Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak super... posledni tyden v praci... to je jak kdybys mela jit do duchodu :-D sem si myslela, jak mu udelam radost, ze po nem budu chtit sex vickrat nez jednou denne (jsem se překonala) ... a on byl z toho celej nestastnej a potom ho i zacal odmitat... ze pry je unevanej :-N
Odpovědět
Profilova fotka
cs srabík :-D , my s Bobíkem na začátku sexovali 5x za noc, kde ty loňské sněhy jsou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, byli jsme v Kralikach.... ve ctvrtek v osm vecer jsme tam prijedli a v sobotu po obede jsme mazali domu... to stacilo, aby si ho uzili x-) 5x za noc??? :-. bych umrela...
Odpovědět
Profilova fotka
njn to jsme byli mladí a neklidní :-D no tak si to nakonec přežila, tak super ;-) no a jak se tam má? jde to?
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, přežila jsem... oni byli stejně v pátek v práci... takže vlastně jen páteční večer a sobotní oběd... pohoda :))) má se tam dobře, hodně jí, dost sportuje a občas něco dělá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co to je sex??? :-D :-D :-D :-D ty jo, 5x za noc, to teda ne, myslim, ze 3x bylo az moc
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristi.... dneska mas sraz s trenérem?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska no, s trenerem i s MIou
Odpovědět
Profilova fotka
super.... tak pak dej vedet :))) jako volala jsem na stavebni urad.... a mame stavebni povoleni, staci si ho vyzvednout.... paradaaaaaa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak super, to je dobra zprava. mne sere, ze si ty vlasy neumim vyfoukat, budu se to muset naucit
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé tak super šáu kristi
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... jak neumis vyfoukat, to je treba?? vypada to hodne jinak?? ja to teda taky neumim tak jako Hanka... ted se mi to v nedeli sice trochu povedlo... ale neni to proste ono
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no hodne jinak, nez kdyz jdu od hanky, budu to muset namocit a zkusit ona to pres kartac fouka do hladka, ze je to pak krasne leskle atd..
Odpovědět
Profilova fotka
tak já to mám přes kartáč v pohodě teda ale taky mi to trvalo než jsem na to přišla
Odpovědět
Profilova fotka
koupim kartac a zkusim to no
Odpovědět
Profilova fotka
ja s kartacem bojuju... trochu pomaha zehlicka... ale neni to proste ono no
Odpovědět
Profilova fotka
s žehličkou jsem moc spokojená ještě si chci koupit nový fén
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam fen novy... ale ted ho nepouzivam, abychom u nasich nemeli v koupelne dva, tak pouzivam mamin... a to jsem si koupila takovej peknej.... vypada jak super profi :-D ,,, (ale jak je zabalenej, tak uz si nepamatuju ani zanacku :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
já mám zálusk na remington (mám i žehlu), tak Jezuch to jistí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nasla jsem ho podle fotky... mam tento http://www.electroworld.cz/product/ma...
Odpovědět
Profilova fotka
mymu fenu je asi 10 let, drzi, pac ho nepouzivam. Hanka mi to nezehlila, jen konce, pac to mam rovny. No uvidime, kdyz to uschne samo, tak je to na hovno, tak tomu musim nejak pomoct. ja jsem vcera zjistila, ze nemam zadny svetriky, ze mi bude kosa, takze jsem sla do Camaieu a super, barvy, strihy a cena fajn. Jen jeden tyrkysovej nemeli v me vel. tak musim zajit jinam
Odpovědět
Profilova fotka
já cu tenhle http://www.pro-vlasy.cz/p/remington-a...
Odpovědět
Profilova fotka
jj v cameieaueeiaue maj super, akorát ne na big břicha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no,to asi ne, no. To jsem se nedivala. J ajsem tam driv nerada chodila a tedka fakt dobry veci
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja tam taky zkusim juknout..... dneska pojedu asi s maminou na Chodov, tak uvidim, kam se s ni dostanu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
idu makat
Odpovědět
Profilova fotka
ja se jdu najist
Odpovědět
Profilova fotka
Eli http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Profilova fotka
teeda, ty prvni jsou moc pekny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééééééééééé kuááášné ušničky x-) x-) a neva, že to není zlato? hele já jsem jen na skok, ve čtvrtek mám dovču a proč? protože si jedme pro klíče od bytůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů tak fáááááááááááááááááááá zítra :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?