super s tím nákupem ;-) jinak zpráva dne ZÍTRA SI JEDEME PRO KOČÁÁÁÁÁÁR 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
uuuuz?? tak to je rychlovka, kam ho date?
Odpovědět
Profilova fotka
no rychlovka, 12 týdnů jsme na něho čekali :-D ted ho budu mít v Praze tu chvilku a pak ho převezu k tchánovcům
Odpovědět
Profilova fotka
tak co vam jeste chybi? asi uz nic moc, co?
Odpovědět
Profilova fotka
už jen nějaké blbiny z Ikey, mantinel, ochrana matrace, prostěradla apod., pak věci pro mě - kojící podprda apod. a pak ta zasraná zimní čepička :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D sezenes, neboj. Tedka nakupujou vsichni v predstihu, jeste jim urcite prijdou
Odpovědět
Profilova fotka
jako už skoro všechno fakt mám, i z lékárny věci pro malou a tak, dokonce už mám doma i nějaké plínky - byly v akci
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je dobre, lepsi byt pripravenej na vsechno
Odpovědět
Profilova fotka
za sebe teda rikam, ze nejlepsi jsou Pampersky normalni zeleny
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já slyšela zase Huggies a pak Bella Happy, ale vyzkouším na začátku asi všechno a uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
jak komu co vyhovuje, chce to vyzkouset, kazda prdelka je proste jina
Odpovědět
Profilova fotka
kdy se vrací Petr, v neděli?
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, fakt netusim :-| ja mam pristi tyden strasne nabitej pondeli - zubni hygiena utery - cviceni s trenerem streda-beleni zubu ctvrtek - cviceni patek - odvez Miu do Mikulovic sobota - odjezd do MIkulova do sklipku
Odpovědět
Profilova fotka
jéé jedete do sklípku, se máte :-) mě něco o nabitém programu povídej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už mám objednaného i Hladíka na kuchyn
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ty toho mas asi taky dost, co? do sklipku se tesim moc, jeste jsem nebyla
Odpovědět
Profilova fotka
no masakr to ted bude do konce října a s kým jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
s Martinou a Romanem
Odpovědět
Profilova fotka
aháá, jen tak vy čtyrech jo, super
Odpovědět
Profilova fotka
jj, on je tam Festival otevrenych sklepu, takze asi 16 skipku tam bude, coz by mohla byt sranda. a pry se bude kostovat i Palava :-) letime pryc, zatim packo
Odpovědět
Profilova fotka
fáá
Odpovědět
Ahoj Eli, tak jak je drahá? Vše o.k? Ještě chodíš do práce?
Odpovědět
Profilova fotka
dobry den... zdravim... dneska jsme se vratili z Kraliku, jdeme s nasima grilovat, zitra odpoledne divadlo (Polska krev v Kraline) a v pondeli rano odvezu muze na letiste a kolem obeda me tu mate, budu se hlasit z prace...
Odpovědět
Profilova fotka
bre pondeli, to je kosaaaaaaaa. A ja musim do banky, blokli mi kartu, ze pry jsem v lete platila ve spanelsku, a v te dobe tam meli naky ty lupice, tak pry preventivne. No super, jeste budu cekat 10 dni na novou
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééééééééééééééééééééééééééééé
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?