Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fiha lyze???? nerikalas, ze nelyzujete??? tak to drzim palce, at se vam dari :-) Petr porad vyhrozuje s bezkama, ze je to krasny a nevim o co prichazim.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rikala, rikala.....ale jsme si rekli, ze zima je proste kua dlouha na to, aby clovek nic nedelal bezky jsou nuda, ale kdyz koukam, ze chodite hodne po horach,mozna byt tebou, tak o tom uvazuju
Odpovědět
Profilova fotka
hezký fotečky ... jen jsem se tam nemohla dostat tak jsem se musela přihlásit na manžův gmail ještě že znám heslo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo tchýně jsou prostě tchýně .... já mám 2 jednu skvělou a jednu na ránu tak se to trochu kompenzuje :-) už začínám mít cestovní horečku ... manža plaší že se mu v kufru rozbije stativ a kdesi cosi a že si musíme nechat zabalit kufry (jsem mu to říkala už před 14 dněma ]-( ) no ta naše výprava bude stát za to, já byla na ruzyni naposled před 18 lety a to jen na vyhlídkové terase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: lyže jo? ještě že na Šumavě není moc sněhu jinak bych to taky musela zkusit
Odpovědět
Profilova fotka
zabalit kufry si nechte urcite, fakt. Moc dobra vec, jednak se ti tolik neznici kufr a jednak mas jistotu, ze ti do nej nikdo nevlezl
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám zabaleno, jen zamknout kufry a můžem jet ještě uklohnim něco k večeři, pak se natáhnu k TV a budu relaxovat mám cestovní horečku ... hrůza, pořád nám někdo píše - kdy odlítáme, co máme dělat, kam nemáme chodit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji, moc a moc si to uzijte a pekne se zrelaxujte, je to po Vanocich potreba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko.... hlasim se z rachoty :-D Jaja je uz nekde v teplicku a ja jsem se pres ty hromady snehu konecne dopravila do prace.... jeste ze jsem nejela autem :-p
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééééééééééééé ráááááááááááááááááááánko jáááájí užijte si dovču, už jsem tě nestihla :o( satyyy: jsem tě na té fotce skoro nepoznala, vypadáš tam ja Viky Cabadaj :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdar devcatka :-) cekam az zavolaji, ze prijedou montovat loznicic a furt nic, tak furt cekam. v albu z priprav mam foto ze Silvestra, takovy koreny jsem tam mela a jen pro sebe heeeec :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caukyyyyyy jak jako Viky Cabadaj... ty jsi drzaaaa |-| no, a jaky sis uzila volno a svatkyyyy ja uz jsem se docela tesila do prace a jsem rozhodnuta letos fakt uz neco zhubnout 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Kristi... teeeeda, takovejch chlapuuuuu :-.
Odpovědět
Profilova fotka
tjoooooooooooooooooo dobrýýýý, ti vlasatí se mi moc nelíbí, ale dobrý :-) to jste byli u Michala doma?
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, takze predsevzeti?? :-) ja si nedala, mne to nejak nebere
Odpovědět
Profilova fotka
já si předsevzetí taky nedala páč se snažím hubnout pořád :-D navíc prej v březnu jdeme na ples, takže musím shodit tak deset kilo :D:D:D
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, no do 23:30 u nej a pak ve meste
Odpovědět
Profilova fotka
má hezkou šedou na stěně
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to ma....klasickej panskej byt
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to mám asi pánský vkus :-D jinak my všechno super, silvetra jsem už popsala, v pátek jsme do práce nakonec nešla, šéf zakázal, tak jsem měla hezky volno, ale jsem ráda, že jsem byla v práci ty tři dny mezi svátkama
Odpovědět
Profilova fotka
u nas taky vse fajn ;-) ale jsem rada, ze uz je klid a jsme doma
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky jsem byla ráda, jak jsme dorazili domů včera kristi: a co byt? nějaké novinky? ta tapeta vypadá božsky teda
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, okukovala jsem fotky na Strese... ta fialova je uuuuzasna :o))
Odpovědět
Profilova fotka
bry den, jsem zpet a mam loznici :-D ;-) jupiiii, se to vcelku hybe teda
Odpovědět
Profilova fotka
paraaada a kdy bude ta kuchyn??
Odpovědět
Profilova fotka
19.1 prijedou montovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chu chuuu, to uz je za par... a uz balis??
Odpovědět
Profilova fotka
ne, nejak neni co, mezi svatky jsem zase neco povyhazela, odvezla tchyni atd....ale pac uz mam skrin, tak asi letni veci a to co ted nenosime, zabalim a hodim tam
Odpovědět
Profilova fotka
ja se chystam tento tyden, ze proberu skrin a vyhazim veci co nenosim.... to zas budu mit ve skrini průvan no a prisla jsem na to, ze si musim koupit fen, svetr, kabelku a podprsenku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemas fotky te loznice??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?